Savaitės horoskopai: liepos 17 – 23 d.

Savaitės horoskopai: liepos 17 – 23 d.


AVINAS


Šią savaitę teks pasiplūkti tvarkant ūkį, darant remontą, aiškinantis nemalonias smulkmenas arba sprendžiant staiga iškilusias dilemas. Galite patirti ir šiek tiek romantikos, aistringą nuotykį. Pasisaugokite traumų, žalos dėl neatsargumo, gaisro. Savaitgalį daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių valios. Venkite žmonių spūsties, tausokite nervus. Sekmadienį jau būsite nusiteikę aktyviau leisti laiką, flirtuoti, demonstruoti sportinius ir kitus gebėjimus bei tam skatinti vaikus. Galimas pasimatymas.


JAUTIS


Šią savaitę labiau nei paprastai imsite į galvą bet kokias replikas, apkalbas. O pastarųjų išties gali padaugėti dėl abejotinu būdu gautos naudos, meilės nuotykio ar kt. Galite sužinoti ir apie artimo žmogaus nuodėmes. Tačiau gali spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Pasisaugokite vagių, sukčių. Savaitgalį užsiimsite įdomia veikla. Jai paskatinti gali mylimas žmogus arba giminaičiai, kaimynai. Galbūt kils ūpas paplušėti namuose tam, kad jie sublizgėtų švara ir jaukumu.


DVYNIAI


Nuo pirmadienio vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas aferas, peršamus pirkinius. Pasipelnymo idėja gali pasirodyti nepraktiška. Prieštaringai klostysis ir asmeniniai santykiai. Dėl meilės galite klimpti į melo liūną. Vis dėlto savaitė bus sėkminga, jei darote gerus darbus. Už juos gali būti atlyginta. Savaitgalis lyg ir neblogas, tačiau labiau džiaugsis tie, kurie neturi per didelių poreikių, neprivalo išlaidauti. Visgi bet kokiu atveju teks išleisti pinigų dovanai, vaišėms ar kt. Vilčių gali sukelti netikėtas pasiūlymas.

REKLAMA


VĖŽYS


Savaitė žada netikėtus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Jums derėtų labiau laikyti liežuvį už dantų, nes jūsų atvirumu netruks pasinaudoti kai kurie kolegos, aplinkiniai. Gali kilti nemalonumų. Galbūt kažkas nepateisins jūsų slaptų vilčių arba pasirodys, kad privalote skubiai susirūpinti sveikata. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo. Savaitgalį bus sunku apsispręsti aktualiu klausimu, nes jums trukdys oponentai. Tačiau jei imsitės praktinių, techninių reikalų arba uogausite, grybausite, rezultatai turėtų nenuvilti.


LIŪTAS


Nuo pirmadienio nusimato rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Galite nukentėti nuo nepatikimų žmonių, užsieniečių bei kelionėje. Būtų gerai, jei galėtumėte atitrūkti nuo darbų, pailsėti, pastiprinti sveikatą, nervus. Atsargiai kelyje ir vandenyje. Savaitgalį pasižymėsite gera intuicija, psichologine įžvalga. Galvosite, kaip įgyvendinti kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Venkite svaigalų, saugokitės geliančių padarų. Sekmadienį prasidės mėnulio jaunatis ir tuo metu svarbu gerai jaustis bei tinkamai elgtis.

