Savaitės horoskopai: lapkričio 4 – 10 d.

Savaitės horoskopai: lapkričio 4 – 10 d.


AVINAS


Šią savaitę noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Galima įsivelti į nepadorius žaidimus bei aferas. Labai rizikinga nerti į nuotykius stačia galva, kenkti savo reputacijai, sveikatai. Po to užsimiršti dėl nesėkmės galite mėginti svaigindamiesi, išlaidaudami ir tai nieko gero neduos. Saugokitės avarinių situacijų, agresijos. Jeigu stokojate vidinės ramybės, jums gali padėti filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Dar vienas geras dalykas – meninė veikla.


JAUTIS


Šią savaitę spręsdami rimtus reikalus stengsitės parodyti, ką sugebate. Tačiau sielos gilumoje suksis nerimo kamuolys. Svarbu nepasiduoti rizikingoms provokacijoms, bandos jausmui. Regis, jums ypač rūpės draugų, mylimų žmonių ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie savaime privers atkreipti į juos dėmesį keistais poelgiais, planais. Regis, jums seksis bendrauti, su kiekvienu rasite bendrą kalbą. Savaitgalį nekokia gali būti jūsų savijauta arba tiesiog savyje ieškosite ligų. Galbūt jums reikės preteksto kur nors nevykti.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę nerimausite dėl savos ir artimų žmonių ateities, ypač jeigu kažkas iš jų ketina išvykti į užsienį arba jau tenai yra. Gali užgriūti nenumatyti rūpesčiai, susiję su technika, remontu, draudimu, finansiniu įsipareigojimu. Saugokitės ugnies. Neretai jums stigs susivaldymo ir takto bendraujant, norėsis kritikuoti, priekaištauti. Naudingiausia būtų pradėti nuo savikritikos ir individualių pokyčių. Savaitgalio susitikimai su draugais gali sukelti jausmą, kad per daug iššvaistėte pinigų ir laiko, užuot skyrę tai artimiesiems.


VĖŽYS


Šią savaitę aktualūs bus mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Kai ką pavyks išspręsti. Visgi nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Jeigu esate neatlikę pareigos susijusios su pajamų deklaravimu, mokesčiais, draudimu, gausite nemalonų priminimą. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų. Itin aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Regis, kažko pasimokysite iš augančios kartos. Staiga kilusi intuityvi mintis arba prisimintas sapnas gali kažką išpranašauti ateičiai.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje suinteresuotus asmenis gali trikdyti jūsų bendravimo stilius, gluminti jūsų priekabumas, reiklumas. Apskritai, rūpesčių gali sukelti jūsų veikla ar žodžiais nepatenkinti asmenys, nusiteikę ieškoti teisybės arba kaip nors pakenkti jūsų autoritetui. Arba verslo partneris reikalaus paramos, garantijų, ragins imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Veikiausiai jums pavyks sutvarkyti finansinį reikalą. Savaitgalį norėsis atitrūkti nuo rutinos ir tai galite daryti įvairiais būdais. Atsargiai kelyje.


MERGELĖ


Gali būti, kad šiuo metu imsitės reformų, ieškosite darbo ar dalykinių partnerių, pirksite įrangą, techniką. Arba kaip tik norėsite pasislėpti namuose, kad tik nereikėtų spręsti darbinių problemų. Galite gauti nedarbingumą, nes kartosis ankstesnė liga. Saugokitės traumų, žalos. Atidžiai pažvelgę į aplinkinius, galite pamatyti daug apsimetinėjimo. To nereikėtų sureikšminti. Tinkamai elgiantis, gali atgyti buvusi draugystė, partnerystė. Savaitgalį kils dilema – ar dalytis su kitais tuo, ką verčiau skirtumėte vien sau.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nerimą kels suvokimas, kad kažką turite koreguoti, keisti, o galimybių tam trūksta. Šeima, meilė turbūt atsidurs dėmesio centre. Gali kartotis kažkokia jau buvusi situacija, problema. Saugokitės traumų, gaisro. Savaitės antra pusė bus darbinga, jeigu tik nesusirgsite ir galėsite darbuotis. Galbūt sutiksite buvusį kolegą. Jeigu pasimetė jūsų augintinis, jis gali atsirasti. Savaitgalis bus palankus partnerystei, todėl planuokite užsiėmimus, tinkamus abiem.SKORPIONAS


Šią savaitę būsite emocionalūs ir labiausiai remsitės jausmais, o ne protu. Problema gali tapti šeiminė situacija, vaiko elgesys ar jo situacija. Arba mintys suktis apie seną reikalą, užsakymą, atsiskaitymą, dokumentus, nekilnojamąjį turtą, remontą, negrąžintus pinigus ar kt. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su kelione, verslu, šou projektu. Jums gali pavykti pakartoti sėkmę scenoje ar pan. Savaitgalis gana nepalankus sveikatai, todėl reikėtų labiau save tausoti. Saugokitės traumų, stresų.


ŠAULYS


Šią savaitę visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Tikriausiai domėsitės reikalais, kuriems trūksta tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos ar pan. Regis, teks daug dėmesio skirti artimam žmogui, šeiminiams klausimams. Stenkitės gerinti santykius, taikytis, glaistyti seniau padarytas klaidas. Savaitgalis veikiausiai bus smagus. Galbūt ne sau, o kitiems jūs kursite gerą nuotaiką, džiuginsite vaikus, publiką ar pan. Ir jų juokas, komplimentai jums bus tarsi prizas. Arba patys žaidime išlošite realų prizą.


OŽIARAGIS


Šią savaitę būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus, ieškoti galimybių, kaip nors pasipelnyti. Kita vertus, jums gali tekti atlyginti nuostolį, kurį kažkas patyrė dėl jūsų veikimo arba neveikimo. Arba patys stengsitės gauti materialinę kompensaciją, atsiimti tai, kas priklauso jums, ir pan. Neprovokuokite agresijos, saugokitės traumų, ugnies. Galite turėti reikalų su asmeniu, kuris anksčiau jums buvo svarbus. Jeigu rengiate straipsnį, interviu, rezultatas nenuvils. Savaitgalį skirkite šeimai.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje būkite apdairūs, pareigingi, tuomet galbūt pajudės į priekį reikalai susiję su įstrigusiais darbais. Visgi nelengvai seksis atgauti skolą, padengti nuostolį. Bet kuriuo atveju nesnauskite, jeigu jums aktualu išsiaiškinti klausimą dėl negauto atlygio, vėluojančio dokumento arba jei domina kreditų teikimo sąlygos, nekilnojamojo turto ar technikos nuoma. Pravartu pasitikrinti sąskaitas, ataskaitas. Saugokitės vagių, sukčių. Savaitgalį daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis arba internete visur rašinėsite savo nuomonę, diskutuosite. Jeigu kur nors vyksite, atsargiai kelyje.


ŽUVYS


Yra tikimybė, kad šią savaitę atsiras konfidencialių reikalų. Darbe, viešumoje gali pasklisti informacija, kurios derėtų neviešinti. Galbūt ims aiškėti ankstesnė nelegali veikla, klaidos apskaitos dokumentuose, sukčiavimo faktas ar pan. Galite pajusti potraukį alkoholiui, kitiems svaigalams. Pavojų gali sukelti sveikatos sutrikimas, išprovokuotas traumos ar ūmios infekcijos. Pasisaugokite. Kita vertus, labai seksis meninė veikla. Savaitgalį kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas jums gadins nuotaiką.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė