Populiariausia žaidimų transliavimo platforma „Twitch“ susiduria su sunkumais: laukia masiniai darbuotojų atleidimai

Populiariausia žaidimų transliavimo platforma „Twitch“ susiduria su sunkumais: laukia masiniai darbuotojų atleidimai


„Amazon“ valdoma žaidimų transliavimo platforma „Twitch“ trečiadienį paskelbė, kad atleis 500 darbuotojų, jai susiduriant su sunkumais, nepaisant didelio populiarumo tarp žaidėjų.


Anot pranešimų, atsisakomų darbo vietų skaičius sudaro trečdalį platformos darbo jėgos.


„Norėjau išsiųsti trumpą pranešimą, kad galėčiau jums pranešti, jog šiandien priėmėme sudėtingą sprendimą sumažinti mūsų darbo jėgą“, – tinklaraščio įraše sakė „Twitch“ generalinis direktorius Danas Clancy‘is.


Platforma „Twitch“, kurią „Amazon“ 2014 m. įsigijo už beveik 1 mlrd. JAV dolerių (912 mlrd. eurų), pastaruoju metu susidūrė su sunkumais ir neseniai nutraukė veiklą svarbioje rinkoje Pietų Korėjoje dėl su išlaidomis susijusių problemų.


Atleidimų, apie kuriuos pirmasis pranešė „Bloomberg“, imtasi po to, kai „Twitch“ išgyveno aukštas pareigas einančių pareigūnų egzodą, „Amazon“ padaliniuose vykdant didelio masto išlaidų mažinimo kampaniją.


Apie atleidimus taip pat pranešta prieš tai jau vykdžius platformos darbo jėgos mažinimą.


„Deja, nepaisant šių pastangų tapo aišku, kad mūsų organizacija vis dar yra reikšmingai didesnė, nei turėtų būti, atsižvelgiant į mūsų verslo dydį“, – teigė D. Clancy‘is.


Praėjusiais metais „Amazon“ inicijavo didžiausią atleidimų kampaniją savo istorijoje, kurios metu atsisakė 27 000 darbo vietų.


AFP inf.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)