Savaitės horoskopai: vasario 27 – kovo 5 d.

Savaitės horoskopai: vasario 27 – kovo 5 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje reiks suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti, pareklamuoti. Galimi kontaktai su giminaičiais, draugais. Atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio jums norėsis daugiau gerovės savo šeimai bei ramybės, komforto. Galima nauda iš komercinės veiklos, nuomos ar pan. Iš pažįstamo asmens galite gauti viliojamą pasiūlymą. Savaitgalis palankus intelektiniams ir kūrybiniams užsiėmimams, sportui, renginiams bei pasimatymams. Daugiau dėmesio skirkite vaikams ir paaugliams.


JAUTIS. Savaitės pradžioje galite sudaryti naudingą sutartį, gauti pajamų. Tačiau pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugę poreikiai skatins išlaidauti bei rizikuoti. Regis, labai rūpės tam tikros prekės, paslaugos. Nuo trečiadienio puikiai susivoksite situacijoje, informacijos gausoje, pasižymėsite gera reakcija. Regis, nebus kliūčių susitarti dėl jums aktualių dalykų. Visgi kritikos neišvengsite, jei užsiimate politine veikla. Savaitgalį labiau norėsis leisti laiką su šeima, rūpintis buitimi nei užsiimti kuo nors kitu.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje su įkarščiu imsitės svarbių darbų. Tikėtina aktuali informacija. Visgi gana lengva suklysti, sukelti avarinę situaciją ar pan. Nuo savaitės vidurio kils įdomių ir naudingų idėjų. Galite ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Gerų patarimų turėtumėte sulaukti iš įtakingo ar turtingo pažįstamo. Regis, atsiras galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto. Galimi ir romantiški susižavėjimai. Savaitgalį padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojančios informacijos.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje jausite nerimą, nenorą sunkiai dirbti ar apsispręsti aktualiu klausimu. Gali išryškėti nuovargio, kenksmingo įpročio, nesigydymo pasekmės. Labiau pasirūpinkite sveikata. Jeigu pasiseks, savaitės viduryje galite užmegzti ypatingą pažintį arba sulaukti tam tikro pripažinimo. Kaip bebūtų, jums seksis įtikinti svarbius asmenis savo argumentais, tartis dėl įsidarbinimo, atlygio už paslaugą, darbą ar pan. Savaitgalį būsite nusiteikę paganyti akis į gražius dalykus. Sunku bus atsispirti norui išlaidauti.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje jūsų dienotvarkę aktyviai formuos bei koreguos artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai kaip tik jie skatins imtis veiklos. Galite susitarti dėl aktualaus reikalo, kelionės. Nuo trečiadienio derėtų sumažinti tempą ir mažiau reikšti iniciatyvą. Daugeliu atveju neskubėjimas, konfidencialumas, įsiklausymas bus ta taktika, kuri labiau pasiteisins. Tokiu būdu lengviau pavyks perprasti slaptas konkurentų gudrybes, tikslus. Saugokite sveikatą. Savaitgalį nepasiduokite jokiam negatyvui. Kurkite aplink save gėrį.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Žymiai geriau seksis, jei turite užsitikrinę aplinkinių paramą. Savaitės antroji pusė galėtų būti malonesnė. Svarbu pasirinkti gerą kompaniją bei tinkamą bendravimo stilių. Kažkas jums gali labai padėti, teisingai patarti dėl paslaugų, investicijų. Savaitgalį bus sunku išlaviruoti tarp noro atsipalaiduoti ir būtiniausių pareigų. Norėsis rasti vietelę, kur galėtumėte nors trumpai pabūti vienumoje. Venkite svaigalų.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžia gali nustebinti įdomiomis paskaitomis ar pažintimis. Galimos tam tikros permainos tose srityse, kurios svarbios jūsų ateičiai. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje tikėtini darbo, kūrybiniai, projektiniai konkursai, vieši politiniai debatai ar pan. Galbūt jaudinsitės dėl vaikų pasirodymų per varžybas, protines rungtis ar kt. Derėtų ramiai aiškintis tuos santykius, kurie jus įpareigoja. Savaitgalį galite pasireikšti bendraminčių tarpe, užmegzti reikšmingą pažintį. Galbūt įsitrauksite į kokią nors grupę.SKORPIONAS. Šią savaitę pradėsite žinodami, ko norite ir ką privalote. Galbūt teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo, tiekimo ar pan. Galite gauti lauktą žinią iš oficialios institucijos ar banko. Labiau saugokite vertingus daiktus, dokumentus. Nuo savaitės vidurio galite sužibėti kompetencija ir ypatingu darbštumu. Tai turės lemiamą reikšmę, jei mėginate įsidarbinti. Galite gauti gerą darbo, projekto pasiūlymą. Kita vertus, naujus polėkius šiek tiek varžys, stabdys į stagnaciją linkę asmenys bei seni įsipareigojimai.


ŠAULYS. Šią savaitę galite pasijusti tarsi tampomi į skirtingas puses. Netikėtų reikalavimų, prašymų ims kelti dalykiniai partneriai, aplinkiniai. Jeigu numatomi svarbūs pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite, ko sieksite. Būkite nuoširdūs, neveidmainiaukite. Tuomet pasieksite geriausią rezultatą. Savaitės viduryje būsite linkę keisti save ir savo aplinką, aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Regis, kažkuo nudžiugins vaikai. Savaitgalį itin domėsitės tarptautine situacija, kelionėmis, mokslu.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Pravartu aptarti kliūtis, trukdančias siekti norimų rezultatų, susirasti tinkamą darbą. Pagalvokite apie teisingesnę politiką, ekonomiškesnę ūkiskaitą, efektyvesnį verslą, išlaidų mažinimą. Regis, savaitės viduryje atsiras galimybė parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Galimi svarbūs finansiniai, turtiniai ar komerciniai sandoriai. Savaitgalį parūps aistringos pagundos, arba kils ūpas kažką perdarinėti, persiuvinėti, renovuoti, remontuoti.


VANDENIS. Šią savaitę būsite nusiteikę stengtis dėl savo tikslo, gerbūvio, jausmų ar vaikų. Rūpės sportas, nuotykiai, brangūs pirkiniai, uždarbio šaltiniai. Visgi impulsyvi avantiūra gali baigtis nekaip. Saugokite save ir vaikus. Savaitės viduryje darbas, studijos seksis gerai, jei tik nenuleisite rankų. Galimos derybos dėl atlygio, darbo sąlygų ar pan. Derėtų labiau rūpintis sveikata, mityba. Savaitgalį daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio į gyvenimą bei santykius. Pasistenkite žvelgti į situaciją optimistiškiau, neatsiribokite nuo artimųjų.


ŽUVYS. Savaitė pradžioje vadovausitės emocijomis, jausmais. Galite pademonstruoti savo meninį skonį, gebėjimą rūpintis artimaisiais ir pan. Visgi atsipalaiduoti nepavyks, nes vadovybė ir namiškiai kels reikalavimus, varžys jūsų planus ar saviraišką. Saugokitės traumų, ugnies, vagysčių, apsinuodijimo. Nuo savaitės vidurio gali pavykti atrasti tai, ko jums trūko. Džiaugsmo teiks sėkmingas verslas, kūryba ir romantika. Savaitgalį gali kilti ūpas keisti gyvenimo būdą, mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio ar kitus darbus.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 13 (2023)

    Savaitė - Nr.: 13 (2023)