Karantininių švenčių mada: nuo dekoruotos laisvalaikio aprangos iki puošnios suknelės šeimos šventei

Karantininių švenčių mada: nuo dekoruotos laisvalaikio aprangos iki puošnios suknelės šeimos šventei


Kai už lango pasirodo pirmosios snaigės, o namuose stovi papuošta kalėdinė eglė, galvoje pradeda kirbėti mintys apie netrukus atkeliausiančias didžiasias metų šventes, kurias kiekvienas šiemet sutiks šiek tiek kitaip. Nors dėl paskelbtų karantino apribojimų reikės susilaikyti nuo gausių šeimos susibūrimų ar audringų naujametinių vakarėlių ir gražiausias metų šventes paminėti nedideliame brangiausių žmonių rate, tačiau tai nereiškia, kad visų metų laukiamiausias akimirkas reikia sutikti taip kaip ir kiekvieną karantino dieną - vilkint paprastą laisvalaikio aprangą, chalatą ar pižamą.


Šiuo ypatingu laikotarpiu norisi pasipuošti ir visai nesvarbu, ar šventes sutiksite būdami saviizoliacijoje namie, ar nedideliame šeimos susibūrime. Atsižvelgdama į šiandieninę situaciją „Nstudija“ įkūrėja ir dizainerė Natalija Šakelienė sukūrė tris skirtingus šventinius įvaizdžius, puikiai tiksiančius įvairiems karantininių švenčių scenarijams: buvimui saviizoliacijoje - dekoruotą laisvalaikio kostiumėlį vertinančioms praktiškumą, šventei namie - trumpą suknelę - tuniką, norinčioms vienu metu jaustis patogiai ir atrodyti šventiškai bei puošnią suknelę toms, kurios per svarbiausias metų šventes nori atrodyti kerinčiai net ir nedideliame artimųjų rate.

REKLAMA


Dekoruota laisvalaikio apranga skirta moterims, vertinančioms patogumą ir praktiškumą bei ieškančioms subtilių šventinių detalių. Ji patiks toms, kurios nemėgsta suknelių arba toms, kurios per per šventes neketina kelti kojos iš namų arba negali to padaryti dėl taikomos saviizoliacijos. Veliūrinis aukso ar sidabro spalvos laisvalaikio kostiumas su žvaigždžių motyvais įneš nemažai šventinės nuotaikos kalėdiniu laikotarpiu ir užtikrins nepamainomą patogumą.


Suknelė - tunika - jaukiai šeimos šventei. Šventiniais motyvais - apsnigtais medžiais ar apledėjusiais augalais dekoruota suknelė privers pasijusti išties ypatingai gražiausią metų dieną. Su šia suknele jausitės ne tik patogiai namų aplinkoje, bet ir stilingai. Ji tiks toms, kurios nori ne tik šventinės nuotaikos, bet ir ją atspindinčios aprangos.


Puošni suknelė labiausiai patiks toms, kurios gražiausių metų švenčių neįsivaizduoja be kerinčios šventinės aprangos. Todėl dizainerė N. Šakelienė kviečia ilgiausią metų naktį sutikti vilkint stulbinamą suknelę, dekoruotą žiemai būdingomis nuogomis medžių šakomis virš kurių spindi žvaigždės. Argi ne romantiška ir taip žiemiška?

REKLAMA


Dizainerė N. Šakelienė kviečia nuvyti niūras karantinines nuotaikas šventiniu laikotarpiu ir pasipuošti vienetiniais, išskirtinio dizaino drabužiais: „Šventės yra šventės ir jas sutikime ne susisukę į chalatą ar vilkėdami pižamą, o pasipuošę ne tik vidumi, bet ir išore. Susikurkime nuostabią kalėdinę nuotaiką namie įsijungę mėgstamą kalėdinę muziką ar išsikepę gardžių imbierinių sausainių, o gurkšnodami kalėdinį vyną, prisiminkime naujųjų metų sutiktuves Vilniaus, Vienos ar Londono centrinėse aikštėse. Gera gražiausias metų šventes sutikti gausiame draugų ir artimųjų rate, bet dar geriau tai daryti kartu su mylimiausiais žmonėmis - savo šeima.


Karantinas ir jo suvaržymai nesitęs amžinai, tad artėjant šventėms trumpam pasimirškime, atitraukdami savo mintis nuo slogios karantininės nuotaikos ir pradėkime po truputį džiaugtis jau dabar skleisdami aplink save pakilią šventinę nuotaiką.“


Daugiau įdomių ir aktualių straipsnių rasite žurnale „Savaitė“. Jį galite gauti tiesiai į savo namus – užsiprenumeravę arba skaityti elektroninę žurnalo versiją.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 29 (2024)

    Savaitė - Nr.: 29 (2024)