Savaitės horoskopai: liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

Savaitės horoskopai: liepos 29 – rugpjūčio 4 d.


AVINAS


Šią savaitę iki jos vidurio teks pasistengti kai ką užbaigti, ypač jei tai susiję su namų remontu, nuosavybe, žemės ūkio reikalu ar kokiu nors įsipareigojimu šeimai. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Sulig naujo mėnesio pradžia ir prasidėjusia jaunatimi nuo ketvirtadienio prasidės metas naujiems startams. Jausite polėkį, azartą, optimizmą. Visgi pavojinga neapgalvotai išlaidauti, pataikauti savo ar vaikų užgaidoms. Savaitgalį jūsų savijauta gali priminti, kad derėtų koreguoti gyvenimo būdą, mitybą.


JAUTIS


Šią savaitę norėsite gauti daugiau, nei esate nusipelnę. Galite pasiduoti abejotinai įtakai, prisidėti prie rizikingos avantiūros. Reikalą, susijusį su kelione, pervežimu, ryšiais gali tekti koreguoti arba labai skubėti užbaigti. Naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Dėl to galbūt keisis jūsų planai. Tikriausiai patys stebėsitės dėl kažkokio savo susižavėjimo, negalėjimo atsispirti pagundai ir pan. Siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas bei santarvė šeimoje. Savaitgalis turėtų pažerti romantikos, pramogų.


DVYNIAI


Šią savaitę uoliausiai tvarkysite turtinius, komercinius reikalus, pirksite reikalingus daiktus, dovanas ar kt. Venkite nereikalingo išlaidavimo. Nesinervinkite, jei atrodys, kad kažkas jūsų negirdi ar nesupranta. Verčiau paieškokite temos, kuri nekelia konfrontacijos. Prasidedant mėnulio jaunačiai jūsų mintys, įvykiai užsifiksuos ir kažkuria prasme turės eigą. Labiau kontroliuokite savo kalbą. Palanku aktyviau užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, prekyba, logistika susijusia veikla. Savaitgalį atsipūskite jaukioje aplinkoje.

REKLAMA


VĖŽYS


Savaitės pradžioje uoliai tvarkysite kasdieninius reikalus, rūpinsitės namais. Akiratyje gali pasirodyti senas pažįstamas ir priminti neįvykdytą pažadą. Pravartu tvirtinti materialines pozicijas. Tik būtinai pasvarstykite, kas jums naudingiau, nepasiduokite kurstymams. Savaitgalį įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nepraleiskite pro ausis. Daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikmėms. Galite tikėtis svečių arba leistis į netolimą kelionę.


LIŪTAS


Ši savaitė gana prieštaringa. Jausis nepakantumas, stabilumo, moralės ir energijos trūkumas. Reikėtų būti atidiems, kad nesukeltumėte apkalbų ir priešiškumo. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti. Nuo savaitės vidurio pradės traukti meilės nuotykiai arba prabangūs daiktai ir kitos pagundos. Tikėtinas išlaidavimas, pasidavimas aistroms. Savaitgalį savijautą bei nuotaiką gerai veiks jauki ir graži aplinka, skanus maistas. Pasistenkite tai susikurti.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje būsite linkę ieškoti naujų pažinčių, ryšių arba ne itin moraliais būdais siekti ankstesnių santykių atgaivinimo. Tačiau jums gali trūkti realybės jausmo, subtilumo arba apdairumo, todėl lengva įsivelti į intrigas, apsigauti. Galbūt neįvyks planuota kelionė ar neatvyks lauktas svečias, o gal kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Savaitgalį galite tikėtis viliojamo pasiūlymo, kvietimo į įdomų renginį. Tik būtinai saugokitės sukčių, vagių. Neverta aklai tikėti abejotinais pažadais.

REKLAMA


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę jums didelę įtaką darys aplinka, todėl galite „užsikrėsti” tiek gerais, tiek blogais dalykais. Gana įtempta atmosfera gali susidaryti darbe. Būtina savitvarda, taktas, antraip galite daug netekti. Antra savaitės pusė gali pateikti staigmenų, susijusių su meile, pramogomis, kitomis pagundomis. Tikėtinos per didelės išlaidos. Pagalvokite, ar verta lįsti į avantiūras, rizikuoti dėl grožio ar naudos. Kita vertus, jus sups būrys draugų ir gerų pažįstamų, todėl nenuobodžiausite. Savaitgalį seksis meninė veikla, dvasinės praktikos.


SKORPIONAS


Savaitės pradžioje mintys ir kalbos suksis apie kelionę, galimus svečius iš užsienio, studijų aktualijas ir pan. Galbūt teks atstovauti kažkieno interesams ar patiems pasikliauti tarpininkais. Tikėtini nenumatyti keblumai. Nuo ketvirtadienio kartu su mėnulio jaunaties pradžia galėsite pradėti naujus sumanymus. Visgi jums nebūtinai pritars partneriai ir kiti suinteresuoti asmenys. Per didelis užsispyrimas, spaudimas gali pakenkti reputacijai, partnerystei. Savaitgalį jus atakuos draugai ir pažįstami. Galite kažkuo pasižymėti.


ŠAULYS


Šią savaitę pradėsite su šiokia tokia psichologine įtampa, ypač jei dirbate, užuot atostogavę, bandote kitur įsidarbinti ar turite vykti į neplanuotą kelionę. Galimi ginčai dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės ar kt. Aktualaus klausimo išsiaiškinimas leistų užbaigti neapibrėžtumo fazę ir pradėti naują startą jau nuo šio ketvirtadienio. Galite gauti pranešimą, žinią iš oficialios institucijos, teismo ar pan. Santykiai su aplinkiniais bus geresni, jeigu nereikalausite iš jų daugiau nei jie gali duoti.


OŽIARAGIS


Ši savaitė bus tiek gera, kiek sugebėsite sutarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus, laiku atsiskaityti už paslaugas ir pan. Turėsite progą pagerinti arba dar labiau sukomplikuoti santykius su svarbiu jums žmogumi. Šis savaitė gali būti lyg takoskyra, kuomet vieni santykiai užbaigiami, kiti pradedami. Kažkam tai gali būti skausminga patirtis. Regis, už pastangas tarpininkauti, suderinti įsipareigojimus jūs būsite įvertinti. Savaitgalis tinkamas kelionei, ekskursijai ir pan.VANDENIS


Savaitės pradžioje galimi netikėtumai. Galbūt neįvyks planuotas pasimatymas, sandoris arba jis jus nuvils. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte slidžių pagundų. Jūsų emocinė būklė bus gana nestabili ir prasidėjus naujam mėnesiui bei mėnulio jaunačiai. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Regis, būsite linkę bylinėtis, ginti savo interesus. Neskubėkite griauti tiltų, nes laimės uostas tolumoje gali būti tik miražas. Netgi į konkurentus įmanoma palankiau žvelgti, kažko iš jų mokytis.


ŽUVYS


Šią savaitę iki ketvirtadienio pravartu šį bei tą užbaigti, kad jau galėtumėte galvoti apie naujus užmojus. Būsite nusiteikę gana žaismingai ir romantiškai, puikiai sutarsite su vaikais, tačiau nerimausite dėl darbo, sveikatos. Regis, pernelyg jautriai reaguosite į replikas dėl išvaizdos, stiliaus ar pan. Ne viskuo tikėkite, ką išgirstate. Tiktų tikrintis sveikatą, atlikti kai kurias medicinines procedūras. Savaitgalis privers gilintis į asmeninių santykių problemas. Bus geriau, jei sugebėsite paremti savo partnerį ar jam atleisti.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė