Didžiausia „Ford“ naujiena „EcoSport“ – jau Lietuvoje

Didžiausia „Ford“ naujiena „EcoSport“ – jau Lietuvoje

Naujasis “Ford EcoSport” vairuotojų dėmesį pirmiausia stengiasi patraukti sąlyginai maža kaina, taupumu ir subtiliu išorės dizainu.


Kovo pabaigoje importuotojo „Inchcape Motors“ salonus pasiekė didžiausias 2018 metų „Ford“ koncerno debiutas – kompaktinis miesto visureigis „EcoSport“ .


Naujajame „EcoSport“ bus galima pasirinkti išmaniąją visų varančiųjų ratų sistemą bei dyzelinį 1,5 litro darbinio tūrio „EcoBlue“ variklį. Tai keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi ir degalų įpurškimo technologija, kurio galingumas siekia 125 AG. Šis tylus ir rafinuotas variklis išsiskiria mažomis degalų sąnaudomis – sunaudoja vos 4,6 l/100 km, o išmetamo anglies dvideginio kiekis siekia tik 119 g/km.


Didžiausia „Ford“ naujiena „EcoSport“ – jau Lietuvoje

Naujojo “Ford EcoSport” kaina Lietuvoje prasideda nuo 15 600 eurų.


Didžiausią klasėje – 190 mm – prošvaisą turintis naujasis „EcoSport“ džiugina plačiu įrangos sąrašu dar žvelgiant į standartinę jo komplektaciją: LED dienos žibintai, odinis vairas, garso sistema su „Bluetooth“ mobiliojo telefono sąsaja, radijas su „Ford SYNC“ sistema, priekiniai rūko žibintai, oro kondicionierius, elektra valdomi priekiniai ir galiniai langai bei kita saugumą bei komfortą užtikrinanti įranga.


Anot gamintojo, naujasis „EcoSport“ vairuotojams siūlo tiksliai tiek, kiek reikia – nei per daug, nei per mažai. Visos šio kompaktiško visureigio funkcijos ir technologijos turi savo paskirtį ir yra suprojektuotos taip, kad kelionė šiuo automobiliu taptų malonia. „Hill Start Assist“, balsu valdoma komunikacijos sistema „Ford SYNC“ ir kitos išmaniosios technologijos šio visureigio vairuotojui suteiks daugiau pasitikėjimo, o keleiviams komforto ir saugumo. Naujojo “Ford EcoSport” kaina Lietuvoje prasideda nuo 15 600 eurų.


Benzininių variklių gamoje išsiskiria šešis kartus tarptautinį metų variklio apdovanojimą pelnęs 3 cilindrų 125 AG „EcoBoost“ bei galingesnė 140 AG „EcoBoost“ jėgainė. Šie varikliai komplektuojami kartu su 6 laipsnių mechanine arba automatine transmisija. Lietuvos pirkėjams, mėgstantiems praktiškus sprendimus, turėtų patikti dviejų varančiųjų ratų automatinė transmisija.


Didžiausia „Ford“ naujiena „EcoSport“ – jau Lietuvoje

Šio modelio interjeras – išskirtinis: odinis vairas, iš dalies odinės sėdynės su ekologiškos, verstos dirbtinės odos intarpais, nerūdijančio plieno sportiniai pedalai.


„Ford“ išleidžia ir unikalią versiją „EcoSport ST-Line“. Ji papildys sportinio stiliaus ir dinamikos įkvėptų „Ford“ modelių liniją, kurioje jau puikuojasi „Edge ST-Line“, „Fiesta ST-Line“, „Focus ST-Line“, „Kuga ST-Line“, „Mondeo ST-Line“ bei „S MAX ST-Line“ automobiliai.


„EcoSport ST-Line“ išsiskiria „Ford Performance“ linijos įkvėptais buferiais ir šoniniais slenksčiais, specialiais žibintų gaubtais, tamsiais 17 colių ratlankiais. Šio modelio interjeras – išskirtinis: odinis vairas, iš dalies odinės sėdynės su ekologiškos, verstos dirbtinės odos intarpais, nerūdijančio plieno sportiniai pedalai.