Skin Olympus – lazerinės dermatologijos procedūrų rezultatai priklauso ne tik nuo pažangių technologijų

Skin Olympus – lazerinės dermatologijos procedūrų rezultatai priklauso ne tik nuo pažangių technologijų


Lazerinės technologijos atvėrė naują etapą tiek estetinėje, tiek gydomojoje dermatologijoje. Pažangūs lazeriai suteikia galimybes greitai, efektyviai ir saugiai pašalinti kraujagysles, apgamus, randus bei daugelį kitų odos defektų. Vis tik, pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet lazerinės procedūros rezultatai būna kuklesni nei tikėtasi. Skin Olympus klinikoje dirbantys specialistai pastebi, kad neretai pervertinamos lazerinių technologijų galios ir pamirštama, kad siekiant geriausių rezultatų ne mažiau svarbi yra gydytojų kompetencija, o taip pat ir pačių pacientų atsakingas požiūris į savo sveikatą.


Lazerinės technologijos – galingas ir tikslus įrankis


Estetinėje medicinoje naudojamos lazerinės technologijos sparčiai tobulėja, atverdamos galimybes odos problemas spręsti vis tiksliau ir efektyviau bei užtikrinant vis aukštesnį komforto lygį. Kaip tik todėl verta pasidomėti, su kokiomis technologijomis dirba pasirinktas lazerinės dermatologijos centras.


Šiuo metu Skin Olympus klinikoje naudojama naujos kartos Cutera Excel V lazerių platforma. Šis lazeris yra neabejotinas lyderis pasaulyje gydant išsiplėtusius kapiliarus veido, kojų srityse, varikozę, pigmentines dėmes bei sprendžiant kitas odos problemas. Cutera Excel V lazeris leidžia pasiekti puikių rezultatų – jis veikia tiksliai, efektyviai ir tausojančiai. Pažangi vėsinimo sistema užtikrina komfortą – procedūros atliekamos greitai, saugiai ir neskausmingai. Lazeriu efektyviai gydomas raudonis, išsiplėtę kapiliarai bei kraujagyslės. Jis taip pat sėkmingai naudojamas gydant aknę, šalinant apgamus, pigmentines dėmes, papilomas, strijas ir kitus odos darinius.

REKLAMA


Lazeris veikia itin efektyviai ir tiksliai – šviesos impulsas pasiekia reikiamą odos sluoksnį nepažeisdamas aplinkinių audinių. Beje, lazerinės procedūros ne tik išsprendžia estetinę problemą, bet ir pagerina bendrą odos būklę. Šviesos impulsai paskatina natūralius odos ląstelių atsinaujinimo procesus suintensyvėjus kolageno ir elastino gamybai.


Kompetentingi licencijuoti specialistai


Net ir pats pažangiausias lazeris tėra instrumentas – ar bus pilnai panaudotas lazerinių technologijų potencialas priklauso nuo su jomis dirbančių specialistų kvalifikacijos. Skin Olympus dirbantys licencijuoti, aukštos kvalifikacijos gydytojai dėmesingai įvertina odos būklę bei atlieka visus reikiamus tyrimus prieš lazerinę procedūrą. Tik tinkamai įvertinus kiekvieną situaciją parenkamas tinkamiausias gydymo būdas, sprendžiama, kiek lazerinių procedūrų gali prireikti pilnam problemos sprendimui.


Naujos kartos lazeriai, vis tik, nėra burtų lazdelės ir turi savo panaudojimo galimybes ir ribas. Tik specialistas gali tinkamai įvertinti odos darinių būklę ir nustatyti, kurie apgamai gali būti šalinami lazeriu, o kurie – ne. Tik kraujagyslių chirurgas, atlikęs tyrimus, gali nustatyti, ar išsiplėtusias kojų kraujagysles derėtų šalinti lazeriniu ar chirurginiu būdu. Siekiant pačių geriausių rezultatų, specialisto profesionalumas itin svarbus dar ir dėl to, kad kiekvienu atveju parenkamas tinkamiausias lazerio spindulio bangos ilgis, taip užtikrinant maksimalų procedūros tikslumą ir veiksmingumą.

REKLAMA


Atsakingas požiūris į savo sveikatą


Siekiant pačių geriausių lazerinės procedūros rezultatų, išties, svarbu rasti aukštos kvalifikacijos specialistą, dirbantį su pažangiomis technologijomis, tačiau nederėtų pamiršti ir savo atsakomybės už tinkamą gydytojo informavimą bei sėkmingą gijimo procesą.


Derėtų žinoti, kad lazerinių procedūrų nerekomenduojama atlikti besilaukiančioms moterims, odoje esant žaizdų, suaktyvėjus herpes virusui ar esant alerginei reakcijai. Taip pat svarbu gydytoją informuoti apie naudojamus medikamentus. Atviras bendravimas su gydytoju jam sudarys geresnes sąlygas tinkamai įvertinti situaciją ir priimti geriausius sprendimus.


Lazerines procedūras paprasta įterpti į savo įprastą dienotvarkę, nes jo trunka neilgai, o poprocedūrinis laikotarpis nevaržo įprastos veiklos. Vis tik, derėtų dėmesingai įsiklausyti į gydytojo rekomendacijas ir jų laikytis. Šiltuoju metų laiku itin svarbu nurodytą laiką naudoti aukšto faktoriaus apsaugos nuo saulės priemones. Žalingas UV spindulių poveikis gali sutrikdyti odos gijimo procesą ir likti randelių arba odos spalvos netolygumų. Lazeriu pašalinus kojų kraujagysles paprastai rekomenduojama vengti pirties, o atskirais atvejais siūloma kurį laiką nešioti kompresines pėdkelnes.


Nesvarbu, ar ketinate lazeriu šalinti kojų kraujagysles, ar vieną karpą – prieš procedūrą specialistui užduokite visus rūpimus klausimus ir įsiklausykite į gydytojo pastabas bei rekomendacijas. Kuo atidžiau laikysitės gydytojo nurodymų, tuo geresnių rezultatų galite tikėtis.


Partnerio turinys.