Savaitės horoskopai: kovo 23 – 29 d.

Savaitės horoskopai: kovo 23 – 29 d.


AVINAS


Šią savaitę bendraudami itin pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti nemalonumų. Lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais. Taupiau naudokite resursus, saugokite sveikatą. Savaitgalį jūsų dėmesio trokš jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau pozityvių emocijų. Bus kalbama apie šeimai, giminei svarbius dalykus. Internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius jums ryšius.


JAUTIS


Šią savaitę nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų, karantino nepaisymo turėsite problemų. Lengva susigadinti reputaciją. Keisti gandai, apkalbos, nerimą keliančios naujienos gali įnešti sumaišties į jūsų kasdienybę. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų – tegul išryškėja, kas vyksta iš tikrųjų. Saugokitės infekcijų bei sukčių. Savaitgalį galvosite apie meilę, stiprės aistra patinkančiam asmeniui. Galimos nuoširdžios meilės priesaikos.

REKLAMA


DVYNIAI


Šiuo metu su apmaudu gali tekti konstatuoti, kad piniginės turinys neatitinka poreikių. Tam turės įtakos mokėjimai, įmokos, išlaidos, nesuteikiančios jokio malonumo, bei nerimas dėl būsimų pajamų galimo sumažėjimo. Pokalbiai su pažįstamais gali nustebinti nekokiomis naujienomis, gandais. Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Pasistenkite atsižvelgti į kitų jausmus, poreikius. Savaitgalį paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas, galimas meninis įkvėpimas. Galite išsiaiškinti paslaptį.


VĖŽYS


Šią savaitę neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Tolimose kelionėse ir kontaktuose su žmonėmis galimi nelengvi išbandymai. Nepatartina reikšti pretenzijų, įtarinėti, kritikuoti, nes tai atneštų nemalonumų. Per didelę reikšmę galite suteikti nemaloniai replikai ar pastabai. Galbūt pradėsite dramatizuoti ar išgalvoti nesamas problemas. Įveikite savo nerimą, baimę ar pavydą. Savaitgalį tikėkitės širdžiai mielų įspūdžių. Galimi gilūs meilės potyriai.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę lengva nusivilti aplinkiniais arba juos nuvilti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir pataupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Galbūt jus nustebins draugas ar pažįstamas iš toli. Regis, būsite linkę pasimesti, klysti, jei teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų ar variantų. Jūsų autoritetas labai svyruos, ypač jei užsiimate politine veikla. Gandai, nerimą keliančios žinios iš užsienio gali drusmti jūsų ar jums artimų žmonių ramybę. Labai svarbu nepažeisti įstatymų, karantino, etikos normų.


MERGELĖ


Šią savaitę venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Tiek meilėje, tiek kituose reikaluose klausykitės blaivaus proto balso. Gali tekti kažko atsisakyti dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. O galbūt savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Savaitgalį iš galvos nesiseks išmesti globalinių problemų. Jums derėtų atsipalaiduoti. Tai gali būti meilės, aistros ir švelnumo dienos, priklausomai nuo jūsų pastangų.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia gana nepalanki eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes ką sugadinsite, nelengvai pataisysite. Darbus, kurių negalite prisiversti padaryti, nors būtinai reikia, paveskite kam nors kitam arba paprašykite pagalbos. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, jeigu jums rūpi išsaugoti partneriškus santykius, darną šeimoje. Prieštaringu elgesiu galite pakirsti artimo žmogaus pasitikėjimą. Savaitgalį būtinai skirkite dėmesio ir sau – sveikatai, išvaizdai.SKORPIONAS


Šią savaitę dalykiniai arba sveikatos klausimai gali spręstis kažkaip ne taip, kaip vylėtės ar planavote. Galbūt iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą arba pagalbą teikti sunegalavusiam augintiniui. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų. Pasistenkite neprovokuoti priešiškumo ir pavydo. Savaitgalis suteiks meilės ir partnerystės džiaugsmų. Jausitės reikalingi, mylimi. O jeigu ne, tuomet derėtų pamąstyti, ką galite pakeisti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų.


ŠAULYS


Ši savaitė leis rasti laiko pasitvarkyti buityje, daugiau pabendrauti su savo atžalomis. Saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo. Dėl vaikų, pinigų ir meilės įmanomi nenumatyti išgyvenimai. Neužsimerkite, jei šeimos nariui yra sunku, reikia paguodos, padrąsinimo ar konkrečios paramos. Savaitgalį noriai rūpinsitės naminiais gyvūnais, savo ir jų grožiu, higiena, sveikata. Galbūt virtualiai domėsitės interjerais, nekilnojamojo turto rinka. Regis, itin parūps ir kitų žmonių mintys, idėjos.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje būsite labai valdingi ir linkę visus mokyti, kaip gyventi ir kaip mąstyti. Šį kartą tai darysite ypač įtaigiai, todėl jūsų kalbų aplinkiniai neignoruos. Visgi draugiškų pokalbių nesitikėkite. Galite išgirsti priekaištų, kad jums patiems svarbu keisti save, savo elgesį. Dėl tam tikrų priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas ims labai rūpėti aplinkiniams. Ir tai gali būti nemalonu. Savaitgalį pajusite meilės poreikį. Ims gerėti santykiai su aplinkiniais dėl atsinaujinusių bendrų interesų, tikslų ar kt.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę teks imtis praktinių reikalų, ką nors skaičiuoti, planuoti. Tai bus nelengva ir turbūt ne dėl jūsų kaltės. Kažkas pasirodys neparuošta, dėl ko savo ruožtu trikdysis jūsų veikla. Būsite neramūs ir smalsūs. Jus domins aktualios naujienos. Derėtų pasistengti kuo daugiau nuveikti dėl savo namų jaukumo bei šeimos. Savaitgalio dienomis neprisidarykite papildomų rūpesčių. Kiek įmanoma, mažiau blaškykitės, venkite susiėjimų. Geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje.


ŽUVYS


Ši savaitė skatins bendrauti ir apsipirkinėti virtualiai. Tai šaunu, tačiau galite neapskaičiuoti savo galimybių ir išleisti per daug pinigų. Arba situacija bus tokia, kad kiti žmonės stengsis jumis pasinaudoti arba elgsis nelabai moraliai. Jeigu kažką darėte be legalios sutarties, galite patirti nenumatytos įtampos. Pasistenkite būti įžvalgesni, atidesni. Savaitgalis žadins geras emocijas. Į jūsų namus, šeimą turėtų grįžti darna, o širdyje vis stipriau skleisis gražioji pavasario gėlė – meilė.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė