Savaitės horoskopai: gegužės 1 – 7 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 1 – 7 d.


AVINAS


Pirmadienį venkite bendrauti su tais, kurių nemėgstate, kurie erzina ir provokuoja nemalonias scenas. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nuo antradienio sieksite parodyti, ką sugebate profesinėje veikloje arba sporto, kūrybos srityje. Jei jūsų dėmesys sutelktas į vaikus, ypač seksis ugdyti jų gabumus, mokyti. Savaitgalį stengsitės įspūdingai atrodyti ir nustebinti aplinkinius. Pavyks maloniai pasibūti artimų žmonių kompanijoje. Malonumo teiks skanus maistas, subtilus flirtas.


JAUTIS


Šią savaitę nelabai seksis persijungti į darbinį režimą. Dėmesio reikalaus šeima, namai. Kol kas išties neverta imtis darbų, kurių greitai negalėsite užbaigti. Juolab, kad jūsų mintys suksis ne apie pareigas, o apie numatomas pramogas. Savaitgalį išties atsiras galimybių pasilinksminti, susitikti su draugais, mylimu žmogumi. Arba pavyks gerai praleisti laisvalaikį su vaikais ar savo augintiniais. Regis, domėsitės madingais drabužiais, aksesuarais, kosmetika ir kai ką įsigysite.


DVYNIAI


Šią savaitę seksis gilintis į aktualius klausimus, kaupti informaciją, ją apdoroti, rašyti laiškus, tvarkyti sutartis. Noriai bendrausite su kaimynais, kolegomis. Tik pasistenkite neįsivelti į abejotinas aferas. Jeigu savaitės pabaigoje tikitės kažko labai daug ir ypatingo, turbūt nusivilsite. Vis dėlto sekmadienis bus palankus, jei norite suorganizuoti pasimatymą, pasikalbėti apie jausmus, išreikšti simpatijas, pasveikinti mamas ir močiutes. Regis, visokiais būdais lepinsite save ir šeimos narius. Smaguriaukite, bet jauskite saiką.

REKLAMA


VĖŽYS


Pirmadienį būkite tolerantiški kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų, nes situacija gali būti įtempta. Venkite rizikos kelyje ir kitur. Nuo antradienio aktualūs bus piniginiai ir nuosavybės reikalai. Galite nusipirkti stilingą drabužį ar papuošalą. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, pasigilinti į aktualų klausimą, kad nekiltų problemų dėl nesuprastų taisyklių, įstatymų, naujovių ir pan. Savaitgalį ieškokite malonių akimirkų kasdienybėje. Susitikite su artimais draugais, giminaičiais.


LIŪTAS


Šią savaitę galima tikėtis pasitenkinimo iš socialinės, visuomeninės bei kūrybinės veiklos, savo vaidmens kolektyviniame projekte ir kitų reikalų. Regis, su partneriais aiškinsitės piniginius, turtinius klausimus. Būsite nusiteikę dalintis finansine našta, bet tik tokiu būdu, kuris palankiausias jums asmeniškai. Savaitgalį palanku bendrauti su artimais giminaičiais ir su draugais. Bendravimas suteiks gerų emocijų, suartins. Tik nebūkite išsiblaškę, kad nepatirtumėte traumų, nuostolių.

REKLAMA


MERGELĖ


Pirmadienis bus šurmulingas ir kupinas rizikų. Nuo antradienio labiau tiktų užimti stebėtojo poziciją, negu aktyviai reikštis. Nesiimkite sunkių darbų. Blaiviai įvertinkite savo santykius su kitais žmonėmis - galbūt jie paremti iliuzijomis. Bus nelengva, jeigu bylinėjatės, dalyvaujate konkurse ar kt. Savaitgalį pravartu atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir kitais malonumais, skaniais patiekalais ir dėl nieko nesukti sau galvos.


SVARSTYKLĖS


Pirmadienį kuo daugiau dėmesio pravartu skirti šeimai, antrajai pusei, antraip santykius gali ištikti ūmi krizė. Nuo antradienio tikėtini renginiai, pristatymai. Regis, teks spręsti organizacinius klausimus. Gali būti, kad masiniame renginyje užmegsite reikšmingų ryšių. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba. Savaitgalį tikriausiai stengsitės padaryti kažką malonaus artimiesiems, rodysite supratimą ir dėmesį jų poreikiams. Išties ženkite pirmą žingsnį, jeigu trokštate susitaikyti ar labiau suartėti.


SKORPIONAS


Šią savaitę vienaip ar kitaip gali būti paliestas jūsų profesinis ar politinis statusas, autoriteto ar kompetencijos klausimas. Pravartu imtis to, kas būtina ir neatidėliotina. Energijos antplūdis leis daug nuveikti. Pasitikėkite savimi ir nelaukite nei pritarimų, nei paskatinimų. Regis, jums seksis ginti savo interesus. Savaitgalį nesunkiai pavyks susitaikyti su mylimu žmogumi, jei buvote apsipykę. Sustiprės užuojautos, atsidavimo jausmai. Regis, norėsis pasilepinti vienumoje, visiškai atsipalaiduoti, patinginiauti.ŠAULYS


Nuo antradienio aktualūs bus mokslo, kultūros, finansų arba su užsieniu susiję reikalai. Regis, produktyviai padirbėsite prie interneto - rasite dominamą informaciją, užmegsite pageidaujamą ryšį. Įmanomas protegavimas iš įtakingų pažįstamų pusės. Jeigu laukia egzaminas, rimtai pasimokykite. Pasisaugokite vagių. Savaitgalį tikriausiai atsiras skubių darbų, pareigų. Sekmadienis žada susitikimus arba svečius. Sužinosite, kad kažkam esate labai svarbūs.


OŽIARAGIS


Ši savaitė gana palanki paveldėjimo, mokesčių, investicijų reikalams tvarkyti. Įmanomas ryškus atsinaujinimas arba slegiančios naštos nusimetimas. Tikėtina kelionė, susijusi su visuomeninių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, arba atsakinga profesinė komandiruotė. Savaitgalį galite gauti žinutę iš užsienio arba sulaukti svečio iš toli. Tikėtina, kad neįprastai praleisite laiką, patirsite kažką įdomaus, sukursite šventišką nuotaiką bei aplinką sau arba kitiems.


VANDENIS


Pirmadienis bus gana nervingas ir nesaugus avarijų prasme. Nuo antradienio pasižymėsite gebėjimu žymiai lanksčiau bendrauti. Itin aktualūs gali būti meilės, partnerystės reikalai. Vis dėlto bus dalykų, dėl kurių išgyvensite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba paaštrės finansinė problema. Savaitgalis žada įdomų renginį ar susitikimą. Galbūt užmegsite pažintį internetu. Iš kelionės gali grįžti artimas žmogus arba patys kažkur toliau vyksite, svečiuositės, sveikinsite.


ŽUVYS


Savaitė bus gana darbinga, tik nerimausite dėl augančios konkurencijos. Galbūt keisis planai, susiję su komandiruote, bendradarbiavimu ar kt. Arba pradėsite remontą, ir tai kels rūpesčių. Regis, gindami savo interesus, galite kažkam pakenkti, suklaidinti. Savaitgalis bus sėkmingas tuo atveju, jeigu tinkamai elgsitės su informacija bei pinigais. Regis, jums labai reikės namų bei artimųjų šilumos, komforto. Branginkite savo ir kitų jausmus. Neužmirškite tų, kurie buvo šalia jūsų svarbiu gyvenimo etapu.


Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)