Savaitės horoskopai: rugsėjo 30 – spalio 6 d.

Savaitės horoskopai: rugsėjo 30 – spalio 6 d.


AVINAS


Šią savaitę būsite nusiteikę pokalbiams apie galimas investicijas arba okultinius dalykus, psichologiją, erotiką, filosofiją, mokslą. Galbūt teks dalyvauti susitikime su užsieniečiais, įžymybėmis, intelektualais, imti ar teikti interviu. Galbūt pradėsite diegti perspektyvias naujoves, pasiremdami užsieniečių patirtimi ar jų konkrečia pagalba. Saugokitės traumų, infekcijų. Savaitgalį venkite politikuoti, antraip tuo galite ne vienam įkyrėti. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, viešame pasirodyme.


JAUTIS


Ši savaitė žada nesusipratimų. Gali pakibti ant plauko svarbus jums ryšys, sutartis arba kelionė. Regis, jums ypač rūpės informacija apie akcijas, bankus, finansų politiką. Sugebėsite susikoncentruoti į esmę tiek dirbdami, tiek bendraudami. Galbūt atliksite darbelį, kuris leis pasipelnyti, gauti paskolą, užsitikrinti paramą ar pan. Savaitgalį veikiausiai vykdysite planą, jeigu buvote suplanavę vykti į ekskursiją, kelionę, konferenciją ar pan. Studijuojantieji privalės susikaupti ir rimtai ruoštis kitai savaitei.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę stengsitės užsidirbti, įsitvirtinti. Galbūt turėsite galimybę realiai išbandyti savo jėgas, žinias kitus konsultuojant, tarpininkaujant ar kt. Jums gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje arba asmeniniuose santykiuose. Tik aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Pravartu pamėginti atsikratyti kai kurių ydų, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų. Savaitgalį turbūt skaičiuosite, tikrinsite savo finansinę situaciją. O galbūt parsinešėte namo buhalterinio darbo. Rūpinkitės sveikata, mityba.


VĖŽYS


Šią savaitę dažnai nerimausite, jeigu laukia pristatymas, egzaminas, konkursas, pasimatymas ar pan. Gali būti pareikalauta, kad imtumėtės didesnės atsakomybės, demonstruotumėte kompetenciją, žinias arba kad atliktumėte skubų neplanuotą darbą. Pasitikėkite savimi ir nevenkite kaip reikiant paplušėti. Labai svarbu pasirūpinti ir sveikata, įvaizdžiu. Savaitgalį jums veikiausiai teks ištverti partnerio arba kito artimo žmogaus kritiką, spaudimą. Kita vertus, iš jų galite sulaukti svarios pagalbos.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jums gali priminti apie skolą arba paprašyti kažką paskolinti. Regis, rasite laiko ir gerą žodį pasakyti šalia esančiam, ir pašmaikštauti internete, socialiniuose tinkluose. Bus nelengva atsispirti pagundai išlaidauti namų reikmėms, norint padailinti interjerą ar pan. Daug dėmesio skirsite meilės objektui, vaikams. Pasisaugokite traumų, tinkamai elkitės su technika, kelyje. Savaitgalį jūsų nuotaika bus darbinga, todėl rasite, kur paplušėti, kaip save realizuoti. Jeigu ne savo ūkyje, tai kitoje sferoje liesite energiją.


MERGELĖ


Šiuo metu tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, žiniasklaida, reklama. Ne viskas bus sklandu, tačiau susidorosite. Kur kas blogiau veiks įtampa santykiuose, apgaulės, intrigos. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, o verčiau pasirūpinkite savais kompleksais, netikusiais įpročiais. Jeigu savaitgalį leisite su vaikais, atiduosite tiek energijos, kad netrukus norėsis nuo jų slėptis. Gali būti, kad rūpesčių kels konkursai, renginiai.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę dėmesį nukreipsite į nuosavybę, pinigus ir su jais susijusius reikalus. Naudos galima tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą. Tik nepersistenkite puošdamiesi, apsipirkdami, antraip galimos neracionalios išlaidos. Pasisaugokite alergijų, infekcijų, ugnies, avarijų. Jeigu savaitgalį planuojate susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų, jums prireiks šeimos narių prisidėjimo. Kartu viską atliksite lengviau. Be to, tai bus neblogas vaistas nuo savigraužos ir kapstymosi praeities nuoskaudose.SKORPIONAS


Šią savaitę tikriausiai sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą verslo operaciją. Regis, jus užvaldys svajonės apie didesnę prabangą, trokštamą daiktą arba sėkmingą verslo plėtrą. Būsite dosnūs, ypač savo vaikams ir mylimiesiems. Sėkmingai darbuositės kūrybinėje srityje, nevengsite rizikos, nuotykių. Savaitgalį nelabai norėsis bendrauti, tačiau neišvengsite giminių ar kaimynų draugijos. Regis, gausite labai reikalingos informacijos ar pan. Galima šauni išvyka.


ŠAULYS


Šią savaitę atkreipkite dėmesį į smulkmenas, mažus ženklus. Gali padvelkti permainomis, galbūt darbo reikalų srityje, o gal šeimoje. Galima nauda per labdarą, socialinę sferą, meną, nelegalią veiklą. Jūsų jautrumas, o gal ir dosnumas gali nustebinti kai kuriuos pažįstamus. Regis, dėl to „sulieknės“ jūsų banko sąskaita arba piniginė. Nebūkite išsiblaškę už vairo, gatvėje. Savaitgalį turbūt domėsitės nekilnojamojo turto rinka, ieškosite pageidaujamų prekių, paslaugų. Noriai dalinsitės informacija su kitais.


OŽIARAGIS


Šią savaitę dalykinius reikalus jums labiau seksis tvarkyti neoficialioje, neformalioje aplinkoje. Netrukus viskuo imsite bodėtis, o ypač vargins viešumas. Galite sunegaluoti. Patausokite save, nes persitempimas neišeis į naudą nei jums, nei kitiems. Kad būtų mažiau įtampos, derėtų leistis į kompromisus, suteikti galimybę labiau reikštis kitiems. Savaitgalį jums gali pavykti susitarti dėl svarbaus praktinio reikalo. Kita vertus, turbūt neištversite nepamokslavę, nekritikavę ar nekėlę pavydo scenų.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite norą elgtis nedisciplinuotai. Ir nesvajokite apie lengvą praturtėjimą, nes galite užkibti ant sukčių kabliuko. Savaitės viduryje gali būti organizuojami renginiai, susirinkimai, ir jūs prie to prisidėsite arba aktyviai dalyvausite. Laikas lėkte lėks intensyviai bendraujant, domintis svetimais reikalais ir įvairia informacija. Savaitgalį atiduokite duoklę psichinei sveikatai ir sielai. Neverta kur nors vykti, imtis sunkių darbų, skubėti, nes būtina sukaupti jėgų.


ŽUVYS


Šią savaitę daugiau filosofuosite arba naršysite šen bei ten internete, negu konkrečiai dirbsite. Regis, nesibodėsite klastų, intrigų. Po truputį daugės dalykinių reikalų, o oficialūs pokalbiai gali pakrypti kiek netikėta linkme. Regis, skubėsite pulti, kad nereikėtų gintis. Galbūt teks kažką įrodinėti aplinkiniams arba visuomenei. Savaitgalį veikiausiai negalėsite atsisakyti dalyvauti bendrame susibūrime, prisidėti prie renginio organizavimo arba aplankyti seniai matyto draugo.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė