Savaitės horoskopai: spalio 28 – lapkričio 3 d.

Savaitės horoskopai: spalio 28 – lapkričio 3 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje turbūt teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su alimentais, draudimu, vertybiniais popieriais. Apie finansinius reikalus, išlaidas, skolas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Galite gauti žinią iš toli arba labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Kai kuriomis naujienomis nepaprastai norėsis pasidalinti su kitais, galbūt tai darysite socialiniuose tinkluose. Savaitgalį atliksite ne vieną svarbią pareigą. Regis, neišvengsite liūdnų akimirkų.


JAUTISŠi savaitė prasideda kartu su jaunatimi. Įdomūs dalykai nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Su kažkuo iš jų galite tam tikra prasme susieti savo likimą. Galimi netikėti kontaktai su neprognozuojamais žmonėmis. Pravartu apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti verslo, finansų srityse. Pasitarkite su reikalą gerai išmanančiais žmonėmis. Savaitės pabaigoje iš toli gali atvykti svečias arba patys vyksite ko nors aplankyti. Galvosite apie žmones, kurių šalia nebėra, apie visa ko laikinumą.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę, tikėtina, kad užsiversite darbais, gausite naujų užsakymų arba netikėtai keisite darbovietę. Sukaupkite vertingos informacijos, apgalvokite tolesnes perspektyvas. Jums puikiai seksis, jeigu mokate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. Sulauksite daug dėmesio iš kitų žmonių. Svarbu atsiriboti nuo senų konfliktų, pamiršti nuoskaudas. Nieko nėra amžino, todėl vertinkite tą, ką dabar turite, būkite atlaidesni. Savaitgalį neišvengsite minčių apie netektis, būties laikinumą, ezoteriką.


VĖŽYS


Šią savaitę būsite linkę žavėtis originaliais pasiūlymais bei projektais. Rasite puikų būdą, kaip išspręsti aktualią problemą ir ką daryti, jeigu norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Regis, labiau suartėsite su žmogumi, kuris jums patinka, buvo arba dabar yra jums reikalingas. Galbūt pasiryšite apsilankyti grožio salone, kirpykloje, koreguoti išvaizdą. Artėjant savaitgaliui ims daugėti įtampos santykiuose su partneriais arba dėl jų su kitais artimaisiais.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jus gali užgriūti aibė keistų rūpesčių. Galima neprognozuota situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. Geriau jausitės, jeigu daugiau bendrausite su šeima, mylimais žmonėmis, vaikais. Kartu kurdami jaukumą, komfortą, pasijusite artimesni, pagerinsite meilės santykius. Tikriausiai jums seksis reikštis viešumoje, scenoje, organizuoti, mokyti. Savaitgalį bus aibė pareigų, galbūt tarp jų ir susijusių su sergančiu žmogumi. Laiko skirsite ir ūkinei veiklai.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje staiga kils ūpas ko nors naujo išmokti, persikvalifikuoti arba vykti į stažuotę ar pan. O jeigu tai nėra aktualu, tuomet labiausiai rūpės namai, šeima, privatus ūkis. Turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais reikalais. Galbūt subrandinsite neblogą kūrybinį sumanymą. Savaitės pabaigoje būsite nusiteikę sportuoti, lavinti vaikus arba augintinius, turiningai leisti laiką. Deja, gali kiek pašlyti sveikata. Tausokite ją.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę būsite gana praktiški ir dalykiški, įžvalgūs derybose ir pasirašant sutartis. Visgi galite susigundyti ir greita, lengva nauda, kurią mėginsite pasiekti kitų sąskaita, naudodamiesi tarnybine padėtimi ar pan. Kiti bus linkę pasidalinti jums aktualia informacija. Tikėtinos naujienos, susijusios su kelione, mokslu, žiniasklaida arba darbu. Savaitgalį teks paisyti tradicijų bei rimtai rūpintis praktiniais dalykais, šeima, namų ūkiu, sveikata. Prisiminsite Anapilin išėjusius artimuosius, pabendrausite su giminaičiais.SKORPIONAS


Ši savaitė gali prasidėti netikėtais įvykiais. Galbūt jie palies svarbius jums santykius, susitarimus. Įmanoma, kad kažkas turės nutrūkti dėl naujo starto, permainos. Turbūt sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika, nuoma. Regis, susitarsite dėl kredito, lizingo, gausite vertingą dovaną arba naudingą patarimą. Savaitgalį pats metas prisiminti mirusius ir gyvus artimuosius, leistis jų aplankyti. Tikriausiai prisibendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje jums labiau seksis abstraktūs ir meniniai dalykai nei konkretūs ir praktiniai. Galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, arba sunerimti dėl savo ar šeimos nario sveikatos. Išties ne viskas švytės rožinėmis spalvomis, tačiau situacija skatins gilesnį suvokimą. Regis, pagaliau suprasite, ko trūksta, kad pasijustumėte ramesni, dvasingesni. Galite išgirsti svarių idėjų, pasiūlymų, prisiimti naują įsipareigojimą. Savaitgalį atrodysite rūpestingi, atsakingi.


OŽIARAGIS


Šią savaitę tikriausiai nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimų, išplėsti pažinčių ratą. Iš mėgstamos veiklos galimos pajamos, iš gerų draugų - geri patarimai. Nebus laiko nuobodžiauti iki pat savaitės galo, ypač jeigu užsiimate menu, labdara, mistine arba gydymo veikla. Galite gauti arba kažkam pateikti dosnų pasiūlymą. Svarbu protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką, kad nepakenktumėte sveikatai. Savaitgalis neprailgs, jeigu galėsite mėgautis jaukiu komfortu, kūniškais malonumais.


VANDENIS


Savaitės pradžioje gana daug dėmesio skirsite profesiniams reikalams. Galite pasiryžti rizikingam žingsniui. Pasiseks tuo atveju, jeigu „šuolis” bus pagal galimybes. Saugokitės elektros iškrovos, traumų, konfliktinių situacijų. Po darbo malonu bus pabendrauti su draugais ir viskas klostysis išties neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl jų pastabų. Savaitės pabaiga netinkama rimtiems reikalams, šurmuliui. Galite nekaip jaustis fiziškai arba psichologiškai. Patartina ramybė, jaukus intymumas.

REKLAMA


ŽUVYS


Ši savaitė bus aktyvi ir gana palanki, jeigu įtemptai studijuojate, ketinate kurti ar plėsti verslą, ieškoti rėmėjų arba išvykti pasitobulinti į užsienį. Darbas, mokslas išeis į naudą, nes praplės akiratį, pagilins kompetencijas. Tikėtinas reikšmingas susitikimas, galbūt dalykinis vizitas, pokalbis. Regis, pavyks pasireikšti visuomeninės organizacijos veikloje. Savaitgalis vėl žada įvairius susitikimus. Galbūt gausite aktualios informacijos arba jūs kažkam ištiesite pagalbos ranką.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė