Savaitės horoskopai: rugpjūčio 29 – rugsėjo 4 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 29 – rugsėjo 4 d.


AVINAS. Šią savaitę santykiuose su partneriais ir konkurentais jausis įtampa. Taip pat augs ambicijos, ūpas įsidarbinti ar aktyviau dirbti, stengtis dėl pasiekimų, kelti kvalifikaciją. Daug dėmesio reikalaus ir vaikų aktualijos. Dėl skirtingų požiūrių gali kilti ginčų su antrąja puse. Rugsėjį pasitiksite su permainų laukimo nuotaika. Tikėsitės gerų naujovių ir būsite nusiteikę ryžtingai. Visgi rimtai susirūpinti teks, jeigu turite skolų, nevykdote pažadų. Savaitgalį leiskite turiningai ir saugiai. Atsargiai kelyje.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje gali paaiškėti, kad jūsų laukia skubus darbelis arba darbo interviu. Regis, stengsitės parodyti, ką sugebate. Kils ūpas įgyti naujų įgūdžių, kelti kvalifikaciją. Verta gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą. Nuo rugsėjo pirmos teks tarsi iš naujo įvertinti bendradarbiavimo ryšius ar net santykius su gyvenimo partneriu. Jei norėsis išlieti nuoskaudas, pasistenkite tai daryti be ultimatumų ir aštrių epitetų. Savaitgalį nepavyks pataupyti, nes atsiras neišvengiamų išlaidų.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje jums labiau nei paprastai parūps vaikų interesai, ugdymas, lavinimas, domėsitės jų poreikiais. Į tai nukreiptos pastangos bei išleisti pinigai turėtų pasiteisinti. Rugsėjis iškart prasidės darbymečiu. Arba jums taip pasirodys dėl rimtai deklaruojamų tam tikrų pokyčių darbe. Savaitgalis bus malonesnis, jei sugebėsite su artimaisiais draugiškai susitarti dėl bendrų interesų ir užsiėmimų. Pašaipos, oponavimas gali labai pakenkti tarpusavio santykiams. Atsargiai su ugnimi, technika ir prie vandens.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje būsite nusiteikę koncentruotis tik į asmeninius ir šeimos reikalus, todėl nesinorės skirti dėmesio kitiems dalykams. Pasireikš vidinės ramybės ir saugumo poreikis, įnoringumas mitybos atžvilgiu. Visgi rugsėjį pradėsite su polėkiu, naujomis viltimis, nusiteikimu kūrybingai dirbti. Puikiai sutarsite su vaikais, tačiau ne taip lengva bus sužavėti kolegas, vadovus. Galimas apkalbos, abejojimas jūsų kompetencijomis ar pan. Savaitgalį teks skirti laiko ūkinei veiklai, augintiniams. Rūpinkitės sveikata, grožiu.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę jums norėsis daug aprėpti. Regis, neatsitrauksite nuo internetinės prekybos ar kitų portalų. Pravartu tartis dėl tiekimo, interviu, reklamos, transporto paslaugų ir pan. Antroji savaitės pusė pareikalaus skirti daugiau dėmesio šeimai, vaikams. Darbo srityje seksis formuoti naujas gaires, rengti planus, teikti informaciją, mokytis ir mokyti. Savaitgalį galite sudalyvauti renginyje, kuris bus įdomus ir jums, ir jūsų vaikams ar draugams. Nuotaika bus ne tokia gera, jei teks kažko atsisakyti taupymo sumetimais.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje jūsų stiprybės bus vidinė ramybė, stabilumas, taupumas, verslumas. Dėl to kitiems žmonėms kelsite pasitikėjimą. Galimas naudingas sandoris. Nuo rugsėjo pirmosios gaudyte gaudysite informaciją apie naujoves, darbų, mokymų, renginių pasiūlą ir pan. Ne visais klausimais seksis rasti bendrą kalbą su kolegomis ir namiškiais. Savaitgalį ypač svarbu susilaikyti nuo ginčų, kad neįsipliekstų aršios scenos. Gaisrai kyla ir nuo menkos žiežirbos. Būkite kantrūs, o kelyje – itin atidūs.


