Kokią sporto įrangą pasirinkti efektyviam svorio metimui?

Kokią sporto įrangą pasirinkti efektyviam svorio metimui?


Jei svajojate atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų, tam tikrų veiksmų vertėtų imtis jau dabar. Pirmiausia peržiūrėkite savo mitybos racioną ir pasvarstykite, kokių maisto produktų galėtumėte atsisakyti: galbūt valgote per daug miltinių patiekalų ar kitų menkaverčių maisto produktų?


Sudarydami mitybos planą visuomet turėtumėte galvoti apie tai, ar pasirinkti maisto produktai yra tikrai naudingi jūsų sveikatai. Taip pat neišvengiamai reikės pasirūpinti ir didesniu fiziniu aktyvumu: jei planuojate sportuoti namuose, gali būti naudinga įsigyti vieną iš kelių žemiau išvardintų treniruoklių.


Dviratis-treniruoklis


Jei mėgstate važinėti dviračiu, šiltuoju metų laikau tai gali tapti pagrindine jūsų transporto priemone, tačiau nereikėtų pamiršti, kad mūsų šalyje orai tam ne visada yra palankūs. Jei norite ištisus metus palaikyti puikią fizinę formą ir būti nepriklausomi nuo orų sąlygų, galite įsigyti dviratį-treniruoklį, kuris padės efektyviai deginti kalorijas. Pirmiausia pradėkite nuo gana neintensyvių, maždaug 10-15 minučių treniruočių, o vėliau jas palaipsniui ilginkite ir sunkinkite.

REKLAMA


Steperis


Jei norite kompaktiško ir gana nebrangaus treniruoklio, puikiu pasirinkimu gali būti steperis, kuris taip pat padeda efektyviai deginti kalorijas. Toks treniruoklis stiprina apatinės kūno dalies raumenis, degina riebalus, dailina kūno linijas ir didina ištvermę. Šiandien prekyboje galite rasti ir tokių steperių, kurie leidžia stebėti treniruotės trukmę, nueitų žingsnių skaičių ir sudegintų kalorijų kiekį.


Elipsinis treniruoklis


Sportuodami ant elipsinio treniruoklio per valandą galite sudeginti maždaug 500 kalorijų, todėl metant svorį šis treniruoklis tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Naudodamiesi elipsiniu treniruokliu sustiprinsite širdies ir kraujagyslių sistemą, padidinsite ištvermę, treniruosite ir viršutinę, ir apatinę kūno dalį, pagerinsite miego kokybę, ir, žinoma, padailinsite savo kūno linijas.


Daugiau >>