REKLAMA


MERGELĖ


Kitą savaitę galite gauti žinią iš toli arba turėsite progą padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su dalykine veikla arba išgirsti naujieną, susijusią su jums svarbios srities permainomis. Įvertinkite, ar tai naudinga finansine prasme. Atsargiai su technika, elektra ir kelyje. Savaitgalį galbūt teks pirkti dovaną ar palepinti vaikus, mylimą žmogų, svečius ar talkininkus, jei pastarųjų prireikė sodyboje ar kitur. Nepersitempkite, jei griebsitės fizinės veiklos. Venkite rizikos ir vandenyje.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę tikėtini neplanuoti susitikimai. Sunku bus atsiginti pagundos leistis į nuotykius. Pasireikš impulsyvumas, neatsargumas, dėl kurio galite pakenkti sau arba kitiems. Galite sulaukti laiško ar žinios iš užsienio arba švietimo įstaigos. Galbūt susvyruos įsidarbinimo ar atostogų planai. Savaitgalį jums svarbūs santykiai gali kiek susikomplikuoti. Į tai jautriai reaguos jūsų psichika. Pasistenkite, kad dėl turtinių ir kitokių rizikų nenukentėtų šeimos interesai. Tikėtinas įdomus renginys, varžybos ar kt.


SKORPIONAS


Šią savaitę gali kilti problemų tarpininkaujant ar turint reikalų su užsieniečiais. Jeigu leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų, jums svarbių vaistų. O jei patys vairuojate, itin venkite rizikos kelyje, saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitgalį tikriausiai stengsitės neužsisklęsti nuo tų, kuriems reikia draugiško patarimo, paguodos. Vis dėlto teigiamų rezultatų pasiekti gali trukdyti per dideli jūsų kaprizai. Galite išprovokuoti konfliktą. Atsargiai kelyje.ŠAULYS


Šią savaitę būsite labai veiklūs. Viena vertus, tai bus naudinga. Galite užmegzti puikių kontaktų, draugystę, partnerystę. Kita vertus, per didelis azartas ir rizikavimas atneš rimtų problemų. Eibių gali prikrėsti ir jūsų vaikai. Regis, savaitgalį teks spręsti problemas, susijusias su bendrais finansais, mokesčiais, muitais. Galbūt teks gražinti skolą. Dėmesio galite sulaukti iš nepažįstamų asmenų. Regis, su jais aptarsite tarptautinius įvykius, kelionių maršrutus ir pan.


OŽIARAGIS


Šią savaitę gali kilti netikėtų kliūčių jūsų planams arba netikėtumų, susijusių su artimaisiais, namais. Saugokite nuo pavojų artimus žmones, vaikus, nes gresia traumos, avarijos. Vis dėlto savaitės vidurys turėtų būti produktyvus. Konfidencialus pokalbis, slapta protekcija turėtų išeiti į naudą arba nuo kažko apsaugoti. Savaitgalį atkakliai mėginsite paveikti savo partnerį ar kitą asmenį, kad sutiktų su jūsų planais ir įsitikinimais. Tačiau pastarasis arba jumis nelabai tikės, arba nepasitikės. Labiau rūpinkitės sveikata, higiena.


VANDENIS


Šią savaitę elgsitės gana neatsakingai ir impulsyviai. Galite sukelti avarinę situaciją, sugadinti techninį daiktą, prarasti svarbią sutartį ar net darbo vietą. Kita vertus, džiugins meilė, kūryba, kurortinės pramogos, sporto pasiekimai ir pan. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių ar gerbėjų. Savaitgalį turbūt paaštrės keisti polinkiai, pomėgiai. Galite ne itin gerai pasijusti dėl sveikatos sutrikimo, streso kelionėje ar kitų priežasčių. Pasistenkite nevartoti neįprasto maisto, svaigalų.


ŽUVYS


Šią savaitę daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Per ilgas ar per painus liežuvis gali pridaryti problemų. Iš atkaklaus ir išradingo gerbėjo galite sulaukti kažko netikėto. Regis, augs noras pramogauti, ieškoti nuotykių ir egzotikos. Nelįskite į pavojingas aferas, azartinius žaidimus. Itin prižiūrėkite ir saugokite vaikus. Savaitgalis neblogas, tik išlaidos nedžiugins. Regis, vaikų arba mylimo žmogaus poreikiai augs lyg ant mielių, o jums bus svarbu juos patenkinti bet kokia kaina.


Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 23 (2023)

    Savaitė - Nr.: 23 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>