Savaitės horoskopai: rugpjūčio 1 – 7 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 1 – 7 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje galimas netikėtas sandoris, uždarbis arba neplanuotas pirkinys. Galbūt rasite partnerių, tarpininkų, pasirengusių paremti jūsų idėjas ar projektą. Visgi finansinė rizika turi būti pamatuota. Savaitės antroje pusėje galite turėti reikalų, susijusių su paveldėjimu, investicijomis, draudimu, paskolomis, įmokomis. Gali tekti už kažką mokėti daugiau nei planavote arba gauti mažiau už suteiktą paslaugą ar kt. Jeigu atostogaujate, nepasižymėsite taupumu. Savaitgalį veršitės pasidairyti toliau nuo namų.


JAUTIS. Savaitės pradžioje būsite nusiteikę nerimastingai, azartiškai, galbūt net desperatiškai. Norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Ir gerų pokyčių, ir rimtų problemų galite prisidaryti akimirksniu. Jeigu dabar ne atostogaujate ir reikia padirbėti, daug reikalausite iš savęs ir kitų. Galite mėginti įsidarbinti. Nuo pageidaujamo ir nepageidaujamo bendravimo veikiausiai neišsisuksite. Nedidinkite konfrontacijos, neerzinkite konkurentų savo įžūlumu. Savaitgalį skirkite meilei, o ne pykčiui.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitė žada neplanuotų problemėlių. Jus gali nuvilti ar sujaudinti neadekvatus požiūris, klasta, apkalbos. Atsipalaiduoti padės komfortas, meilė, vaikai ir pramogos. Regis, vos spėsite tenkinti savo atžalų poreikius bei užgaidas. Saugokitės pavojingų gyvių, alergenų ir vagių. Savaitės pabaigoje pravartu daugiau dėmesio skirti sveikatai, higienai, augintiniams. Galbūt gausite informacijos, susijusios su į(si)darbinimu, medicininiais tyrimais. Savaitgalį norėsis draugijos. Pirmenybę teikite savo partneriui.


VĖŽYS. Intensyviai bendrausite. Smagu bus paganyti akis į gražius dalykus, paflirtuoti, pasportuoti. Jeigu esate namuose ar sodyboje, uoliai tvarkysite žemės, ūkinius, buitinius reikalus. Regis, be didelių pastangų išspręsite kažkokią asmeninę ar šeimos problemą. Išvykę kur nors toliau, nuotaikingai leisite laiką, džiugins pramogos, romantika, tačiau vis galvosite apie namus, artimuosius. Savaitgalį pradėsite prisiplanavę daug veiklos bei turiningą laisvalaikį. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, nepervarkite.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje su kitų pagalba arba be jos stengsitės spręsti verslo, turto ir kitus aktualius klausimus. Galite ką nors pirkti išsimokėtinai, ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Jei esate užsienyje, kelionėje, turbūt semte semsite įspūdžius, naujoves. Sėkmingai galite užsiimti protiniu darbu, rašyti laiškus, straipsnius, komentarus, teikti ar imti interviu. Kita vertus, gali prireikti ypatingo valdymosi bendraujant su įžūliais pašnekovais. Saugokitės traumų, ugnies, elektros iškrovos. Savaitės pabaigoje itin parūps namai, šeima, vaikai.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje jums kils įvairių troškimų ir ambicijų, norėsis atsigriebti, jeigu jaučiatės neįvertinti ar per ilgai save riboję. Subtiliau siekite savo tikslų. Saugokitės avarijų, nuostolių. Galbūt teks pasirūpinti verslo, nuosavybės, paslaugų, remonto ar pervežimų reikalais, dokumentais. Regis, nerimauti vers naujienos iš užsienio. Jeigu keliaujate, išbandymų galite patirti kelionėje, nes situacija išties nerami ir permaininga. Savaitgalis žada gerų emocijų, meilės. Galbūt vyksite į ekskursiją. Atsargiai kelyje.


