Brazilijos futbolo legenda Pele serga depresija

Brazilijos futbolo legenda Pele serga depresija


Brazilijos futbolo legenda Pele, jo sūnaus duomenimis, dėl savo sveikatos problemų yra psichiškai sugniuždytas. „Jis labai silpnas, jei kalbėsime apie jo mobilumą. Jam atlikta klubo operacija.


Reabilitacija nepraėjo idealiai. Jis turi tą mobilumo problemą, ir tai sukelia tam tiktą depresiją, - sakė Edsonas „Edinho“ Cholbi do Nascimento interviu sporto portalui „Globoesporte“. – Įsivaizduokite: jis yra karalius, jis visad buvo tokia impozantiška figūra, o šiandien jis nebegali normaliai vaikščioti“.


Pele yra reikalingas pagalbos vaikštant, kalbėjo jo sūnus. 79-erių buvęs sportininkas esą gėdijasi prastos savo fizinės būklės ir beveik nenori palikti namų.


Buvęs puolėjas, kurio tiktasis vardas yra Edsonas Arantes do Nascimento, laikomas vienu didžiųjų visų laikų futbolininkų. Jis yra vienintelis žaidėjas, triskart tapęs futbolo pasaulio čempionu (1958, 1962 ir 1970).


Jo sveikata pastaraisiais metais ne kartą atsidūrė žiniasklaidos dėmesio centre. Jam buvo atliktos kelios klubo operacijos. Be to, jis turėjo problemų dėl stuburo ir kelio. Pernai jam po šlapimo takų infekcijos pašalintas inkstų akmuo.