Savaitės horoskopai: gruodžio 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 21 – 27 d.


AVINAS


Savaitės pradžia gali būti kupina įtampos ir pavojų. Gali pasirodyti, kad vyksta kažkas rimta ir tai žada permainas. Stenkitės prisilaikyti saugumo taisyklių. Saugokitės traumų, ugnies. Šventinis metas gali būti neramus dėl kunkuliuojančių emocijų. Visgi prisiruošite šventinių patiekalų ir susikursite tinkamą aplinką. Jeigu šv. Kūčių naktis praeis ramiai, be pavojingų nuotykių ir situacijų, tai šv. Kalėdų dienos bus jaukios, gurmaniškos. Iš dalies dirbti, ne vien ilsėtis bus linkę pavėžėjai, žiniasklaidos atstovai.


JAUTIS


Šią savaitę net ir nekaip nusiteikę aplinkiniai bus neabejingi jūsų kompetentingumui, išradingumui ir sulauksite įvertinimo. Visgi galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų, melagienų. Saugokite reputaciją ir sveikatą. Atsargiai su pirotechnika, ugnimi, elektra. Problemų gali sukelti artimo žmogaus būklė. Ilgąjį šventinį savaitgalį energijos ims daugėti, o nuotaika gerėti. Regis, švęsite per virtualų ryšį bendraudami su giminėmis, draugais. Jei visgi leidotės į kelionę, patirsite nuotykių.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę pasitaikys įtampos ir išbandymų. Kažkas gali apvilti svarbiame reikale ir tai žada nuostolius arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti ir artimas žmogus. Abejotinų pramogų bei susitikimų geriau būtų atsisakyti. Šventinėmis dienomis jums norėsis ilsėtis, atsipalaiduoti, nesukant galvos nei dėl patiekalų, nei dėl sveikinimų. Galbūt dėl vienos ar kitos priežasties izoliuositės, nekaip jausitės arba tiesiog nesinorės jokio šurmulio. Galimas stiprus potraukis svaigintis alkoholiu, narkotikais.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje slėgs pareigų našta, jausite įtampą. Naudos gali duoti pokalbiai su specialistais, tarpininkais bei informacijos paieškos internete. Aktualu gali būti išspręsti konfliktinę situaciją, kuri gresia virsti nuožmiu karu, jeigu nerasite bendraminčių, sąjungininkų. Saugokitės traumų, agresijos. Laimei, per šv. Kalėdas jau turėtų vyrauti taika ir draugystė. Sulauksite virtualių sveikinimų net iš tų pažįstamų, kurie ilgai nepalaikė su jumis jokio ryšio. Galimos malonios staigmenos, virtualios pažintys.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Jeigu darbe bandysite įvykdyti reformą ar susitarti su užsieniečiais, pasirenkite nesusipratimams. Kažkam dirva gali pasirodyti neparuošta. Itin saugokite sveikatą. Atsargiai su technika ir pirotechnika, elektra, ugnimi. Jeigu ryžotės išvykti švęsti šv. Kalėdų toliau nuo namų, veikiausiai susidursite su problemomis. Žymiai saugiau būtų virtualiai bendrauti su pasauliu. Regis, švenčiant nepavyks išvengti kalbų apie darbą, globalius įvykius.


MERGELĖ


Šią savaitę turbūt teks sukti galvą dėl reikalų susijusių su draudimu, mokesčiais, skolomis. Nebūkite savininkiški ir kritiški – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Aiškiai apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimus. Saugokitės traumų, ūmių sveikatos sutrikimų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Šventinėmis dienomis prasiblaškysite virtualiai bendraudami arba ištrūkę iš savo namų aplinkos. Jei užsiimate kūrybine veikla, turėsite progą sublizgėti, gauti prizą ar pasidžiaugti vaikų, mylimo žmogaus pasiekimais.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje prioritetą teiksite sveikatai, grožiui ir vaikams. Tiesa, įtampą gali kelti nesutvarkyti finansiniai reikalai. Galbūt derėsitės dėl nuostolio atlyginimo. Saugokitės traumų, buitinių avarijų. Visko gali nutikti. Kažkokį pavojų gali kelti žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Nelabai šventiškai nusiteikę pradėsite ilgąjį savaitgalį. Galimi netikėti praradimai. Kita vertus, tikėtini ypatingi vidiniai atradimai, įžvalgos. Suvoksite, kokių pokyčių negalite išvengti arba kokių turite siekti.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje jums rūpės iki galo neišspręsti dalykiniai bei su vaikų aktualijomis susiję klausimai. Prisidarysite problemų, jeigu prarasite saiko ar padorumo jausmą. Saugokitės ugnies, sprogimų. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, bus įtampa. Nuo ketvirtadienio šventinė nuotaika itin priklausys nuo sveikatos būklės ir partnerio elgesio. Šventės bus smagesnės, jeigu sugebėsite toleruoti aplinkinių nuomones, skonį. Geras sutarimas – svarbiausia sąlyga, kad šios dienos būtų jungiančios, o ne griaunančios.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje aktualiausi bus šeimos poreikiai, tiekimo, nuomos, buitiniai reikalai. Sunku bus atsispirti norui pirkti gražius, brangius daiktus sau, artimiesiems. Nekoks metas aiškintis meilės santykius, kelti pavydo scenas. Artėjant šventėms, rizikingas jūsų arba vaikų elgesys gali apkartinti visas šventes. Neikite ten, kur įmanoma užsikrėsti COVID. Atsargiai elkitės su pirotechnika, petardomis, ugnimi ir pan. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Jauskite saiką vaišindamiesi, rinkitės tik kokybišką maistą.


OŽIARAGIS


Šią savaitę galima kebli situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Jeigu jums knietės įvesti griežtą tvarką ar primesti savo valią, gali kilti rimtų nesusipratimų su pasekmėmis. Venkite ginčų, aštrių komentarų. Nederėtų kenkti kitiems, jeigu nenorite dvigubai pakenkti sau. Jeigu artimųjų problemos jūsų emociškai ir fiziškai neišsunkė, tai šventes gali pavykti praleisti nuotaikingai. Galite sulaukti staigmenų iš vaikų ar gerbėjų. Galbūt naujai įgyti daiktai ar dovanos suteiks modernumo, originalumo jūsų aplinkai.


VANDENIS


Šią savaitę su mokslu, reklama, logistika, kvalifikacija susiję reikalai pareikalaus papildomų pastangų ar išlaidų. Skubotas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti. Didelė traumų, avarijų tikimybė, todėl reikalingas ypatingas budrumas kelyje ir dirbant su technika, degiomis medžiagomis. Švenčių dienas tiktų leisti namuose, apsiribojant asmenine erdve ir įprastine šeimos narių draugija. Pasigaminkite ką nors pagal originalų receptą, virtualiai pabendraukite su giminėmis.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda. Deja, įmanomas atvejis, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. Atsargiai kelyje ir su pirotechnika. Savaitės antroje pusėje turbūt neišvengsite išvykos ar svečių, net jei suplanavote saugiai likti namuose tik su šeima. Jeigu ne giminės, tai kaimynai, draugai norės su jumis susitikti, aplankyti arba pasikviesti jus pas save.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)