Spalvotos ir ryškios sofos-lovos

Spalvotos ir ryškios sofos-lovos


Miegama sofa yra vienas iš funkcionalių baldų, kuris pravers ne tik taupantiems vietą, bet ir ieškantiems išskirtinių interjero sprendimų. Skirtingo dizaino baldai su greitai išlankstomu miegui skirtu mechanizmu vos per keletą sekundžių svetainę pavers jaukiu miegamuoju. Taigi, straipsnyje apžvelkime, kokie šio universalaus baldo privalumai.


Praktiškas sprendimas


Sofos-lovos yra praktiškas pasirinkimas kone kiekvienuose namuose. Šis sofų modelis puikiai tinka tiek kompaktiškame miegamajame, tiek erdvioje svetainėje. Vienas universalus daiktas dieną sukuria patogias sėdėjimo vietas, o vakare tampa patogia miegama sofa. Dažniausiai gaminiai būna su integruotomis daiktadėžėmis – čia galima laikyti rečiau naudojamus patalus ar kitus daiktus, kurie nepuošia interjero.


Minkštieji baldai, pakelti ant kojelių, padeda palaikyti namuose tvarką. Esate alergiški dulkėms? Dulkių siurbliai-robotai be vargo pasiekia net po sofomis susikaupusias dulkes. Todėl, norint išvalyti nepasiekiamus kampelius, nebereikės kas kartą stumdyti baldo ir braižyti grindų.

REKLAMA


Taip pat kai kuriose miegamosiose sofose yra integruotos USB įkrovimo jungtys, kurios neabejotinai padeda užtikrinti patogumą ilsintis. Prie porankių pritvirtintos odinės kišenėlės užtikrina dar didesnį komfortą – jose galima laikyti daiktus, kuriuos norima turėti šalia (televizoriaus pultelis, laikraštis ir pan.).


Platus dizaino pasirinkimas


Internete galite rasti itin platų sofų pasirinkimą. Jos skiriasi spalvomis, raštais, tekstūromis, dydžiu, medžiagomis. Plačiame asortimente kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą, kuris harmoningai įsilies į namų interjero stilių. Norint elegancijos, patariama rinktis klasikinio stiliaus baldą, kuris pabrėš subtilią estetiką. O štai norintiems išlaikyti paprastumą pravers lygių formų ir linijų gaminiai.


Rinkdamiesi iš didelės baldų gausos, svarbiausia, nepameskite galutinės kambario vizijos ir funkcionalaus baldo lūkesčių. Patariama atsižvelgti į vyraujantį namų interjerą ir dominuojančias spalvas. Praktiškas ir unikalus baldas užtikrins maksimalų komfortą tiek dienos, tiek vakaro metu.

Partnerio turinys.