R. Karbauskis apie Medikų sąjūdžio ir opozicijos siūlymą keisti A. Verygą: kai kurios organizacijos politikuoja

R. Karbauskis apie Medikų sąjūdžio ir opozicijos siūlymą keisti A. Verygą: kai kurios organizacijos politikuoja


Lietuvos valstiečių-žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad nėra svarstoma pakeisti Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos.


„Valstiečių“ lyderio teigimu, toks opozicijos ir Medikų sąjūdžio prašymas yra nulemtas politinių tikslų.


„Tikrai niekas nesvarsto keisti ministro. Yra svarstomas vienintelis klausimas – ar pakelti ekstremalių situacijų centro valdymo klausimą į premjero lygmenį, o ne keisti ministrą. Ministras puikiai tvarkosi“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis.


Jo teigimu, opozicija, siūlydama Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovą A. Verygą pakeisti krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, remiasi politiniais išskaičiavimais.


„Žmogus susitvarko labai gerai, tą visi puikiai mato. Opozicija kelia klausimą, kad reikia nušalinti jį. Manau, kad visa tai ateina iš politinių interesų išskaičiavimo, o ne Lietuvos žmonių interesų. Pakeitus ministrą kitu, tai kuo ta situacija pasikeis? Ministras yra medikas, jis puikiai tvarkosi, ir aišku, kad jo pakeitimo norėtų opozicija. Klausimas, ar galime sau tai leisti“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.


„Keisti gali tą žmogų, kuris nesusitvarko, nesugeba atlikti savo pareigų. Vieninteliai, kurie šiuo metu reiškia nepasitikėjimą, yra opozicija“, – teigė R. Karbauskis.


Laidos vedėjui pridūrus, kad A. Verygos pakeitimo prašo ir Medikų sąjūdis, R. Karbauskis atsakė, kad kai kurios organizacijos politikuoja, o jų atstovai, neslėpė įtarimo LVŽS lyderis, gali siekti kandidatuoti į Seimą opozicijos sąrašuose.


„Kai kurios organizacijos pradeda politikuoti. Aš nenustebsiu, jei kai kurie žmonės, kurie išeina į viešą erdvę ir bando oponuoti tiems sprendimams, kuriuos priiminėja valdančioji dauguma, kad jie dalyvaus opozicijos sąrašuose rinkimuose į Seimą“, – tvirtino R. Karbauskis.