Savaitės horoskopai: birželio 12 – 18 d.

Savaitės horoskopai: birželio 12 – 18 d.


AVINAS


Šią savaitę galimas netikėtumas, susijęs su karjera, verslu. Atsargiau vertinkite priemones, į kurias reikia nemažai investuoti. Venkite rizikingų avantiūrų. Nuo trečiadienio labiau jausite nuovargį ir lengviau klysite. Šurmulys vargins, o taisyklių, įstatymų laikytis norėsis mažiau nei paprastai. Savaitgalio turbūt labai lauksite, nes energijos ir optimizmo stoka vers galvoti apie poilsį, sveikatos stiprinimą. Užteks trumpai patinginiauti, gerai išsimiegoti ir vėl tapsite žvalūs, nenustygstantys. Atsargiai kelyje.


JAUTIS


Šiuo metu itin domėsitės kelionių, mokslo, politinėmis, tarptautinėmis temomis. Galimos permainos, problemos profesinėje veikloje, versle. Nevertėtų skubėti su naujovėmis, imtis dar didesnės atsakomybės, ypač jei neturite rimtų sąjungininkų. Jūsų kompetencija gali pasirodyti nepakankama. Vis dėlto iš ankstesnio įdirbio galima nauda. Savaitgalį pradėsite aktyviai, nusiteikę bendrauti, judėti, tačiau netrukus pastebėsite, kad bendravimą lydi nesusipratimai, prekyba ar prekės nuvilia, o energija kažkur išgaruoja.


DVYNIAI


Jeigu susidūrėte su finansiniais ar teisiniais sunkumais, šią savaitę ieškosite galimybės iš jų išsikapstyti. Turbūt teks bendrauti su autoritetingais asmenimis, pažįstamais. Šiuo metu per didelis pasitikėjimas kitų gera valia ar galia jums gali ir padėti, ir pakenkti. Neskubėkite tikėti pažadais bei abejotinais gandais. Savaitgalį nelabai seksis rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, partneriu. Regis, prisiplanavote daug veiklos, bet kiti jai nepritaria ir nenori paisyti jūsų tikslų, poreikių.

REKLAMA


VĖŽYS


Savaitė nepagailės dilemų, susijusių su partneryste. Stiprės noras apsispręsti asmeninių santykių srityje. Metas gana avaringas, tad pasisaugokite. Atsargiai ir su elektra. Nesileiskite į finansines avantiūras su nepatikimais, nepatikrintais asmenimis. Gali būti, kad teks mokėti mokesčius, apie kuriuos net nepagalvojote, arba dėl jų aiškintis. Rūpinkitės sveikata. Savaitgalį turėsite nemažai darbo. Gali būti, kad kažką teks taisyti, remontuoti. Saugokitės skersvėjų ir alergenų.


LIŪTAS


Nuo pirmadienio pasižymėsite darbštumu praktiniuose, ūkiniuose reikaluose. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius ar verslo reikalus, kaip praplėsti savo galimybes keliant kvalifikaciją ir pan. Gali būti, kad teks aiškintis santykius su antrąja puse arba dalykiniu partneriu dėl tų poelgių, kurių pasekmės tapo akivaizdžios. Norėsis pasijusti svarbiais ir teisiais. Savaitgalį stresą galite malšinti išlaidaudami, ypač jei privalote ruoštis egzaminui, dalykinei ataskaitai ar kt.

REKLAMA


MERGELĖ


Nuo pirmadienio įspūdžių teiks sportas, kiti renginiai. Pravartu daugiau dėmesio skirti vaikams, ugdyti jų gabumus, pasidomėti pomėgiais. Vis dėlto su aplinkiniais nelengva bus susitarti dėl aktualių jums dalykų, ar tai būtų darbas, ar buitiniai, piniginiai reikalai. Pats metas labiau pasirūpinti sveikata. Savaitgalis nebus nei labai smagus, nei atpalaiduojantis. Regis, teks pasirūpinti tais, kurie savimi patys nepasirūpina. O ir darbo, išlaidų gali būti daugiau, nei tikėjotės.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę bus nemažai įtampos tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Vis dėlto įmanoma ir gerai sutarti, ir daug nuveikti. Svarbiausia, stenkitės nesugadinti santykių šeimoje bei su kaimynais, nekelkite ultimatumų, nebandykite mylimo žmogaus ir kolegų kantrybės. Savaitgalį pasitiksite su nerimu dėl mokslo rezultatų ar kelionės formalumų, pasiruošimo jai ar svečio iš toli sutikimui. Jei kur nors vyksite, būkite itin atidūs kelyje.


SKORPIONAS


Šią savaitę nusimato nemažai kontaktų, kalbų telefonu ir akis į akį. Dalį problemų išspręsti jums padės artimi žmonės. Nesivaržykite pasikalbėti apie tai, kas jus slegia. Atsargiai elkitės su technika, elektra. Veikiausiai išlaidų pareikalaus išaugę vaikų poreikiai. Išsiaiškinkite, ar jie jūsų nevedžioja už nosies dėl kai kurių tariamai būtinų mokėjimų. Savaitgalį bus nelengva, jei sukatės šou verslo, sporto srityje. Galite negauti tokios naudos, kokios tikitės.ŠAULYS


Nuo pirmadienio pasižymėsite komercine uosle, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte nusipirkti ar parduoti ir pan. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei ir savitiems jų interesams. Savo pastabomis ir pamokymais galite išvesti iš kantrybės tuos, kurie yra šalia jūsų. Savaitgalį tarpusavio santykiai taip pat neblizgės dėl abipusio polinkio kritikuoti ir pamokslauti. Ypač nelengva bus susikalbėti su kitos kartos žmonėmis. Vis dėlto džiugins renginiai, sportas.


OŽIARAGIS


Nuo pirmadienio bus nemažai įtampos. Aplinkiniai gali reikšti pretenzijas arba netinkamai elgtis. Atsargiai su elektra, ugnimi. Tikriausiai finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos. Netingėkite pasiskaičiuoti, kas naudinga, o kas ne. Nederėtų iš pasalų naudotis, manipuliuoti kitų žmonių silpnybėmis. Savaitgalį laukia ne vien malonūs pokalbiai ir susitikimai. Regis, iš jūsų bus kažko reikalaujama, ir tai nepatiks. Nerimo kels jūsų arba artimo žmogaus sveikata.


VANDENIS


Nuo pirmadienio nepatartina užsiimti sudėtingais darbais, diskusijomis, veltis į intrigas. Ir nesielkite lengvabūdiškai, nes tai gali ardyti šeimos židinį arba kitaip jus demaskuoti. Saugokitės avarijų, traumų. Vis dėlto kai kas džiugins. Regis, protinė veikla arba kelionė suteiks pasitenkinimo, praplės akiratį. Savaitgalį kai kas seksis, o kai kas nuvils. Regis, lydės sėkmė meilėje, scenoje.


ŽUVYS


Šią savaitę jūsų dvasinė būsena tikriausiai bus tokia, kad pakaitomis užplūs tai bejėgiškumo, tai optimizmo bangos. Norėsis ieškoti teisybės arba kaip tik ją nuslėpti, bus lengva pasiklysti prieštaringų vertinimų labirinte. Venkite paviršutiniškumo, lengvabūdiškų nuotykių, saugokite pinigus, dokumentus. Nepasikliaukite gandais. Savaitgalį turbūt neišvengsite problemų. Jeigu tikitės artimųjų palaikymo, galite nuliūsti dėl nepakankamo jų dėmesio ar supratingumo stokos.


Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)