Kodėl verta įsigyti čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi?

Kodėl verta įsigyti čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi?


Kad ir kokie rūpestingi būtume slaugydami artimą žmogų, tačiau sunkiai pajėgtume apsaugoti jį nuo pragulų. Pragulos atsiranda, nes sutrinka žmogaus kraujotaka. Kūno audiniai suspaudžiami ir kraujas, nešantis deguonį, negali patekti į suspaustas vietas. Išeitis yra! Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi sumažins pragulų atsiradimą. Tokį čiužinį tikrai verta įsigyti visiems, kurie slaugo artimuosius namuose ar lanko juos slaugos įstaigose. Čiužinys su kompresoriumi turėtų rasti kelią į kiekvienus slaugos namus.


Ar iš tiesų šis čiužinys su kompresoriumi panacėja nuo pragulų?


Pasiaiškinkime, kaip jis veikia.


Čiužinyje esantis kompresorius periodiškai pripildo vienas čiužinio celes oru, o iš kitų išleidžia kas 6-12 minučių. Periodiškumas priklauso nuo čiužinio modelio. Ką toks pastovus spaudimo kitimas duoda pacientui?


Ogi švelniai masažuoja! Toks švelnus masažas gerina audinių aprūpinimą krauju ir deguonimi. Patikėkite – gal pragulos ir neišnyks visai, bet rizika joms atsirasti tikrai sumažės.

REKLAMA


Yra dviejų tipų čiužiniai su kompresoriumi:


1. Burbuliniai.
2. Juostiniai.


Kodėl verta įsigyti čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi?


Burbuliniai čiužiniai nuo pragulų – akcija 55 eur!


Yra dviejų tipų čiužiniai su kompresoriumi:


1. Burbuliniai.
2. Juostiniai.


Kodėl verta įsigyti čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi?


Rinkdamiesi čiužinį turite žinoti, koks jūsų paciento svoris. Atkreipkite dėmesį, koks kompresoriaus keliamo triukšmo lygis ir koks čiužinio dydis yra tinkamas jūsų paciento lovai.


Kuo gi skiriasi burbuliniai čiužiniai nuo pragulų nuo juostinių?

Juostiniai čiužiniai nuo pragulų.


Čiužinių efektyvumą lemia pragulų stadija. Burbuliniai čiužiniai skirti pragulų profilaktikai ir pirmajai pragulų stadijai gydyti. Tačiau gydyti antrajai, trečiajai ir ketvirtajai stadijoms jau būtini juostiniai čiužiniai. Atkreipkite dėmesį į jūsų slaugomo ligonio svorį. Kai jo svoris viršija 110 kg, patartina naudoti juostinį čiužinį nepriklausomai nuo pragulų stadijos. Tačiau būna, kad sergančiojo svoris viršija leistiną maksimalų. Tuomet, deja, čiužinys bus neefektyvus, nes išsileidus orui paciento kūnas lies lovos paviršių ir susidarys per didelis spaudimas.


Triukšmas trikdo sveiką žmogų, o ligonis būna ypač jautrus triukšmui. Todėl patartume jautriems pacientams pasirinkti brangesnį čiužinį. Tokį, kuris keltų mažiau triukšmo. Girdėdamas triukšmą pacientas, ilgą laiką gulintis lovoje, gali pasijusti dar blogiau.


Apsisprendėte ir jau perkate čiužinį?


Nepamirškite išmatuoti paciento lovos ilgį ir plotį. Svarbu, kad čiužinys neviršytų lovos matmenų ir atitiktų sergančio žmogaus ūgį.


Kompresorinis čiužinys yra neabejotina pagalba gulinčiam ligoniui, todėl šio tipo čiužinių paklausa nemažėja. Nepamirškite, kad kompresorinius čiužinius į funkcinę lovą turite tiesti ant pagrindinio čiužinio – medicininio iš porolono G1.


Kiti čiužiniai nuo pragulų


Gal jūsų slaugomas ligonis labai jautrus garsui ir vibracijai?


Išeitis yra! Medicininis čiužinys nuo pragulų iš karpyto porolono G2 yra puiki alternatyva kompresoriniam čiužiniui.


Kai žmonės daug prakaituoja, karščiuoja, jiems tiktų grikių lukštų čiužiniai. Grikių lukštų čiužinių sudėtis – tai tokie natūralūs produktai kaip grikių lukštai ir 100 proc. medvilnė. Šie čiužiniai užtikrina gerą ventiliaciją, puikiai praleidžia orą.

REKLAMA


Kompensacija iki 100 Eur


Neužmirškite pasinaudoti iki 100 Eur kompensacija įsigyti čiužinį! Asmenys, kurie turi visišką negalią, specialius nuolatinės slaugos poreikius ir kuriems yra didelė pragulų atsiradimo tikimybė, pirkdami čiužinį nuo pragulų turi teisę gauti įsigijimo išlaidų kompensaciją – vieną kartą per 3 metus iki 80 procentų faktinių įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 100 eurų.


Pristatymas tiesiai į namus


Užsakytus čiužinius pristatome per 1-3 dienas tiesiai jums į namus per kurjerius. Galite atsiskaityti kurjeriui grynaisiais gavę prekes.


Pristatome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena, Akmenė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarijos, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai bei kiti miestai ir kaimai.


Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi – atsiliepimai.


„Įsigijau čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi BioFlote 2000. Puikus čiužinys – per savaitę užgijo mamos atsiradusios pragulos. Labai prieinama kaina. Kompresoriaus beveik nesigirdi, netrukdo miegoti. Rekomenduoju visiems”. Jurga.„Girdėjau atsiliepimų, kad čiužinys su kompresoriumi labai triukšmingas ir vibruoja, tačiau realybėje tikrai maloniai nustebino. Garso praktiškai nėra. Ir vibracijos nesijaučia. Iš pradžių galvojome, kad reikia tik pripūsti, ir viskas. Bet po to supratome, kad turi būti nuolat įjungta į elektros tinklą tam, kad oras cirkuliuotų. Elektros labai mažai ima. Labai džiaugiamės, ačiū. Ir kaina tikrai gera”. Ona, Panevėžys.


Konsultuojame


Dėl čiužinio pasirinkimo, kompensacijos ir kitų klausimų visada drąsiai kreipkitės tiesiai į gamintoją tel. 8 5 2766143.


Medicininius čiužinius nuo pragulų galite išsirinkti čia.


Apie pragulų profilaktiką skaitykite Pragulų profilaktikos centre čia.


Partnerio turinys.