Darbo pasiūlymai Belgijoje – populiarus pasirinkimas tarp ieškančių karjeros pasiūlymų

Darbo pasiūlymai Belgijoje – populiarus pasirinkimas tarp ieškančių karjeros pasiūlymų


Kalbant su žmonėmis, priėmusiais sprendimą išvykti dirbti į užsienį, galima išgirsti skirtingas tai paskatinusias priežastis. Vieniems „kelią“ karjeros svetur link nutiesia artimieji ar draugai, kurį laiką sėkmingai gyvenantys bei dirbantys vienoje ar kitoje valstybėje. Kiti darbą užsienyje pasirenka išskirtinai dėl finansinių motyvų.


Pasitaiko ir situacijų, jog darbo paieškos pradedamos ne nuo darbo pobūdžio, bet konkrečios šalies, kuri, dėl vienų ar kitų priežasčių, atrodo tarsi svajonių kampelis. Darbo pasiūlymai Belgijoje, dėl vienų ar kitų motyvų, „graibstomi“ noriai.


Kokias pozicijas siūlo Belgijos darbo rinka?


Tarptautinė personalo atrankos ir personalo bendrovė „HEADEX Group“ bendradarbiauja su įvairių sričių įmonėmis Lietuvoje bei užsienyje, Belgija – viena iš partnerių. Norintys dirbti šioje šalyje, , priklausomai nuo savo kvalifikacijos, gebėjimų, patirties bei, žinoma, norų, gali rinktis iš skirtingų pozicijų įvairiose veiklos srityse (dažniausiai – logistikoje ir gamyboje). Prekių surinkėjas, vairuotojas (su B, C, CE kategorijomis), kelių ženklintojas, o gal – komandos lyderis? Darbo rinkoje tendencijos nuolat keičiasi, tad ir laisvos darbo vietos papildomos naujomis pozicijomis.

REKLAMA


Laisvų darbo vietų dažnai yra ir Belgijos fabrikuose. Tai – įvairios pozicijos, nereikalaujančios specifinių gebėjimų, patirties, o ir anglų kalbai nekeliami dideli reikalavimai (įprastai užtenka ir šios kalbos pagrindų). Šioje srityje prieinama ir ilgalaikio, ir trumpalaikio darbo galimybė, tad tai – vienas iš patraukliausių variantų ir studentų, ieškančių darbo vasarai, tarpe.


O kodėl būtent Belgija?


Jei vis dar blaškotės, kuria kryptimi, geografijos atžvilgiu, pasukti savo karjerą, išskyrėme kelias priežastis, dėl kurių darbo pasiūlymai Belgijoje, tikėtina, jums pasirodys dar patrauklesni.


Galimybė solidžiai užsidirbti


Finansinis motyvas, kalbant apie darbą užsienyje, neabejotinai yra vienas didžiausių stimulų, įtakojančių vieno ar kito sprendimo priėmimą. Kalbant konkrečiais skaičiais, minimalus atlyginimas šioje šalyje siekia apie 1600 Eur. Aišku, ir tai – tikrai ne riba. Darbdaviai vertina motyvuotus, darbščius asmenims ir sudaro šiems palankias sąlygas užsidirbti. Vadinasi, galutinė uždarbio suma priklausys nuo išdirbto valandų skaičiaus (tame tarpe – viršvalandžių, papildomo darbo) bei, žinoma, pasiektų rezultatų.

REKLAMA


Galimybė gyventi tarp draugiškų žmonių


Belgija, vertinant pilietybių, suteiktų užsieniečiams, skaičių, užima antrą vietą pasaulyje. Priėmę sprendimą dirbti šioje šalyje, belgų draugiškumu galėsite įsitikinti patys!


Malonumas...skonio receptoriams


Belgija – tikras rojus gurmanas, nesvarbu, kam pirmenybę šie beteiktų. Mėgstate alų? Šio rūšių Belgijoje yra daugiau nei 800. O štai šokolado per metus čia pagaminama net 172 tonų! Gardumėlis, ar ne?


Partnerio turinys.