Po koronaviruso skandalo „Hegelmann Transporte“ laikinai stabdo asmenų atvykimą iš Uzbekistano

Po koronaviruso skandalo „Hegelmann Transporte“ laikinai stabdo asmenų atvykimą iš Uzbekistano


Vokietijos kapitalo krovinių pervežimo ir logistikos bendrovė „Hegelmann Transporte“, susidūrusi su COVID-19, testuoja visus iš atostogų grįžtančius vairuotojus, įveda privalomą saviizoliaciją atvykstantiems įsidarbinti iš kitų šalių ir laikinai stabdo asmenų atvykimą į bendrovę iš Uzbekistano Respublikos.


Visiems į bendrovę naujai įsidarbinti atvykstantiems vairuotojams taikomas 14 dienų izoliacijos periodas, praneša įmonė.


Atvykstantiems asmenims rekomenduojama pagal galimybes atlikti testą ir toje šalyje, iš kurios atvyksta. Jie privalo informuoti įmonės atstovus apie bet kokius sveikatos sutrikimus, pasireiškiančius kelionės metu. Koronaviruso testas atliekamas izoliacijos periodo pradžioje ir pabaigoje. Testuojami ir visi vairuotojai, kurie jau dirba bendrovėje ir nori grįžti į darbą po atostogų.


„Hegelmann Transporte“ taip pat išnuomojo papildomas visus reikalavimus atitinkančias patalpas izoliacijos laikotarpiui. Tik įsitikinus, kad asmenys gali saugiai mokytis ar dirbti, jie bus perkeliami į darbuotojams skirtą viešbutį, skelbia bendrovė.


Anot „Hegelmann Transporte“ generalinio direktoriaus Tomo Jurgelevičiaus, bendrovė šiuo metu veiklą vykdo stabiliai.


„Susidūrę su įvežtinių COVID-19 atvejų plitimu nukreipėme visas pastangas darbuotojų ir visuomenės apsaugai. Norime užtikrinti, kad visi Lietuvoje dirbantys mūsų darbuotojai ir su jais kontaktuojantys asmenys gali jaustis saugūs. Operatyviai atnaujinome ir papildėme taikomas apsaugos priemones. Situacija buvo greitai lokalizuota, todėl bendrovė veiklą vykdo stabiliai“, – pranešime cituojamas T. Jurgelevičius.

REKLAMA


„Įvežtiniai COVID-19 atvejai buvo susiję su vienu transporto skyriaus padaliniu, esančiu Pramonės prospekte. Dėl šios priežasties buvo laikinai sustabdyta tik vairuotojų nakvynės namų veikla. Buvo nustatyti kontaktą turėję asmenys, tad siekdami maksimalaus saugumo skubiai atlikti tyrimų nukreipėme visą dirbančių šiame padalinyje komandą. Šiame padalinyje dirbantys žmonės patyrė didelį papildomą emocinį krūvį, tad rūpinamės ir psichologinių konsultacijų organizavimu“, – teigia jis.


Kituose bendrovės padaliniuose, kur daugiausia atliekamos vadybinės funkcijos, ir toliau užtikrinamos galiojančios prevencijos priemonės. Įmonės teigimu, darbuotojai yra aprūpinti reikalingomis apsaugos priemonėmis, reguliariai dezinfekuojami paviršiai.