Beata Nicholson: iš virtuvės – į dainų studiją

Beata Nicholson: iš virtuvės – į dainų studiją


Ilgai šeimininkavusi virtuvėje LRT televizijos laidų vedėja Beata NICHOLSON vasarai persikraustė į dainų studiją ir tapo projekto „Mano daina“, kurio paskutinė laida jau buvo parodyta, vedėja.


Laimius STRAŽNICKAS


– Kaip jautėtės iš virtuvės patekusi į dainų pasaulį?


– Jaučiausi puikiai, man labai patiko. Tiesa, iš pradžių man nebuvo iki galo aišku, kokia tai laida. Supratau, kad tai žaidimas, bet nežinojau, ko tikėtis. Tai, kad pasiūlė tapti tokios laidos vedėja, man buvo didelis netikėtumas. Tačiau mėgstu iššūkius ir naujus dalykus, man pačiai muzika yra labai svarbi, nes tikiu, kad ji gali veikti emocijas.


Sutikau dalyvauti ir nė kiek nenusivyliau. Teko susipažinti ir su projekto autoriais. Ją sukūrė suomė tiesiog per atostogas leisdama laiką su draugais. Šis projektas leido pamatyti žinomus žmones šiek tiek kitomis spalvomis. Man atrodo, kad kiekvienas turime dainų, atsiminimų, kuriuos išgirdę tarsi laiko mašina persikeliame į mokyklinius metus ar ankstyvą jaunystę.

REKLAMA


– Ką jums pačiai davė šis projektas?


– Patyriau be galo gerų emocijų, prisiklausiau nuostabios muzikos. Laidose dalyvavo daug gerų dainininkų, kurių anksčiau nelabai žinojau. Aš pati praplėčiau savo muzikinius horizontus ir puikiai praleidau laiką. Ir supratau, kad žmonės turi daug ką bendro. Čia buvo ir gero juoko, ir ašarėlių, visokių jausmingų draugysčių, ateities kelių pasirinkimo, kuriems įtakos turėjo dainos. Man šis muzikinis projektas davė labai daug pasitikėjimo gyvenimu.


– Ar daug istorijų jums įstrigo į atmintį?


– Buvo daug gerų istorijų kiekvienoje laidoje. Man įstrigo aktorės Aistės Diržiūtės istorija apie kregždutes, kuri ją lydi visą karjerą. Ji net turi kregždutę išsitatuiravusi. Dainininkė Liepa Norkevičienė buvo didelė Maiklo Džeksono gerbėja. Ji net buvo susitaupiusi pinigų nuvažiuoti į jo koncertą. Tačiau staiga sužinojo, kad dainininkas mirė. Tai buvo labai geras, smagus, šiltas, žmogiškas ir pramoginis projektas.

REKLAMA


– Ką jums pačiai reiškia muzika?


– Aš jos klausau, nesu melomanė, muzika nesidomiu aistringai, nes tam neturiu laiko, bet groju pianinu, man patinka padainuoti, dainuoju liaudies dainas vaikams ir su vaikais. Muzika man padeda atsipalaiduoti, ji yra sielos ir penas, ir balsas. Klasikinė muzika man kaip nuostabiausia terapija. Tikiu teigiama jos galia.

– Būdama paauglė dėl kokios grupės buvote pamišusi?


– Mano mėgstamiausia grupė buvo britų „Take That“. Paauglystėje kiekvienas turėjome kažką. O šiandien neturiu jokios mėgstamos grupės.


– O ką matysime „Beatos virtuvėje“ ateinantį sezoną?


– Rytoj prasideda naujo televizijos sezono filmavimai. Prie to dirbu jau nuo gegužės. Man patinka rubrika, kur lankau kažką auginančius ir gaminančius žmones, esu parengusi įvairių istorijų apie žmones ir maistą „Maisto herojų“ rubrikai. Kartą per mėnesį viena laida bus skirta tam tikros šalies virtuvei. Virtuvėje tradiciškai kalbinsiu žinomus žmones. Ir aišku – mano patiekalai – vienas namų virtuvės hitas, kurį galėtum pagaminti šeimai, o kitas patiekalas pagamintas pagal sveikos mitybos principus.


– Ką jums dar pavyko nuveikti šią vasarą?


– Vasarą leidau labai smagiai. Po intensyvių darbų birželį nuo paskutinės jo savaitės atostogavau – leidau laiką su vaikais, lankiausi Graikijoje, ilgai buvau Anglijoje, taip pat mėgavausi akimirkomis prie ežerų, o šį savaitgalį praleidome prie Baltijos jūros.Justino Stacevičiaus (LRT) nuotr.


Daugiau įdomių ir aktualių straipsnių rasite žurnale „Savaitė“. Jį galite gauti tiesiai į savo namus – užsiprenumeravę arba skaityti elektroninę žurnalo versiją.