Tikras atradimas smaližiams – šokoladinis vyniotinis (video)

Tikras atradimas smaližiams – šokoladinis vyniotinis (video)


INGREDIENTAI:


Biskvitui:


65 g. kvietinių miltų;
30 g. kakavos miltelių;
1 a.š. kepimo miltelių;
žiupsnis druskos;
4 kiaušiniai;
135 g. cukraus;
0,5 a.š. maltos kavos;
2 v.š. aliejaus.


Kremui:


150 g. juodojo šokolado;
360 g. plakomosios grietinėlės.


Papuošimui:


kakavos milteliai;
30 g. juodojo šokolado;
30 g. plakomosios grietinėlės.


GAMINIMAS:


1. Iš pradžių paruoškite biskvitą. Į vidutinio dydžio dubenį berkite miltus, kakavą, druską, kepimo miltelius ir išmaišykite.


2. Kitame dubenyje kiaušinius gerai išplakite su cukrumi. Plakant supilkite aliejų, maltą kavą, suberkite prieš tai paruoštą miltų mišinį ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės.


3. Kepimo skardą išklokite riebalais išteptu kepimo popieriumi ir supilkite paruoštą tešlą. Kepkite 12 – 15 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.


4. Kepimo popierių tolygiai apiberkite kakavos milteliais. Dar šiltą iškepusį biskvitą apverskite ant paruošto popieriaus, nuimkite nuo jo kepimo popierių, ant kurio kepė biskvitas ir suvyniokite kartu su kakavos milteliais apibarstytu popieriumi, pradėdant vynioti nuo trumpesnės kraštinės.

REKLAMA


5. Paruoškite kremą. Šokoladą ištirpinkite kartu su 120 ml. grietinėlės. Likusią grietinėlę išplakite ir sumaišykite kartu su šokoladu.


6. Biskvitą išvyniokite ir tolygiai jį aptepkite paruoštu kremu. Iš lėto susukite vyniotinį su kremu ir dėkite į šaldytuvą bent valandai.


7. Po laiko vyniotinį apibarstykite kakavos milteliais ir papuoškite šokolado bei grietinėlės glaistu.


Skanaus!