Saldi šventė gomuriui – drėgnas šokoladinis tortas (video)

Saldi šventė gomuriui – drėgnas šokoladinis tortas (video)


INGREDIENTAI:


Biskvitams:


250 g. kvietinių miltų;
300 g. cukraus;
100 g. kakavos miltelių;
3 a.š. kepimo miltelių;
1 a.š. druskos;
2 kiaušiniai;
1 puodelis pieno;
0,5 puodelio aliejaus;
2 a.š. vanilės ekstrakto;
1 puodelis verdančio vandens.


Kremui:


220 g. sviesto;
2 puodeliai cukraus pudros;
1,5 puodelio kakavos miltelių;
180 ml. pieno;
1 a.š. vanilės ekstrakto;


GAMINIMAS:


1. Pirmiausia paruoškite biskvitų tešlą. Per sietelį į dubenį supilikte miltus, suberkite cukrų, kakavos miltelius, kepimo miltelius ir druską. Visius birius produktus sumaišykite tarpusavyje.


2. Į išmaišytą miltų mišinį įmuškite du kiaušinius, supilkite pieną, aliejų, vanilės ekstraktą ir maišant tešlą po truputį pilkite verdantį vandenį.


3. Pasiruoškite dvi apvalias kepimo skardas. Jas ištepkite sviestu bei apibarstykite miltais, kad tešla nepriliptų prie formos. Paruoštą biskvitų tešlą lygiomis dalimis supilkite į abi skrdas. Dėkite į 180 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepkite apie 30 minučių.


4. Kol kepa biskvitai, paruoškite kremą. Į dubenį sudėkite kambario temperatūros sviestą ir gerai išmaišykite el. plakikliu. Cukraus pudrą, kakavos miltelius, pieną ir vanilės ekstraktą pilkite į sviestą mažomis dalimis pastoviai maišydami masę. Viską gerai išplakite iki vientisos tekstūros.

REKLAMA


5. Iškepusius biskvitus padalinkite į dvi dalis, pjaudami išilgai. Viso turi gautis keturi biskvitų paplotėliai. Dėkite vieną biskvito dalį ir jo viršų tolygiai aptepkite kremu. Ant kremo dėkite kitą biskvito dalį ir vėl tepkite kremą. Šį veiksmą pakartokite su visais biskvitais. Viršutinis sluoksnis turi būti kremo. Juo aptekpkite ir torto šonus.


Skanaus!