SVARSTYKLĖS. Šią savaitę sustiprės nuotaikų kaita, jautrumas aplinkai. Visg susidūrę su trukdžiais, sulaukę nepalankumo, gebėsite rasti reikiamą pastiprinimą. Rugsėjis prasidės augančiais pirkimais-pardavimais bei stiprėjančia konkurencija. Galbūt dalyvausite interviu, konkurse ar diskusijoje su labiau patyrusiais oponentais. Savaitgalį tikėtinos išvykos, iškylos, pažintys. Neprovokuokite konfliktų, nes po jų galimas visiškas susvetimėjimas su jums svarbiais žmonėmis, savotiška izoliacija. Atsargiai kelyje.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje jums atrodys, jog negalite valdyti to, kas vyksta, ir belieka paleisti vadeles. Galbūt nekaip jaučiatės, o gal bandote sukaupti energijos ir blokuojatės nuo rūpesčių. Sulig rugsėju baigsis bet koks atsipalaidavimas, daugės šurmulio ir emocijų. Teks susitikti ne vien su draugais. Neišvengiamai susidursite ir su tais, kurie jums kelia įtampą, nepasitikėjimą. Gali paaiškėti, kad kažkuo nepasirūpinote, nenupirkote, neužsakėte ar nesumokėjote. Tokiems susitvarkymams teks aukoti didelę savaitgalio dalį.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai. Regis, aplinkiniams demonstruosite lyderystės gebėjimus. Savaitės viduryje jau pajusite ramaus atsipalaidavimo poreikį. Nebesinorės rūpintis praktiniais reikalais. Visgi toli nepabėgsite nuo to, ką reikia atlikti, kam pasiruošti. Jeigu be jokio noro teks tuo užsiimti savaitgalį, savo nepasitenkinimu galite užkrėsti ir aplinkinius. Neprovokuokite konfliktinių situacijų. Saugokitės ugnies. Venkite rizikos ir vandenyje.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje teks rimtai įsitraukti į darbo ir kitas pareigas. Galbūt pradėsite įgyvendinti ambicingą planą. Jeigu norite pasiekti tikslą, teks būti kantriems, disciplinuotiems, daug laiko skirti kvalifikacijos, kompetencijų didinimui. Nuo rugsėjo pirmosios atsidursite didesniame šurmulyje. Susitikimai su draugais, bendravimas su kolektyvu darysis intensyvesnis. Tikėtini renginiai, naujovės. Tačiau savaitgalį nieko nebenorėsite matyti tarsi būtumėte persisotinę dėmesiu ir garsais. Saugokite sveikatą.


VANDENIS. Savaitės pradžioje teks aktyviai ruoštis mokslo, studijų, darbų pradžiai. Net jei tebekeliaujate, mintys pradės suktis apie ateities planus. Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju, įžymybe. Nuo rugsėjo pirmosios teks rimtai imtis darbų, įvertinti savo statusą, karjeros siekius ir pan. Galite atsikurti dėmesio centre. Regis, bus nelengva suderinti darbo ir šeimos situacijas. Savaitgalis žada renginius, susitikimus su publika ar draugais. Galbūt pasireikšite kaip organizatoriai ar aktyvūs dalyviai.


ŽUVYS. Šią savaitę jums rūpės ne tik asmeninė, bet ir partnerio ar bendra šalies, darbovietės finansinė ir konkurencinė situacija. Su tuo siesite ir kai kurias savo viltis. Nuo rugsėjo pirmosios dar neskubėsite nusileisti į pilką kasdienybę. Galbūt tebebūsite pakeliui namo arba kaip tik dabar išvyksite į kitą šalį, miestą ir pan. Naujų įspūdžių nestigs, išlaidų – taip pat. Savaitgalį surimtėsite – taps aišku, kad nuo rūpesčių niekur nepabėgsite. Venkite ginčų, atsargiai su technika, aštriais daiktais, ugnimi, dujomis, vandeniu.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 29 (2024)

    Savaitė - Nr.: 29 (2024)