SVARSTYKLĖS. Pernelyg nealinkite savęs kontaktais, darbais, nes pozityvios energijos turėsite ne itin daug. Gali pavykti įgyvendinti planuotą finansinę operaciją. Svarbu viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Į spontaniškas avantiūras verčiau nesiveržkite. Savaitės pabaiga privers pasirūpinti numatytais pirkiniais, nemažai kainuojančiais vaikų poreikiais, sveikata, įvaizdžiu. Sutelkite dėmesį į praktiškus dalykus, įvertinkite kainos ir naudos santykį. Galite vykti į renginį arba sulaukti svečių.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje teks aktyviai suktis. Veikti skatins ir vidinė motyvacija, ir išorinės paskatos, konkurenciniai veiksniai. Visgi kaip tik dabar jums derėtų labiau tausoti sveikatą, nepersitempti, vengti stresų, konfliktų. Nesinervinkite dėl išgirstų paskalų. Bent kelias dienas skirkite sau, atsiribokite nuo šurmulio ir atsipalaiduokite. Savaitgaliui galite paskirti pasimatymą arba gauti intriguojamą pasiūlymą. Džiaugsmo gali suteikti meilė, vaikai, kūrybinė sėkmė. Visą šią savaitę ypač saugokitės traumų, ugnies, agresijos.


ŠAULYS. Savaitės pradžia neleis nuobodžiauti. Ir nesvarbu, kur esate - kelionėje, darbe ar namuose. Svarbu, kad prieš ką nors neįprasta darydami, rimtai pagalvotumėte, įvertintumėte pasekmes. Kolektyve, tarp žmonių jūs energingai demonstruosite savo valią ir požiūrį. Turėtumėte būti įžvalgūs, jeigu kiltų finansinių ar techninių nesklandumų. Susikaupusios problemos savaime neišsispręs. Mažiau klausykite gandų, o daugiau remkitės realiais faktais. Savaitės pabaiga gana nepalanki sveikatai. Tausokite jėgas.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje būsite gana azartiški, linkę rizikuoti, sportuoti, ypač jei dabar mėgaujatės atostogomis. Galite gauti viliojamų pasiūlymų. Prižiūrėkite vaikus, kad nekrėstų pavojingų eibių. Kur bebūtumėte, itin saugokite jų ir savo sveikatą. Savaitės antroji pusė žada rūpesčių, susijusių su dalykiniais įsipareigojimais. Dalinkitės pareigomis su kitais. Reikia bendradarbiauti, o ne tikėtis, kad kažkas viską atliks be jūsų. Jeigu planuojate vykti, kur gausu žmonių, šurmulio, itin saugokitės infekcijų.


VANDENIS. Savaitės pradžioje teks skubiai tvarkyti kai kuriuos finansinius, techninius reikalus. Jums derėtų apsišarvuoti kantrybe. Saugokitės ugnies, traumų, žalos. Regis, nerimausite dėl ateities, nes jusite, kad kai kuriems jūsų planams kyla grėsmė arba tiesiog kai ko nebegalite kontroliuoti. Jeigu esate toli nuo namų, rūpesčių gali kilti būtent juose. Jei ne atostogaujate, teks disciplinuotai, kantriai dirbti ir bendrauti su reikliais, nelanksčiais asmenimis. Savaitgalį galite vykti į renginį ar draugų susibūrimą. Saugokitės traumų.


ŽUVYS. Galimi tam tikri pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Galbūt teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos arba mintys suksis apie palūkanas, rankpinigius, kitus finansinius įsipareigojimus. Itin saugokitės avarinių situacijų kelyje. Jeigu atostogaujate, labiausiai trokšite vasaros pramogų, nuotykių, meilės romantikos, aplodismentų. Regis, šilto dėmesio iš jūsų gausiai sulauks vaikai, mylimas žmogus. Patirsite įtampą, jei kažkur vyksite žinodami apie galimus sunkumus kelyje. Turbūt jų išties pasitaikys, būkite atidūs.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 20 (2024)

    Savaitė - Nr.: 20 (2024)