Lankytojams vėl atidaromas Uždraustasis miestas Kinijoje

Lankytojams vėl atidaromas Uždraustasis miestas Kinijoje


Prieš kelis mėnesius dėl koronakrizės uždarytas Uždraustasis miestas - viena svarbiausių Pekino įžymybių – vėl atveria savo vartus. Laikantis griežtų saugumo priemonių, lankytojai nuo penktadienio vėl galės apžiūrėti rūmų kompleksą Tiananmenio aikštėje Kinijos sostinės širdyje, trečiadienį pranešė Rūmų muziejus. Kinija sausio pabaigoje dėl koronapandemijos uždarė visus šalies turistinius objektus.


Pradžioje į miestą per dieną bus įleidžiama ne daugiau kaip 5 000 žmonių. Prieš prasidedant pandemijai kompleksas kasdien sutraukdavo 80 000 lankytojų. Praėjus pusvalandžiui po paskelbimo apie atidaromą Uždraustąjį miestą, muziejaus tinklapyje jau buvo parduota 2 500 bilietų.


Norintieji patekti į Uždraustąjį miestą, turės būti su apsauginėmis kaukėms ir mobiliojo telefono aplikacijoje parodyti savo sveikatos kodą. Visiems lankytojams prie įėjimo bus matuojama temperatūra. Rūmų teritorijoje reikės laikytis mažiausiai metro atstumo.

REKLAMA


Pekine nuo penktadienio pamažu bus atidaromi muziejai. Kinijos sostinė trečiadienį sumažino dėl pandemijos paskelbtą aukščiausią pavojaus laipsnį ir sušvelnino iki šiol galiojusias griežtas karantino taisykles vietiniams turistams.


Kinija nurodo suvaldžiusi pandemiją. Oficialiais duomenimis, naujų infekcijų praktiškai nefiksuojama.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 48 (2023)

    Savaitė - Nr.: 48 (2023)