Savaitės horoskopai: liepos 11 – 17 d.

Savaitės horoskopai: liepos 11 – 17 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje galite gauti aktualių žinių iš užsienio ar iš oficialios institucijos. Pravartu dėl rimtų dalykų konsultuotis su profesionaliais specialistais, teisininkais. Tikėtina kelionė, reikšmingas renginys arba pasimatymas. Savaitės antroje pusėje neblogai seksis organizaciniai reikalai. Jus turėtų prisiminti kažkas iš senų draugų, išsiplėsti visuomeniniai ryšiai. Tačiau vienas konfliktas gali rimtai pakenkti santykiams arba piniginei. Savaitgalį ramiai atsialaiduokite be jokių kompanijų ir šurmulio.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje turbūt tvarkysite investicijų, paskolų, draudimo, studijų, užsieniečių reikalus. Tiktų ieškoti rėmėjų, verslo partnerių. Jeigu atostogaujate, leisitės į kelionę. Plėskite akiratį įvairiais būdais. Savaitės viduryje bus nelengva, jei turėsite dalykinių pokalbių. Teks gebėti klausytis "tarp eilučių", kad teisingai suprastumėte daugiaprasmius argumentus. Venkite aštrios retorikos, konfliktų. Savaitės pabaiga žada susitikimų su draugais, giminaičiais, netolimas išvykas. Regis, tai džiugins.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę tvarkykite aktualius finansinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl konsultacijos verslo ar kitais klausimais. Gali pavykti naudingai investuoti pinigus, o papildoma arba nauja veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Turėsite progų pagerinti santykius su svarbiu jums žmogumi. Svarbu nesielgti savanaudiškai, jei norite nuostabaus tarpusavio ryšio. Tai įmanoma. Savaitės antra pusė produktyvi, tačiau be darbo, pastangų ir kūrybinių ieškojimų nieko nepasieksite. Jeigu atostogaujate, galite leistis į kelionę.


VĖŽYS. Šią savaitę galite nemažai nuveikti arba išmokti naujų dalykų, įsigyti augintinį. Tinkamas metas nueiti į kirpyklą, grožio ar madų saloną, tvarkyti ir dailinti namų ar sodybos aplinką. Turbūt pavyks įdomiai pakoreguoti stilių. Galimi neplanuoti įvykiai, susiję su konkurencija, partneryste, meile. Būkite atidūs, sudarydami finansinius sandorius, saugokitės klastos. Savaitės pabaigoje jus gali sudominti siūlomas savaitgalio renginys, ekskursija ar kelionė. Regis, neatsispirsite pagundai kažkur sudalyvauti.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje derėtų užsiimti konkrečia veikla - rimčiau padirbėti darbe ir namuose arba pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu, augintiniais. Regis, būsite nusiteikę puoselėti svarbius jums santykius. Labiau nerimą kels konkurentų pasalos, keisti reikalavimai, pretenzijos. Venkite radikalių ir kategoriškų sprendimų, nes vėliau dėl jų gailėsitės. Savaitgalį neišvengsite išlaidų, tačiau dalis jų jums suteiks pasitenkinimo.


MERGELĖ. Savaitės pradžia bus gana atpalaiduojanti ar netgi smagi, jeigu jau atostogaujate. Ji palanki ir įprastiniams, buitiniams darbams bei susijusiems su remontu, statybomis, nuosavu verslu, jo modernizavimu. Galimi vertingi pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Kita vertus, nerimą kels augančios išlaidos, su vaikais ar mylimu žmogumi, augintiniu susijusios problemos. Artėjant savaitgaliui, vis labiau seksis rasti kompromisus, susitarti su oponentais, partneriu. Tokiu būdu savaitgalį galite išspręsti svarbų klausimą.


SVARSTYKLĖS. Ši savaitė pasižymės įvairiomis peripetijomis profesijos srityje ir giminėje, šeimoje. Regis, jums labai reikės artimųjų, mylimo žmogaus palaikymo. Stenkitės jo nusipelnyti. Nuo savaitės vidurio pajusite didesnį polėkį, ūpą keliauti, kažko naujo imtis, rizikuoti. Verta save išbandyti kūrybine prasme, tačiau nederėtų ieškoti abejotinų nuotykių. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti. Tik gerą pavyzdį rodykite vaikams. Savaitgalį jums labiau parūps sveikata, dietos, grožis, augintinių poreikiai.SKORPIONAS. Savaitės pradžia tinkama nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, didesniems apsipirkimams. Tiktų sudaryti komercines sutartis. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai įsigyti kažką ne pagal kišenę. Nuo ketvirtadienio jau norėsis ramios asmeninės erdvės. Deja, emocijos virte virs ir tai gali įžiebti konfliktines situacijas. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos. Laimei, savaitgalis turėtų būti smagus. Laisvalaikį skirsite daug dėmesio vaikams, rasite laiko mėgstamoms pramogoms, sportui.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje turėtumėte nemažai nuveikti, jeigu nesutrukdys emocijos ir nuotaikų kaita. Regis, stiprės noras gyventi prašmatniau, būti labiau vertinamiems ir mylimiems. Veikiausiai kils idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, verslo investicijomis. Galbūt ieškosite būdo daugiau uždirbti arba kaip tik dosniai dalinsitės tuo, ką turite. Bet kokią informaciją tikrinkite ir analizuokite. Pernelyg neišlaidaukite namiškių poreikiams, jei tai tėra tuščios užgaidos. Savaitgalį skirkite šeimai.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžia palanki dvasinėms praktikoms, meninei veiklai. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums iš tikrųjų reikia. Regis, darbai slinks tarsi iš inercijos. Net jei atrodo, kad sekasi, nepervertinkite galimybių. Savaitės viduryje tapsite aktyvesni visomis prasmėmis. Darbe tai pravers, tačiau kai kurie santykiai taps įtempti. Vietoj savo valios primetimo siūlykite alternatyvas ir leiskite pasirinkti. Tuomet ir savaitgalis bus smagesnis, sklandesnis. Tiktų leistis į trumpą kelionę, ekskursiją, surengti pikniką ar kt.


VANDENIS. Savaitės pradžioje galite išgirsti naujienų, mielų jūsų ausiai ir širdžiai. Paskubėkite atlikti tai, kas yra svarbiausia ir skubiausia, nes tuoj sumažės energijos ir ūpo praktinei veiklai. Visgi galėsite ir toliau sėkmingai užsiimti menais, labdara, virtualiai plėsti akiratį. Kils originalių sumanymų. Jeigu įmanoma, pravartu dažniau atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienatvėje, atsipalaiduoti. Venkite konfliktų, saugokitės ugnies, agresijos, traumų. Savaitgalį saikingai leiskite sau tai, ko trokšta jūsų kūnas ir siela.


ŽUVYS. Šią savaitę teks paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. O dar labiau, jeigu dirbate ir pavaduojate kolegas arba turite visuomeninių įsipareigojimų.
Domins numatomos kolektyvinės pramogos, renginiai, diskusijos socialiniuose tinkluose. Visgi kai kurie kontaktai netrukus pradės varginti. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai ir savigraužai. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai.
Didesnė avarijų kelyje tikimybė, pasisaugokite. Savaitgalis žada malonių potyrių.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)