Savaitės horoskopai: rugpjūčio 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 21 – 27 d.


AVINAS. Šią savaitę tikėtinos prieštaringos jausmų ir įvykių peripetijos. Iliuzijų ir finansinėje, ir meilės srityje bus žymiai daugiau nei realių galimybių. Galite patirti kažką, kas bus neįprasta ir pavojinga. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus ir juos viešinti. Venkite aferų, rizikingų situacijų. Savaitės antroje pusėje jūsų darbštumas, optimizmas griaus kalnus. Galite gauti darbo ar stažuotės, tikslinės išvykos pasiūlymą. Regis, aiškiai apibrėšite savo troškimus ir tikslus. Nepamirškite rūpintis sveikata, nepervarkite.


JAUTIS. Savaitės pradžioje uoliai imsitės ūkinių reikalų, namų ruošos, higienos, grožio procedūrų. Vilios ir sportas, turizmas, aktyvūs renginiai. Asmeniniuose santykiuose pasireikš nepastovumas, jausmų svyravimai. Ne visiems patiks jūsų bandymas primesti savo požiūrį kaip vienintelį teisingą. Savaitės pabaiga iš dalies palanki finansinei veiklai, įvairiems atsiskaitymams, deryboms. Galite sudaryti norimą sutartį, investuoti į vaikų ateitį ar kt. Puiku, jei savaitgalį atitrūksite nuo rutinos, pasidairysite toliau nuo namų.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę darbo, gyvūnų priežiūros ir sveikatos reikalai reikalaus ypatingo atsakingumo. Elkitės taip, kad nei jums, nei kitiems dėl jūsų netektų rizikuoti sveikata, turtu. Saugokitės ugnies, dujų, agresijos, pavojų vandenyje. Verčiau nesistenkite nudirbti visų susikaupusių darbų ir nereikalaukite to iš kitų, jeigu matote, kad neįmanoma. Regis, gausite informacijos susijusios su į(si)darbinimu, sveikatos tyrimais ar bylinėjimusi. Jei trokštate gerų santykių, būkite taktiški ir nesavanaudiški, atsižvelkite ir į kitų interesus.


VĖŽYS. Savaitės pradžia gali pažerti pavojingų įvykių ir pagundų. Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su vaikais, jų ugdymu. Avantiūros, neteisėti poelgiai gali atnešti problemų. Regis, demonstruosite dosnumą artimųjų, draugų atžvilgiu ir būsite nusiteikę aktyviai leisti laiką, lepintis maloniais dalykais. Jeigu aktualu susirasti darbą, tinkamų bendradarbių ar bendraminčių, pasireikšti konkurse, į tai nukreiptos pastangos pasiteisins. Regis, savaitgalį pristigs laiko viskam, ko prisiplanavote, ir tai kiek nuvils.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje būsite linkę puikuotis tuo, ką gebate arba turite, trokšite komplimentų. Verčiau nesigirkite, nes aplink jus yra nesąžiningų žmonių, tik ir laukiančių progos jumis pasinaudoti. Geriau neužsiimkite jokiais finansiniais reikalais, nedarykite bankinių operacijų. Palankiausia būtų rūpintis buitine ruoša, šeima, ramiai ilsėtis sodyboje ar pan. Nuo ketvirtadienio daugiau dėmesio reikalaus vaikai, augintiniai. Jeigu dalyvausite konkursuose, galbūt laimėsite prizą, gausite paramą projektui ar kt.


