V. Benkunskas tapo Vilniaus meru

V. Benkunskas tapo Vilniaus meru


Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, suskaičiavus 138 iš 156 apylinkių balsų Vilniuje, mero rinkimuose pirmauja V. Benkunskas su 51,3 proc. rinkėjų palaikymu. Partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Artūras Zuokas kol kas sulaukė 47,4 proc. rinkėjų balsų.


R. Šimašius sveikina TS-LKD kandidatą


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovui Valdui Benkunskui įsiveržus į priekį Vilniaus mero rinkimuose, jį  su esą būsima pergale sostinės vadovo rinkimuose suskubo pasveikinti dabartinis Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


„Atvažiavau pasveikinti, nes visiškai akivaizdu, kad nedidelė persvara, bet V. Benkunskas turėtų tapti Vilniaus meru vilniečių pasitikėjimo dėka“, – sekmadienio vakarą žurnalistams sakė R. Šimašius, atvykęs į TS-LKD štabą.


Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, suskaičiavus 138 iš 156 apylinkių Vilniuje balsus, mero rinkimuose pirmauja V. Benkunskas, surinkęs 51 proc. rinkėjų balsų. Partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Artūras Zuokas, VRK duomenimis, surinkęs 47 proc. balsų.

REKLAMA


A. Zuokas pasveikino V. Benkunską laimėjus sostinės mero rinkimus


Kandidatas į sostinės merus Artūras Zuokas pasveikino savo konkurentą, konservatorių Valdą Benkunską laimėjus Vilniaus mero rinkimus.


„Galima sakyti – mieli vilniečiai, ačiū už pasitikėjimą, bet šių rinkimų aš nelaimėjau. Sveikinu Valdą Benkunską tapus Vilniaus miesto meru“, – sekmadienį žurnalistams sakė A. Zuokas ir naujam merui linkėjo „suburti gerą koaliciją ir gero darbo“.


Klausiamas, ar skaudu patirti dar vieną pralaimėjimą, A. Zuokas teigė negalįs sakyti, kad situacija yra skaudi.


„Negaliu sakyti, kad skaudu – žinot, ne mirties ir gyvybės klausimas. Aišku, esu efektyvus, žinau, ką galėčiau padaryti šiam miestui, kurį labai myliu, ir tikrai su savo komanda galėtume daug daugiau padaryti“, – aiškino politikas


„Bet yra visą laiką demokratijos taisyklės – rinkėjas sprendžia, ko jis nori“, – pridūrė jis.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 23 (2023)

    Savaitė - Nr.: 23 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>