Kokius taupymo būdus geriau rinktis prieš vestuves?

Kokius taupymo būdus geriau rinktis prieš vestuves?


Vestuvės ir didelės išlaidos atrodo tarsi neatsiejami dalykai. Tie laikai, kai jaunavedžiai net imdavo paskolas, gal ir baigėsi, tačiau šiai šventei išlaidauti vis dar norima. Gardžiausios vaišės, šviežiausios gėlės ir dailiausia suknelė – rodos, taupyti tiesiog nėra kaip ir paprasčiausiai neverta. O jei gautumėte tą pačią ar net geresnę kokybę už mažesnę kainą? Patikėkite, tai tikrai įmanoma! Vestuvių paslaugų paketai Lietuvoje – dar naujovė, tačiau ne viena porą jau šią vasarą spėjo pasinaudoti jų teikiamais privalumais.


Kas yra vestuvių paslaugų paketas?

Vestuvių paslaugų paketai – tai iš anksto paruošti standartizuotų paslaugų rinkiniai, kuriuose viskas tobulai dera tarpusavyje. Nebereikia ieškoti daugybės vestuvėms reikalingų paslaugų teikėjų, analizuoti informacijos, sąlygų ir kainų, tartis dėl susitikimų ar nagrinėti sutartis. Vestuvių paketai gelbsti ne tik nuo organizacinių darbų ir galimų nesklandumų, bet ir padeda nemažai sutaupyti.

REKLAMA


„Savarankiškai planuoti vestuves yra nemenkas iššūkis. Gali pasirodyti lengva, tačiau kai susiduriama su informacijos gausa ir milžiniška pasiūla, lengva pasiduoti panikai, o ir norai auga tarsi ant mielių. To padarinys – neplanuotos ir ne visada pamatuotos išlaidos“, - pasakoja Vestuvių verslo mokyklos įkūrėja Inga Klimienė, ruošianti kvalifikuotus vestuvių planavimo specialistus. Profesionalios vestuvių planuotojos nuomone, savo srities specialistų paruošti vestuvių paketai jauniesiems užtikrina taip trokštamą kokybišką ir stilingą šventę, o norintiems išsiversti be vestuvių planuotojo paslaugų – tai pats geriausias pasirinkimas.


Vestuvių paketai, priklausomai nuo pasirinkimo, apima tam tikras paslaugas. „Planuok lengvai“ vestuvių paketai atitinka paprasto vestuvių planavimo principą, kuris leidžia sutaupyti daugybę laiko, lėšų ir, svarbiausia, nervų. Sklandžią, smagią, kokybišką ir stilingą šventę pasirinkus vestuvių paketą surengti išties lengva ir paprasta, iki minimumo sumažinama nesėkmių rizika.

REKLAMA


Kodėl vestuvių paketai kainuoja pigiau?

Tikriausiai visi žino „Viskas įskaičiuota“ atostogų pasiūlymus. Panašiai veikia ir vestuvių paslaugų paketai: paslaugų teikėjai dirbdami komandoje gali pasiūlyti patrauklesnes kainas ir sąlygas. Galiausiai, bendradarbiauti su patikima ir gerai pažįstama komanda yra daug paprasčiau, o tai užtikrina puikią šventės paslaugų kokybę ir rezultatą.


Nors Lietuvoje tokie vestuvių paketai – dar naujovė, net ir vestuvių planuotojai pripažįsta jų privalumus bei naudą. Daugelį metų prabangias vestuves planuojanti „Vestuvių verslo mokyklos“ įkūrėja Inga Klimienė mano, kad vestuvių paketai netruks išpopuliarėti. Jie suteikia jaunavedžiams daugybę privalumų ir apsaugo nuo streso tuomet, kai norisi mėgautis akimirka. „Pasirinkdami 5-10 tūkst. eurų vertės „Planuok lengvai“ vestuvių paketą, jaunavedžiai galės džiaugtis trokštama švente. Į paketus jau įskaičiuotos maitinimo, nakvynės, šventės vietos ir daugelis kitų paslaugų, tad tai vienas geriausių sprendimų ieškantiems optimalaus ar biudžetinio varianto. Savarankiškai suplanuoti tokį paslaugų krepšelį būtų ne tik sudėtinga, bet ir kainuotų bent 20 proc. brangiau“, - vestuvėms skirtų paslaugų rinką apžvelgia planavimo profesionalė.


Kodėl verta rinktis vestuvių paketą?

Vestuvių paketas yra tarsi vedybų planuotojo alternatyva, tad iš tikrųjų visada verta rinktis vieną iš šių variantų. Jei manote, kad su visomis smulkmenomis susidoroti bus sunku, nedvejodami rinkitės vestuvių paketą. Tai garantija, kad viskas bus surengta profesionaliai ir sklandžiai.„Net jei svarbiausias paslaugos pasirinkimo kriterijus – kaina, verta ieškoti optimalių sprendimų ir prioritetą teikti paslaugų teikėjų patirčiai bei patikimumui. Tik tai apsaugos nuo nelaimių, o savo vestuvių dieną jų tikrai nenorite – tiekėjų nekompetencija virsta nuoskaudomis, kurios atmintyje įsirėžia ilgam. Svajojantiems apie jaukias, stilingas vestuves be rūpesčių, patarčiau rinktis gerai žinomų rinkos profesionalų, turinčių daugiau nei dešimtmetį patirties, sukurtus vestuvių paketus. Fiksuota kaina leis tiksliai planuoti išlaidas, o tai labai svarbu ir psichologiškai“, - teigia I. Klimienė, žinanti net ir pačias slapčiausias vestuvių organizavimo paslaptis.


Vestuvių dieną norisi, kad viskas būtų tobula. Vestuvių paketai – rinkos naujiena, kuri užtikrins, kad kiekviena šventės detalė puikiai derės tarpusavyje, o vestuvės bus profesionaliai įgyvendintos nuo pirmos iki paskutinės šventės akimirkos.