Savaitės horoskopai: rugsėjo 17 – 23 d.

Savaitės horoskopai: rugsėjo 17 – 23 d.


AVINAS


Šią savaitę nusimato daug darbo tarnyboje ar versle. Tikėtini susitikimai su svarbiais veikėjais, galinčiais turėti įtakos jūsų darbų sėkmei. Prireiks apsukrumo ir šiokio tokio demagogijos meno. Galbūt teks bylinėtis ar ką nors dalintis, derėtis. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Atsargiai kelyje bei reikaluose su technika, elektra. Galite išgyventi dėl neišsipildžiusių lūkesčių ar artimų žmonių sukeltų problemų, jų artumo ar draugiškumo trūkumo. Savaitgalį savijauta bus nekokia. Būkite atidesni sveikatai, venkite svaigalų.


JAUTIS


Šią savaitę mintys suksis apie keliones, konferencijas, studijas, karjerą. Regis, dažnai ilgai vakarosite prie interneto tarsi būtumėte praradę laiko nuovoką. Galbūt ieškotės darbo ar ruošite ataskaitas, publikacijas. Arba darbe teks atlikti tokį darbą, kokio nesate anksčiau dirbę. Prieštaringi bus emociniai santykiai. Tikėtina įtampa dėl varginamų nurodymų, raginimų. Savaitgalį įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos. Išties galite tikėtis dėmesio, draugiškų susibūrimų. Tik nederėtų visais pasitikėti, per daug atvirauti.


DVYNIAI


Ši savaitė nebus itin palanki. Regis, stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Išties svarbu neuždelsti su mokesčių mokėjimu, atsiskaitymais, ataskaitomis. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos, užsienio. Galima moralinė dilema. Žvelkite į perspektyvą ir galimus padarinius. Savaitgalį stengsitės laikyti vadeles ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo tarpu jiems reikia supratimo ir širdies šilumos.

REKLAMA


VĖŽYS


Šią savaitę stenkitės preciziškiau laikytis įstatymų. Nevertėtų aiškintis ir tarpusavio santykių. Komplimentas gali būti suprastas kaip meilės prisipažinimas, o neatsargi replika - kaip įžeidimas. Ne viena problema išsispręs savaime, jei pakeisite bendravimo stilių. Būkite apdairūs, kas susiję su pinigais, turtu, verslu. Galbūt kils ginčų dėl painiavos dokumentuose, pelno, palūkanų, teisės į nuosavybę ar kt. Savaitgalio pasižmonėjimai plės akiratį. Tik nesiveržkite ten, kur nesate laukiami. Atsargiai kelyje.


LIŪTAS


Šią savaitę dalykiniai reikalai, karjeros perspektyvos tikriausiai rutuliosis norima linkme. Tačiau tai nereiškia, kad bus lengva ir paprasta. Gali tekti rizikuoti, dirbti viršvalandžius, leistis į komandiruotę. Vis dėlto gali būti, kad kur kas labiau nerimausite dėl savo sveikatos ar išvaizdos. Gali kilti nesusipratimų su partneriais. Galbūt jie jus kritikuos arba norės gauti tai, ko jūs nenorite duoti. Galite patirti vidinę dilemą. Jeigu norite meilės, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo.


MERGELĖ


Šią savaitę jums norėsis pabėgti nuo visų problemų ir pasinerti į malonumų jūrą arba užsiimti kūryba, populiarinti save ir savo veiklą. Galbūt prasiverš jausmai, ketinimai, apie kuriuos nė patys nenumanėte. Gali kilti ūpas keisti kai kuriuos įpročius ar stilių, mitybos pobūdį, šio to naujo įsigyti. Saugokitės gamybinių traumų, elektros iškrovos. Savaitgalį teks aiškintis susikomplikavusius santykius. Reikalai pagerės, jeigu skleisite pakankamai dvasinės šilumos bei pagarbos, nes tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys.

REKLAMA


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę turbūt mesite iššūkį tam, kas įprasta ir stabilu. Regis, aplinkiniams savo veiksmais sukelsite nerimo. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus. Jeigu ketinate investuoti į verslą, reformas ar namų ūkį, pasitarkite su patikimais asmenimis. Galimas svarbus įvykis ar sprendimas, susijęs su meile, vaikais. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos profilaktikai.


SKORPIONAS


Šią savaitę tikriausiai teks narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek darbo reikalų painiavą. Suksitės lyg vijurkai. Aplinkinius galite stebinti žinių bagažu. Namiškiams demonstruosite emocijų protrūkius, nors viešumoje, darbe turbūt sugebėsite elgtis kaip pridera. Nusimato trumpos kelionės, informatyvūs kontaktai, interviu. Vis dėlto jus vargins šurmulys, nuomonių įvairovė. Kuo daugiau į reikalą įsijungs žmonių, tuo sunkiau bus rasti racionalų sprendimą. Savaitgalis dovanos malonų atokvėpį.


ŠAULYS


Šią savaitę tikėtini su komercija, tiekimu, nekilnojamuoju turtu, nuoma susiję sandoriai. Jeigu jums reikia ginti turtinius interesus, ieškokite rimto sprendimo. Regis, gana aktyviai reikšitės visur, kur reikia taiklios minties ir protingo žodžio. Galbūt gausite laišką, į kurį atsakydami išspręsite kažkokią problemą. Vis dėlto labiau kontroliuokite save komentuodami, kad „žvirblis jaučiu negrįžtų“. Venkite avantiūrų, būkite atidūs kelyje. Savaitgalį pravartu pailsėti ramioje namų užuovėjoje ir gamtoje.


OŽIARAGIS


Šią savaitę būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jei nesate pažeidę įstatymų. Kita vertus, užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė, nei jums atrodo, tad negalite sau leisti elgtis nebrandžiai, neatsakingai. Galbūt įsitrauksite į turtines peripetijas, verslą. Vis dėlto labai tikėtina, kad jūsų polėkį stabdys racionaliai skaičiuojantys šeimos nariai ar verslo partneriai. Savaitgalį nenuobodžiausite, bus progų bendrauti. Atsargiai kelyje.VANDENIS


Šią savaitę jausite tarsi kokį nematomą bloką, trukdantį jums būti suprastiems, įgyvendinti planus. Persidirbimo ir stresų atveju gali staiga pašlyti sveikata. Kažkokio sandorio ar sandėrio padariniai gali būti ne tokie, kokių laukėte. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jums neaiškius dalykus, nedarykite skubotų išvadų. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, nes jis tikrai nepadės išspręsti jokių problemų. Savaitgalį neišvengsite išlaidų, o jei apsiimsite papildomai padirbėti - tai turbūt ir pajamų. Galimas svečias iš toli.


ŽUVYS


Šią savaitę iš karto imkitės svarbiausių darbų ir susitikimų, nes nuo ketvirtadienio jau bus daugiau trikdžių ir mažiau energijos. Regis, gausite pajamų iš kažkokio neplanuoto darbelio ar suteiktos paslaugos. Kita vertus, dėl to gali kilti problemų. Venkite aferų. Derėtų itin saugoti sveikatą, nerizikuoti, vengti svaigalų. Galbūt sužinosite, kad atsirado nenumatytų aplinkybių ir keičiasi jūsų svarbiausi planai. Savaitgalį ilsėkitės ir nesukite sau galvos dėl neišsprendžiamų situacijų. Saugokitės vagių, nežiopsokite kelyje.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.