Žalgirietis N.Woltersas - apie JAV istoriją, tylų būdą bei kitą mėgstamą sporto šaką

Roko Lukoševičiaus nuotr.


Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda ir šiame sezone sugrąžina žalgiriečius į senus gerus mokyklos laikus projekto „Žalgiris tavo mokykloje“ ir „Žalgirio TV“ laidų rubrikoje #BackToSchool. Šįkart savo prisiminimais dalijosi pagrindinis Kauno ekipos atakų organizatorius Nate'as Woltersas.


„Mokykloje turėjau daug gerų draugų, kartu užaugome tame pačiame mieste. Turėjome gerą krepšinio komandą, patekome į valstijos čempionatą. Tai mums buvo rimtas pasiekimas. Tuo laiku mūsų mokyklos krepšinio komanda nebuvo patekusi į šį turnyrą jau ilgą laiką. Buvo smagi patirtis“, - kalbėjo Sent Klaudo mieste Minesotos valstijoje užaugęs krepšininkas.


Amerikietis pasakojo, kad mokyklos laikais labiausiai mėgo istorijos pamokas. N.Woltersui patiko mokytis apie savo gimtosios šalies istoriją.


„Man tai tiesiog patiko. Ypatingai JAV istorija. Turėjau gerą mokytoją“, - tvirtino N. Woltersas.


Visuomet norėjęs tapti profesionaliu krepšininku, N.Woltersas tyliai bet užtikrintai siekė savo tikslo. Be to, ir „Žalgirio“ komandoje ramumu iš paprastumu išsiskiriantis įžaidėjas teigia, jog toks buvo ir mokykloje.


„Visuomet buvau tylus ir neišsiskiriantis vyrukas. Augant niekas nesikeitė ir mano charakteryje“, - kalbėjo krepšininkas.Nors ir užaugo Minesotos valstijoje, kurioje karaliauja ledo ritulys, N.Wolterso tvirtinimu, jis žiemos sporto šakomis neužsiėmė bijodamas gauti traumą ir taip pakenkti savo būsimai krepšininko karjerai. Tiesa, žaidėjas atrado kitą sportą, kuris jam tapo mėgstamas.


„Be krepšinio žaidžiau ir tenisą. Tiesiog norėjau užsiimti dar kai kuo, ne vien krepšiniu. Tai puikus sportas, ypatingai smagu juo užsiimti po krepšinio sezono. Turiu draugų žaidžiančių tenisą, todėl galime smagiai praleisti laiką“, - aiškino žalgirietis.


Mokykloje, kaip teigė krepšininkas, jis išmoko darbo etikos.


„Tikriausiai išmokau, kad reikia sunkiai dirbti. Turėjau gerus mokytojus ir trenerius, kurie įteigė, kad reikia sunkiai dirti. Sporte turi dirbti sunkiai“, - pasakojo N.Woltersas.