Klientais besirūpinanti „Eurovaistinė“ skelbia iniciatyvą „Vardan visų sveikatos“

Klientais besirūpinanti „Eurovaistinė“ skelbia iniciatyvą „Vardan visų sveikatos“


Saugumas vaistinėse, galimybė pasirūpinti darbuotojais ir klientais yra pagrindinio šalies vaistinių tinklo misija. Dar kovo pradžioje pradėjusi kitaip organizuoti darbą vaistinėse įmonė siūlo dar vieną sprendimą – šį kartą kalba apie naują pasisveikinimą, skleidžiantį meilę ir dėkingumą.


Viešojoje erdvėje nuolat skamba patarimai, kaip gyventi karantino metu: stiprinti imunitetą, plauti rankas, dėvėti apsaugines kaukes, tačiau apie tai, kaip gyvensime po jo, kol kas kalbėti nedrąsu. „Eurovaistinė“ imasi iniciatyvos „Vardan visų sveikatos“, kuria siekiama ir toliau pirmenybę teikti saugiam bendravimui.


Mokslininkai prognozuoja, kad po karantino gyvensime kiek kitaip. Pasak specialistų, svarbu, kad per pandemiją susiformavę įpročiai išliktų ir toliau, nes rūpintis savo ir kitų sveikata bus svarbu ir kiek aprimus viruso protrūkiui.


„Eurovaistinė“ skatina ir toliau keisti įpročius ir, rūpinantis savo savijauta, užtikrinti ją ir aplinkiniams. Vaistinių tinklo valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad visą dėmesį sutelkiant į darbuotojų ir klientų saugumą padaliniuose pradedamas judėjimas, kurio tikslas – tinkamai išeiti iš karantino ir toliau elgtis taip, kad saugotume vieni kitus.


„Kitų sveikata priklauso nuo mūsų visų, todėl ugdydamiesi gerus įpročius saugome visą Lietuvą. Būtent taip ir kilo mūsų iniciatyva „Vardan visų sveikatos“, nes tai, ką darome, yra ne tik dėl kiekvieno individualiai, bet ir dėl mūsų visų. Ši pandemija parodė, kokie susiję vienas su kitu esame, todėl norime visuomenei pateikti sprendimą, kuris, mūsų nuomone, leis ne tik jaustis gerai, bet ir skatins dėkingumo jausmą“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė I. Damulienė.

REKLAMA


Saugumas išliks prioritetu


Svarbu akcentuoti, kad ir baigiantis karantinui išsiilgtas bendravimas su aplinkiniais ir toliau kurį laiką turės vykti saugiai, laikantis atstumo ir visų rekomendacijų, todėl „Eurovaistinė“ siūlo naują pasisveikinimo būdą – pridėjus dešinę ranką prie širdies. Į tai galima iškeisti apkabinimus, rankos paspaudimą ar norą dar kaip nors kitaip parodyti dėmesį.


Šia iniciatyva siekiama paskatinti rūpintis savo ir aplinkinių sveikata ir po karantino, nes stipresnė imuninė sistema bus dar reikalingesnė, kai dauguma grįš į darbus, imsis per karantiną sustabdytų projektų ir tam skirs dar daugiau, nei įprasta, energijos ir jėgų.


Paskelbus karantiną per kelias dienas visose vaistinėse buvo įrengtos apsauginės pertvaros, vaistinės aprūpintos kaukėmis ir apsauginiais veido skydais. Nuo pirmosios karantino dienos uždarytos 32 vaistinės, atnaujintas vaistinių darbo laikas siekiant užtikrinti, kad vaistininkai galėtų laikytis tinkamo darbo ir poilsio režimo.


Kasdien visose „Eurovaistinėse“ darbuotojams patikrinama temperatūra. Jeigu ji siekia 37,4 ⁰C, kolegos prašoma likti namuose ir stebėti savijautą.


Papildomai nuspręsta per pandemiją dirbusiems „Eurovaistinės“ vaistinių darbuotojams suteikti penkias papildomas atostogų dienas.


Kampanija truks iki gegužės pabaigos arba tol, kol baigsis karantinas.


Partnerių infomacija.