Savaitės horoskopai: gegužės 15 – 21 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 15 – 21 d.


AVINAS


Šią savaitę jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti kritiką. Impulsyvumas, konfliktų provokavimas gali atnešti nekokių pasekmių. Tačiau taiklūs argumentai ginant tiesą ar pristatant mokslinį darbą, projektą pridės jums autoriteto. Svarbu nevartoti demagoginių klišių. Galimas gundymas meile ir nauda. Savaitgalį galite jaustis pervargę. Tikėtina moralinė dilema. Tuo pat metu suvoksite, kad įmanoma įveikti sunkumus. Galbūt lankysite, slaugysite ligonį.


JAUTIS


Savaitė gali suteikti peno apmąstymams, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas, keliones. Regis, teks bendrauti su užsieniečiais ar autoritetingais pažįstamais, arba itin rūpės egzaminai. Galite pasijusti pagerbti, įvertinti. Savaitgalį jums seksis bendrauti, pozityviai veikti aplinkinius, tad jūsų draugijos pageidaus ir artimieji, ir draugai. Būsite nusiteikę mylėti, flirtuoti, išlaidauti. Aplankykite negaluojantį artimą žmogų, skirkite jam dėmesio.


DVYNIAI


Nuo pirmadienio būsite gana išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas, nebenaudojamus daiktus. Jums gali pavykti susitarti dėl finansavimo, aktualios sutarties ar projekto. Tik nesinaudokite tarnybine padėtimi ir nelegaliais manevrais. Antra savaitės pusė žada meilės, pramogų. Savaitgalį ypač daug laiko ir dėmesio pareikalaus suplanuotas darbas ar pomėgis. Galite sulaukti pastabų dėl keistų ambicijų, grubaus elgesio, neatsargumo.

REKLAMA


VĖŽYS


Nuo pirmadienio dėl gana nekasdienių rūpesčių būsite įsitempę. Galbūt teks tarpininkauti, dalyvauti svarbiame renginyje, pristatyme, sakyti kalbą ar pan. Regis, kitų žmonių reikalavimai jums atrodys per dideli. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Tikriausiai atsiras neplanuotų reikalų, susijusių su mokesčiais, draudimu, paveldėjimu. Savaitgalį teks bendrauti su nepažįstamais žmonėmis arba su atvykusiais iš toli. Būsite nusiteikę mokytis, kartotis užsienio kalbų žinias, planuoti atostogas ir pan.


LIŪTAS


Šią savaitę darbe jausitės pernelyg kontroliuojami, bet tuo pačiu ir labai vertinami. Regis, jums seksis reikštis viešumoje, organizuoti, bendrauti, mokytis ir mokyti kitus. Jūsų akiratyje gali pasirodyti senas draugas arba ankstesnis meilės objektas. Asmeniniai santykiai gali pakrypti netikėta linkme. Savaitgalį įdėsite nemažai pastangų arba išleisite pinigų, kad kažkam padarytumėte įspūdį. Daug galvosite apie galimas permainas, ypač jei jos susijusios su jūsų bei šeimos gerove, statybomis, verslu ar vaikais.

REKLAMA


MERGELĖ


Šią savaitę būsite kūrybingi, pastabūs detalėms, imlūs informacijai. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Bet kuriuo atveju, jūsų kompetencija, darbštumas bus įvertintas. Kita vertus, lengvabūdiški žmonės gali jums sukelti problemų. Savaitgalį jums bus labai svarbu rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, suderinti interesus, planus. Nepersistenkite, norėdami padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę pasistenkite neteikti per daug dėmesio smulkioms nesėkmėms. Daugiau galvokite apie dabartį, ateitį, o ne apie praeitį. Atsargiai elkitės su elektra, ugnimi. Palanku užsiimti kūrybiniais projektais, šou verslu. Lengvai flirtuojant, šmaikštaujant gali nuskambėti verslo pasiūlymas arba užsimegs romantiška intriga. Savaitgalį teks aktyviai darbuotis ir bendrauti. Vidinės sumaišties galite patirti dėl meilės reikalų. Regis, labai rūpinsitės savo išoriniu grožiu ir įvaizdžiu.


SKORPIONAS


Nuo pirmadienio teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti, sudaryti sutartis. Reikia būti atsargiems viešai reiškiant savo nuomonę, keliant pretenzijas ar reikalavimus. Gali pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeimos reikalais. Savaitgalį jums norėsis patirti neįprastų įspūdžių. Kūrybinė veikla, dalyvavimas viešuose renginiuose gali suteikti tokių galimybių. Būkite atidesni savo vaikų bei mylimo žmogaus poreikiams.ŠAULYS


Šią savaitę tinkamai vykdykite finansinius įsipareigojimus, jeigu jų turite. Galite gauti verslo pasiūlymą. Regis, aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Tikėtina naujiena, kuri parodys, ar vienas jūsų spendimas išėjo į naudą. Savaitgalį gali kilti noras iš pagrindų tvarkyti namus, eksperimentuoti virtuvėje ar prie veidrodžio. Sekmadienį jau galima tikėtis smagesnių užsiėmimų, pramogų, o gal ir švelnios romantikos, susižavėjimo.


OŽIARAGIS


Šią savaitę kai kurie planai gali virsti aukštyn kojomis. Jeigu įmanoma, paskubomis nekeiskite įprastos darbų, įvykių eigos - spontaniškumas, skuba gali pridaryti bėdos. Šiuo metu jums labiausiai rūpės žemiški malonumai, nevengsite pagundų. Galite įsigyti norimą daiktą, gauti praktišką dovaną arba naudingą patarimą. Savaitgalį tikėtinos trumpos išvykos, susitikimai su giminaičiais, draugais, bendraminčiais. Nederėtų kivirčytis, aiškintis piniginių ir buitinių santykių.


VANDENIS


Nuo pirmadienio gali apimti abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose arba darbe. Neįsivelkite į intrigas. Atsargiai kelyje. Regis, jus vis labiau vilios nepatirti potyriai, naujovės. Galite gauti intriguojamą žinią apie buvusį ar esamą draugą, gerbėją. Savaitgalį daugiausia dėmesio teks skirti materialinės gerovės dalykams. Seksis tvarkyti namus, kurti jaukumą, daryti pakeitimus interjere, remontuoti ir pan. Gali kilti idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, pajamų šaltiniais, verslu.


ŽUVYS


Nuo pirmadienio porą dienų nebus laiko nuobodžiauti. Galbūt susitiksite su senais bičiuliais, bendraminčiais. Savaitės vidurys jau atneš didesnį ramybės poreikį. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių. Savaitgalį gali kilti susirūpinimo, susijusio su senyvu asmeniu ar neįvykdytu įsipareigojimu. Vis dėlto vėliau padaugės fizinio ir dvasinio komforto. Geros savijautos ir nuotaikos turėtumėte pasisemti gamtoje.


Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)