Savaitės horoskopai: vasario 22 – 28 d.

Savaitės horoskopai: vasario 22 – 28 d.


AVINAS


Šią savaitę dėl tam tikrų aplinkybių labiau įvertinsite jus mylintį žmogų, šeimą, artimuosius. Galbūt kils ūpas pasiraityti rankoves ir pasidarbuoti namuose, ūkyje. Savaitės viduryje pravartu tartis dėl pedagoginės, turizmo veiklos, kūrybinių ir kitokių projektų, juos pristatyti. Regis, į daug ką gebėsite reaguoti su humoru. Atsargiai su technika, ugnimi. Saugokitės traumų. Savaitgalį būsite linkę kalbėti apie technines ir sveikatos problemas, ūkinius reikalus. Atlikti darbai turėtų duoti gerų rezultatų.


JAUTIS


Savaitės pradžioje įvyksiantys susitikimai, pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus ar nuostatas. Naujai pasirašytos sutartys veikiausiai bus sėkmingos. Laisvalaikiu norėsis jaukiai įsitaisyti namuose ir smaguriauti, skaityti ar kt. Antroje savaitės pusėje rūpesčių gali sukelti pokyčiai ir šeimoje, ir darbo, verslo srityse. Bus nelengva valdyti emocijas ir ne kartą galite pratrūkti. Savaitgalis neleis tingėti. Vaikai, mylimas žmogus, gerbėjai reikalaus dėmesio.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, dokumentus. Tikėtina palanki proga pasipelnyti, užsidirbti ar įsigyti reikalingą daiktą. Būsite linkę investuoti į tai, kas jums suteiktų daugiau energijos, sveikatos ar grožio. Mokymams, egzaminui metas irgi turėtų būti palankus. Visgi nerimo gali sukelti interviu, straipsnis, komentaras ar gautas pranešimas. Savaitgalį trokšite ramybės prie jaukaus namų židinio, tuo tarpu aplinkiniai kels erzelį. Bus nelengva prisiderinti prie šeimos, visuomenės reikalavimų.


VĖŽYS


Šią savaitę tikėtinas įkvėpimas kai ką keisti savo gyvenime, aplinkoje. Peržvelgsite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Mieliausiai atliksite tas veiklas ir teiksite paslaugas, už kurias žadamas neblogas atlygis ar kitokia nauda. Daug kalbų suksis apie kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimą, nuomą, ilgalaikio naudojimo daiktus. Regis, svajosite ir apie keliones. Savaitgalį teks dažnai atsakinėti į telefono skambučius, žinutes ir pan. Regis, nardysite informacijos jūroje, mokysitės, megsite ryšius.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje atrodysite svajingi, atsipalaidavę, linkę pasikliauti intuicija. Svarbu neužsidaryti savo siaurų interesų bei pažiūrų rėmuose – atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti tam tikrą praregėjimą. Saugokitės infekcijų, nesivelkite į intrigas. Savaitės viduryje energijos padaugės, o darbų rezultatai taps labiau apčiuopiami. Tačiau konkuravimo ir pavydo bus daugiau nei kolegiško solidarumo. Savaitgalį domins įvairios prekės, dairysitės po prekybos centrus ir internetines parduotuves.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžia leis iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį vis atidėliojote. Regis, dėmesį rodys draugai, gerbėjai. Tik nežadėkite jiems to, ko negalėsite padaryti. Kalbėdami neįsigilinę į temą, rizikuosite susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Naudingiau būtų klausytis kitų ir stebėti situaciją, o ne atvirauti. Labiau saugokite sveikatą. Savaitgalį pasistenkite nieko nesugadinti asmeninių santykių srityje. Jeigu oro sąlygos leidžia, tai puikus metas sportui gryname ore, ilgiems pasivaikščiojimams.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia suteiks įvairių emocijų. Dėl visuomenės ar kolektyvo, grupės interesų būsite nusiteikę rimtai paplušėti negailėdami nei laiko, nei jėgų. Kita vertus, kai kurie jūsų žingsniai gali būti įvardinti kaip avantiūros, eksperimentai. Didės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Beje, tai galite daryti nelabai pagirtinais būdais, tarsi priemonės pateisintų tikslą. Savaitgalį galbūt nekaip jausitės fizine ir dvasine prasme. Raskite būdų sveikai atsipalaiduoti, pasportuokite.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite gauti aktualią žinią iš mokslo įstaigos ar užsienio, užmegzti pageidaujamus ryšius, sukaupti nemažai reikalingos informacijos. Greitai šios informacijos prireiks, jeigu studijuojate ar rengiate projektą, užsiimate teisinėmis peripetijomis. Antroji savaitės pusė nežada ramybės, ypač politikams ir dirbantiems administracinį darbą. Vargins nelengvai išsprendžiami klausimai, atsakomybės našta. Korektiškas bendravimas leis stiprinti ryšius, o ne griauti.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan. Iš artimo žmogaus galite sulaukti finansinės ar psichologinės pagalbos, naudingo tarpininkavimo ir pan. Regis, kils ūpas ieškotis darbo, mokytis, rūpintis kvalifikacija. Visgi neatsargus poelgis, nesantūri frazė gali sujaukti jūsų planus. Savaitgalį turbūt atsiras pareigų, nelabai suderinamų su artimųjų lūkesčiais.


OŽIARAGIS


Šią savaitę daug galvosite apie perspektyvas. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus ar įveikti varžovus. Būkite pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Tokiu atveju gali būti surastas kompromisas. Gali susidaryti galimybės vienokioms ar kitokioms permainoms, partnerystei. Kita vertus, gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar neįvykdyti įsipareigojimai. Savaitgalį laiką aktyviai leisite prie interneto. Domins mokymai, kelionės.


VANDENIS


Savaitės pradžioje galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, ar kvietimą į virtualų renginį, seminarą, pristatymą ir pan. Laisvalaikį skirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Neslėpkite savo meilės bei simpatijos nuo tų, kurie to verti. Savaitės viduryje galite susidurti su reikliais asmenimis, nelinkusiais nuolaidžiauti. Regis, bus svarbu išsiaiškinti aktualius teisinius, etinius, politinius klausimus. Savaitgalį nederėtų ko nors stambaus pirkti ar parduoti. Būkite atidesni ir atlaidesni mylimam žmogui, vaikams.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę didės meilės, romantikos troškulys. Būsite nusiteikę ir kūrybai, ir sportui, ir bendravimui. Visgi nors atrodysite darbštūs, nestokosite energijos, iniciatyvos ir pasitikėjimo savimi, tačiau versle, darbe kažkas gali strigti, trukdytis dėl gedimo ar kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis. Kitų kritikavimas, savo požiūrio piršimas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui bei santykiams. Labai svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis šeimos nariais, augintiniais, jų ir savo sveikata.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)