Situacija blogėja: koronavirusas Kinijoje jau nusinešė 80 žmonių gyvybių

Situacija blogėja: koronavirusas Kinijoje jau nusinešė 80 žmonių gyvybių


Nuo koronaviruso Kinijoje mirusių žmonių skaičius išaugo dar 24 ir dabar siekia mažiausiai 80. Tai pirmadienį oficialiai paskelbė šalies žinybos.


Per vieną parą patvirtintų infekcijų skaičius Kinijoje padidėjo daugiau kaip 700 iki 2 744, paskelbė valstybinė televizija, remdamasi žinybomis. Įskaitant kitas šalis, patvirtintų šios mįslingos ligos atvejų jau yra beveik 2 800. 1 423 jų užregistruota Kinijos Hubėjaus provincijoje.


Nepaisant drastiškų karantino priemonių, kurių ėmėsi šalies tarnybos, koronavirusas Kinijoje toliau plinta. Atskiri infekcijos atvejai diagnozuojami ir kitose šalyse, tarp jų – Australijoje ir Prancūzijoje. JAV sveikatos tarnyba sekmadienį paskelbė apie penktą ligos atvejį JAV.


Dėl koronaviruso proveržio Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas vyksta į Kiniją. „Aš vykstu į Pekiną“, - rašė jis sekmadienį tviteryje. Kinijos sostinėje jis su vyriausybės atstovais ir sveikatos ekspertais aptars pastarąsias tendencijas ir priemones kovoje su virusu.