Pamatykite: rekordą pasiekusios JAV futbolininkės apgynė pasaulio čempionių titulą

Jungtinių Amerikos Valstijų futbolininkės įveikė Nyderlandų rinktinę rezultatu 2 – 0 ir ketvirtą kartą tapo pasaulio čempionėmis.

Iki šiol JAV futbolininkės pasaulio čempionių taurę į viršų kėlė tris kartus: 1991, 1999 ir 2015 metais. Tai taip pat reiškia, kad JAV pasaulio čempionėmis tapo antrą kartą iš eilės.

Abu savo įvarčius amerikietės pelnė jau įsibėgėjus antram kėliniui. Iš pradžių nulinį rezultatą pakeitė vienuolikos metrų baudinį 61-ą minutę realizavusi Megan Rapinoe. Ji vėliau pripažinta ir rezultatyviausia turnyro žaidėja.

6

Persvarą padidino Rose Lavelle, kuri 69-ą minutę taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino savo rinktinės pergalę.

Įdomu tai, kad amerikietės šiame turnyre pasiekė ir naują rezultatyvumo rekordą. Per visą turnyrą šios rinktinės futbolininkės pelnė 26 įvarčius, to nėra įgyvendinusi jokia kita rinktinė.