Kur Palangoje romantiškai pavakarieniauti?

Kur Palangoje romantiškai pavakarieniauti?


Į Palangą atvažiuojame pasidžiaugti Baltijos jūra, garsiuoju kurorto Botanikos parku, Gintaro muziejumi, papramogauti įvairiuose klubuose. Tačiau po kurio laiko prisimename, jog pats metas pasistiprinti. O jeigu kurorte lankotės dviese, tada itin norisi bent pavakarieniauti išskirtinėje romantiškoje aplinkoje. Į klausimą: kur skaniai pavalgyti Palangoje, atsakymų begalės, tik reikia ramiai apsispręsti, kurią iš viešojo maitinimo vietelių pasirinkti.


Ką siūlo Palangos restoranai savo svečiams?


Palanga pelnytai turi teisę didžiuotis savo restoranais ir kavinėmis, nes visose šiose įstaigose galima susipažinti su įvairių pasaulio virtuvių patiekalais, kurių kokybė yra nepriekaištinga. Be to, čia dirba puikiai savo darbą išmanantys kulinarijos meno meistrai, todėl bet kuriame iš restoranų bus išpildyti visi net pačių išrankiausių gurmanų pageidavimai.


Čia kiekvienas – ar tai būtų verslo atstovas, ar poilsiaujantis senjoras, ar nuotykių ištroškęs jaunas žmogus, ar šeima su vaikais, ar žuvies patiekalų, ar tradicinės lietuviškos virtuvės, ar vegetariškų valgių, ar pikantiškų egzotinių valgių mėgėjas, visi jie ras sau tinkamą vietelę, kur galėtų gardžiai pavalgyti.

REKLAMA


Kur Palangoje galima paskanauti šviežios žuvies?


Jei esate žuvies ir kitų jūros gėrybių mėgėjas, jūsų laukia garsusis restoranas „Žuvinė“. Šios maitinimo įstaigos meniu įrašyti ir tokie egzotiški patiekalai, kaip čilietiško jūros ešerio didkepsnis bei šviežiai pagauto jūros velnio filė. Čia pateikiama firminė restorano sriuba, kuri verdama iš kelių rūšių žuvų ir jūros gėrybių, o pagardinama vienu brangiausių pasaulinio lygio prieskoniu – šafranu.


Žuvies patiekalų galima paskanauti ir kavinėje „Vandenis“. Jos virtuvei irgi kasdien pateikiama šviežia žuvis. Kavinės interjeras yra retro stiliaus, joje taip pat veikia muzikos klubas, kuris nuolat rengia koncertus kavinės lankytojams.


Kuris kurorto restoranas lankytojus lepina prancūziškos virtuvės gardėsiais?


Restoranas „Palanga“ yra laikomas vienu geriausių šalies restoranų. Čia, jeigu klientas pageidauja, patiekalai būna paruošiami jo akivaizdoje. Pagrindinis meniu garsėja subtiliais prancūziškos virtuvės patiekalais. Be to, restorano patiekiami valgiai yra ne tik išskirtinai gardūs, bet ir įspūdingai atrodantys. Pats restoranas yra erdvus, jo interjeras dekoruotas natūralia mediena, jame gausu egzotinių augalų, o pro milžiniškus langus akį džiugina pajūrio pušyno vaizdas.


Partnerių turinys.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 23 (2023)

    Savaitė - Nr.: 23 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>