5 namų kvapai, idealiai papildantys klasikinį interjerą

5 namų kvapai, idealiai papildantys klasikinį interjerą


Klasikinis interjero stilius išsiskiria unikalia elegancija, solidžia spalvų palete, kokybiškų baldų bei detalių harmonija. Norite dar labiau išryškinti unikalaus stiliaus privalumus ar suteikti šiam savitumo? Tą padaryti galima pasirinkus tinkamą namų kvapą. Šiame straipsnyje apžvelgsime 5 namų kvapus, kurie gali pabrėžti ir papildyti jūsų kuriamą klasikinį interjerą.


1. Gintaras


Norėdami suteikti namams gilumo ir paslapties, dairykitės kvapų su gintaro ir jazmino natomis. Jausmingas gėlių ir prieskonių aromatas prabangią atmosferą papildys jaukumu. Toks ar panašus aromatas puikiai tinka svetainės ar miegamojo erdvei. Beje, ypatingų nišinių namų kvapų galite rasti internetiniame prekybos salone Imdeco.lt.


2. Odos kvapas


Odos kvapų natos su, pavyzdžiui, šafrano prieskoniu kuria nestandartinės prabangos pojūtį. Tai sodrus ir įmantrus namų kvapas su paslaptimi, kuris tikrai nepaliks abejingų. Toks derinys idealiai tinka tiems, kurie nori suteikti namams daugiau charakterio, išraiškingumo. Neįprasti deriniai suteikia naujų spalvų tradiciniam klasikos braižui.

REKLAMA


3. Sandalas


Sandalo aromatas su pačiulio natomis tinka tiems, kurie mėgsta intensyvesnius kvapus. Aštrus aromatas, kuriame vyrauja medienos natos, puikiai tinka darbo erdvei, kurioje siekiama pagerinti susikaupimo, produktyvumo lygį. Jeigu turite atskirą darbo erdvę namuose ir mėgaujatės intensyvesniais kvapais, drąsiai žvalgykitės sandalo aromato.


4. Medis


Norintiems suteikti kuriamoms patalpoms netipinio rafinuotumo, patariama rinktis medienos kvapus su viskio, kavos ir riešutų natomis. „Sunkesni“ medienos kvapai, susidedantys iš kedro, sandalo, figos ir pačiulio akcentų, dažnai yra pakankamai sodrūs ir žemiški. Kaip ir prieš tai minėtasis kvapas, šis puikiai tinka tiek poilsio, tiek darbo erdvėms.


5. Subtilios rožės


Šiltas ir švelnus gėlių aromatas „sušildys“ klasikinį interjerą, leis kurti romantišką nuotaiką. Norint suteikti namams žaismingumo ir pozityvios energijos, patariama rinktis namų kvapą, kurio viršutines natas sudaro gaivūs citrusiniai vaisiai. Gaivus aromatas skatina teigiamas emocijas, todėl puikiai tinka poilsio zonose – miegamajame, vonios kambaryje.

REKLAMA


Rinkdamiesi namų kvapą atkreipkite dėmesį į bendrą stilistiką, kuriamą pojūtį. Prabangus ir elegancija dvelkiantis klasikinis interjeras, papildytas unikaliais aromatais, įgaus naujų spalvų, savitumo. Nebijokite eksperimentuoti ir skirtingoms erdvėms parinkti skirtingus pojūčius sužadinančias natas.


Partnerių turinys