Daugiau jokio odos sausumo

Daugiau jokio odos sausumo


Odos sausumas – labai dažnai pasitaikanti problema, dėl kurios į dermatologą kreipiasi maždaug 40% visų pacientų. Jį lemia įvairūs veiksniai, tokie kaip atšiaurūs orai, netinkama odos priežiūra, genetika, tam tikros ligos, pavyzdžiui kserozė ar atopinis dermatitas.


Dažniausiai išsausėja rankų, pėdų, alkūnių, kelių ir blauzdų oda. Neretai suskilinėja kulnai. Oda išsausėja sutrikus jos barjero funkcijai, kai ima stigti lipidų, kurie apsaugo odą nuo drėgmės praradimo, ir natūraliai odoje esančių drėkinamųjų medžiagų, tokių šlapalas. Oda nebegali taip gerai išlaikyti drėgmės, ji išsausėja, tampa šiurkšti, ima perštėti, šerpetoti, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Specialiai sausai odai skirtos priemonės gali padėti šiuos simptomus ne tik palengvinti, bet ir suvaldyti.


Daugiau jokio odos sausumo


Šlapalas – vienas iš natūralių drėkinančių faktorių. Jis pasižymi stipriu odą drėkinančiu ir minkštinančiu poveikiu, pritraukia aplinkoje esančią drėgmę, mažina odos niežėjimą, skatina žaizdų gijimą bei gerina odos barjerinę funkciją. Tai itin svarbi medžiaga, laikoma auksiniu standartu sausos odos priežiūrai. Eucerin® UreaRepair PLUS priemonės įvertintos dermatologų visame pasaulyje. Šioje linijoje gausu priemonių, kurių sudėtyje yra šlapalo, kitų natūralių drėkinamųjų faktorių, keramidų ir kitų lipidų, kurie stiprina odos barjerą bei saugo nuo išsausėjimo, palaiko odos drėgmę“, – sako dermatovenerologė Agnė Gaigalė.

REKLAMA


Daugiau jokio odos sausumo


Jau daugiau nei 100 metų Eucerin kuria inovatyvias ir efektyvias priemones, skirtas sausai odai puoselėti. Jos pasižymi ne tik greitu, bet ir ilgai išliekančiu poveikiu.
Eucerin® UreaRepair prausimosi losjonas su 5% šlapalo – puikus pirmasis sausos odos priežiūros žingsnis. Prausiklis švelniai, bet efektyviai nuprausia sausą odą, paruošia ją drėkinamosios priemonės naudojimui. Drėkinamąja priemone rekomenduojama tepti dar drėgną odą. Eucerin® UreaRepair PLUS losjonas su 5% šlapalo sudrėkina sausą, šiurkščią odą, akimirksniu numalšina nemalonius odos sausumo požymius ir neleidžia jiems atsinaujinti iki 48 valandų. Losjonas papildytas puikiai odai tinkančiu švelniu kvapu, kurio raminančios savybės ir sausą, jautrią odą puoselėjantis poveikis yra pagrįsti tyrimais.


• 100% nuramina sausą odą*.
• Greitai susigeria, suteikia odai lygumo ir švelnumo.
• Tinka vaikams nuo trijų metų.
• Efektyvumas ir tinkamumas sausai, jautriai odai yra patvirtinti klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais.


*Priemonės naudojimo tyrimas, kuriame dalyvavo 171 moteris. Jos priemonę naudojo 2 savaites. Italija, 2020.


Partnerio turinys.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 47 (2022)

    Savaitė - Nr.: 47 (2022)