Savaitės horoskopai: gegužės 10 – 16 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 10 – 16 d.


AVINAS. Neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Kitokiai veiklai stigs energijos ir racionalumo. Jeigu įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti, pabūti vienumoje.


JAUTIS. Bendraminčių, gerbėjų toli ieškoti nereikės. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui, sulaukti komplimentų, padrąsinimų. Labiau saugokite sveikatą.


DVYNIAI. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę, pradėję vykdyti, stenkitės sėkmingai užbaigti šį procesą. Augs noras palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, rasti bendraminčių.


VĖŽYS. Galite sublizgėti ne vienoje srityje. Ramybę gali drumsti meilės abejonės, tačiau jas pavyks išsklaidyti ir net susikurti romantišką atmosferą. Raskite laiko atsipalaiduoti.


LIŪTAS. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno šaltumo. Svarbiausia, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis. Pravartu sutvarkyti finansinius reikalus.


MERGELĖ. Kai kurių planų įgyvendinimas gali užtrukti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Tarpininkavimo, partnerystės, meilės reikalai turėtų suteikti gerų vilčių. Svarbu rasti kompromisą.

REKLAMA


SVARSTYKLĖS. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto ar neįvykdyto įsipareigojimo. Visgi tikėtina, kad išsivaduosite iš abejonių ir priimsite reikalingus sprendimus.


SKORPIONAS. Palankus metas meilei, kūrybai. Suaktyvės jūsų gerbėjai. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką, gerinti gyvenimo sąlygas.


ŠAULYS. Pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas. Pravartu pasidžiaugti gamta. Tikėtinos pramogos, kurios nemažai kainuos, bet suteiks džiaugsmo.


OŽIARAGIS. Ypač rūpės turtiniai reikalai, pirkiniai. Gerų emocijų turbūt sukels dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Neprovokuokite konfliktų.


VANDENIS. Teks daugiau dėmesio skirti profesinei veiklai, nelengviems pokalbiams. Regis, nepakęsite nurodymų. Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nepasitikėjimą.


ŽUVYS. Energija, optimizmas, o galbūt meilė teiks sparnus, todėl gana lengvai sugebėsite įgyvendinti kai kuriuos svarbius planus. Tik nereikia kažko norėti per daug ir per greitai.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)