MERGELĖ. Šią savaitę galite būti suplanavę spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, pinigais, remonto darbais. Saugokitės nesąžiningų tarpininkų, sukčių. Labai svarbu vadovautis protu, racionaliais apskaičiavimais. Regis, ginčams, diskusijoms išeikvosite daug energijos. Būtų geriau, kad neįgytumėte blogos patirties, nepažeistumėte įstatymų. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje aktyviai suksitės srityse, susijusiose su technika, sportu, turizmu, vaikais. Iš dalies jūsų polėkį ribos sunkaus būdo ar ligoti žmonės.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje būsite lengvai pažeidžiami ir fiziškai, ir psichologiškai. Jus gali apgauti, suklaidinti. Gali nutikti taip, kad stengsitės savo kišenę pripildyti pinigų ne itin sąžiningu būdu. Arba staiga kažko neteksite dėl kitų žmonių nedoro apsukrumo. Verčiau neplanuokite svarbių susitikimų, neišlaidaukite ir neužsakinėkite prekių iš abejotinų svetainių. Pasisaugokite traumų, apsinuodijimo ir pavojų vandenyje. Savaitės pabaiga turėtų būti gera, skatinanti bendrauti. Galimas flirtas, netolima kelionė, viešnagė.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje teks paišlaidauti vaikų poreikiams, o gal ir ne tik jų, jei ruošiatės ką nors sveikinti, pagerbti. Visgi neišvengsite įtampos santykiuose. Jums prieštaraus, oponuos. Mažiau reaguokite į keistus ekscesus bei patys jų neprovokuokite. Regis, negailėsite pastangų, jeigu norite užsidirbti pinigų arba rasti geresnį darbą, dėmesio vertų bendradarbių ar rėmėjų. Tai išties pasiteisins darbo savaitės pabaigoje. Gali padidėti jūsų populiarumas. Džiugins gamta, maloni draugija. Bus įdomu pasiklausyti žmonių minčių.


ŠAULYS. Šios savaitės pradžioje bus nelengva, jeigu jums tenka dirbti. Regis, nepavyks įgyvendinti numatyto plano. Dažniau klysite, emocingiau reaguosite, arba taip elgsis tie, su kuriais teks bendrauti. Regis, išgirsite paskalų apie artimus žmones. Būtų geriau išsiaiškinti tiesą, o ne aklai pasikliauti piktais liežuviais. Atsakingai elkitės vandenyje bei su ugnimi, dujomis. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Prieš savaitgalį jau turėtų būti ramiau. Rimtos pastangos duos gerų rezultatų. Rasite laiko ir žemiškiems malonumams.


OŽIARAGIS. Šią savaitę bus įmanoma, tačiau nelengva padaryti gerą įspūdį aplinkiniams. Labiau kontroliuokite kalbą, stenkitės būti objektyvūs, o ne vadovaukitės ambicijomis. Tikėtinos nepigios pramogos, malonumai. Kai kurie draugai, pažįstami griaus jūsų pastangas būti taupiems bei praktiškiems ir vilios į avantiūras. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nuo ketvirtadienio dažniau norėsis atsiriboti nuo aplinkos ir pabūti vienumoje. Gali varginti sveikatos sutrikimas. Visgi jums nestigs įkvėpimo bei energijos dominančioms veikloms.


VANDENIS. Šios savaitės pradžioje kai kurios „vežančios“ idėjos pasirodys sunkiai įgyvendinamos. Rizikinga investuoti ir išlaidauti brangioms prekėms, projektams – kelionės ir investicijos šiuo metu išties nesaugios. Venkite būti pernelyg familiarūs bendraudami su įtakingais asmenimis. Apskritai nedidinkite konfrontacijos, neerzinkite aplinkinių savo išsišokimais. Galimos rinkliavos, pokalbiai su kreditoriais, antstoliais. Savaitės pabaiga žada renginių, susitikimų. Jauskite saiką išlaidaudami.


ŽUVYS. Savaitės pradžioje daug galvosite apie egzistencinius dalykus arba apie skolas, pinigus, investicijas. Lengva įsivelti į abejotiną avantiūrą, užkibti ant sukčių kabliuko. Būkite apdairūs bei patys nesukčiaukite. Venkite svaigalų ir rizikos vandenyje. Kai kurios išgirstos naujienos gali priversti jus nerimauti, keisti planus, paskubomis rūpintis su mokslu, užsieniu, tarptautiniais pervežimais susijusiais reikalais. Jei aktualu, ieškokite gero tarpininko, konsultuokitės. Savaitės pabaiga žada daug veiklos. Vos spėsite suktis.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 39 (2023)

    Savaitė - Nr.: 39 (2023)

Daugiau >>