Nuo gegužės pabaigos į pajūrį bus galima keliauti „Pajūrio ekspresu“

Nuo gegužės pabaigos į pajūrį bus galima keliauti „Pajūrio ekspresu“


Gegužės 31-ąją startuoja vasaros maršruto pirmasis traukinys „Pajūrio ekspresas“. LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ skelbia, kad reisai šiuo traukiniu bus vykdomi iki rugpjūčio 25 dienos, o bilietų prekyba jau vyksta. 


Anot bendrovės, jungtiniais traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp sostinės ir Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei Juodkrantės. Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje.


Nurodoma, kad bilietų kainos šiemet išliks tokios pačios, kaip ir pernai – tęstinio maršruto standartiniai antros klasės bilietas iki Palangos kainuos 27,2 euro, iki Nidos – 28,3 euro.


Visą vasarą „Pajūrio ekspreso“ traukiniai iš Vilniaus išvyks penktadienių popietėmis ir šeštadienių rytais. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais:


Remiantis „LTG Link“ duomenimis, kasmet šiuo maršrutu pasinaudoja apie 5 tūkst. keleivių. kaičiuojama, kad vien pernai jungtiniais traukinių ir autobusų reisais keliavę žmonės sutaupė apie 115 tonų CO2. 


ELTA inf.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 21 (2024)

    Savaitė - Nr.: 21 (2024)