Savaitės horoskopai: gruodžio 2 – 8 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 2 – 8 d.


AVINAS


Šią savaitę domėsitės viskuo, kas padėtų didinti įtaką versle, aplinkinių tarpe. Pažįstamas asmuo gali siekti jūsų dėmesio. Savaitės viduryje geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai. Galima nauda iš slaptos ar meninės veiklos. Galimi išgyvenimai dėl sveikatos, nuostolio ar kt. Savaitgalį pravartu tvarkytis namuose, kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti.


JAUTIS


Šią savaitę jums teks oficialiai kalbėti, ką nors pristatyti, ruoštis kelionei, konferencijai, seminarui ar kt. Emocinės įtampos neišvengsite, tačiau savo tikslą turėtumėte pasiekti. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, įgysite aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigoti spręsti sudėtingas problemas. Kita vertus, tam tikra prasme gali atsiverti jūsų akys - suvoksite, kas yra įmanoma, o kas tėra nerealios iliuzijos. Savaitės pabaigoje atsipalaidavimo sieksite per filosofiją, religiją, meną.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę ypač svarbi bus teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Regis, padaugės kontaktų su įtakingais žmonėmis, dėstytojais, užsieniečiais. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Tikėtina, kad reikės prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Galite gauti pakvietimą į renginį. Visgi turėsite nemalonumų, jei laiku neįvykdėte prisiimto įsipareigojimo, nuvylėte klientus. Savaitgalį būsite linkę slapukauti, manipuliuoti arba taip su jumis elgsis aplinkiniai.


VĖŽYS


Ši savaitė bus permaininga. Regis, suprasite, kad nebegalite sau leisti taip neatsakingai išlaidauti, kaip iki šiol. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, išsilavinę, gebantys bendrauti. Jeigu patys taip negalvojate, tai pravartu kelti kvalifikaciją, mokytis užsienio kalbos. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Visgi vidinis kompleksas gali sutrukdyti jums tinkamai išdėstyti savo požiūrį. Savaitgalį skirsite laiko pomėgiams, draugams.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę stengsitės suvokti, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Regis, tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais, išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Visgi nuostolį galite patirti, jeigu buvote įsivėlę į spontanišką verslo ar seksualinę avantiūrą, pažeidę profesinę etiką. Savaitgalį tikriausiai kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Jeigu pavargote nuo rutinos, derėtų trumpam pakeisti aplinką.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje galite tikėtis darbo pasiūlymų. Verta pradėti gyventi sveikiau, keisti gyvenimo būdą arba kelti kvalifikaciją, įgyti naujų kompetencijų. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais. Turbūt mėginsite išsiaiškinti nesusipratimus, apginti savo tiesą. Gali pavykti, jei esate teisūs. Deja, kai kurie kontaktai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų. Savaitgalį svajosite neįprastai praleisti laiką. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu asmeniu. Saugokitės sukčių.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę mintys suksis apie vaikus, dovanas, renginius, pasirodymus. Kils ūpas įsigyti naują drabužį, labiau rūpintis kūno priežiūra, grožiu. Regis, aktyviai planuosite kalėdines atrakcijas. O ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos, jeigu trokštate sėkmės. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, uždarbio. Gali nekaip nuteikti medicininio patikrinimo eiga ar rezultatas. Savaitgalį galite susitikti su buvusiu partneriu ar kolega. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus.SKORPIONAS


Ši savaitė žada džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Būsite kūrybingi, išradingi. Galite neatsispirti slaptai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Tai žada ypatingų įspūdžių. Jei jūsų veikla susijusi su šou verslu ar sportu, produktyviai padirbėsite. Tačiau atsakomybę gali tekti prisiimti už vaikų eibes. Saugokite sveikatą. Savaitgalį kils noras keisti įprastą gyvenimo ritmą, mitybos įpročius. Galbūt gausite pasiūlymų iš žmonių, su kuriais jums įdomu bendrauti. Džiugins komplimentai.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje mokslo, reklamos, leidybos, transporto, buhalteriniai reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje. Turbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje. Už darbą pagal susitarimą numatomos papildomos pajamos. Teks uoliai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, šeima. Regis, nerimą kelia šeimos narių problemos, kurios tuština jūsų piniginę. Savaitgalį jums turbūt labai parūps vaikų ir mylimo žmogaus interesai. Nebūkite patiklūs, nes yra pavojus, jog būsite vedžiojami už nosies. Saugokitės vagių, sukčių.


OŽIARAGIS


Šią savaitę patirsite gerų emocijų, jei mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų patarimą. Regis, turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega ar giminaitis. Galimas pakvietimas į renginį, varžybas, pasimatymą. Kontroliuokite savo kalbą, nes lengva bus pasakyti tai, ko nederėtų. Savaitgalį nesikoncentruokite į blogas patirtis - kas buvo, tas buvo. Verčiau leiskite pasireikšti kūrybingumui, meilei. Staigmenų gali pateikti vaikai, gerbėjai.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje jūsų norai ir planai gali pasirodyti kiek per dideli, kad būtų realiai įgyvendinami. Visgi nuo jūsų minčių ir įsitikinimų labai priklauso, kas ir kiek pildysis. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate tam pasirengę. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba sukonkretinsite būsimą jūsų darbų įvertinimą. Savaitgalį teks pasimokyti, galbūt teiksite ar imsite interviu. Visgi, kai kurie jūsų planai gali sprogti tarsi muilo burbulas. Pagalbos ir paguodos gali prireikti šeimos nariui.


ŽUVYS


Ši savaitė prasidės gana inertiškai. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti arba kaip nors viešai reikštis. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, studijas, kelionę, tarptautinį renginį ar pan. Galite išsiaiškinti intriguojamą paslaptį. Deja, aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju, palaikymo sulauksite iš namiškių. Pasistenkite būti racionalūs, nedalinkite paviršutiniškų pažadų. Savaitgalį saugokitės vagių ir savo pačių neatsakingumo. Neieškokite laimės kažkur toli.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.