Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.

AVINAS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę gali tekti labiau pasirūpinti artimu žmogumi, šeimos nariais. Galite turėti su tuo susijusių išlaidų. Nuo trečiadienio būsite rimtai nusiteikę šturmuoti naujas profesines ar kūrybines aukštumas, ieškotis geresnio darbo arba mėginti pakeisti pozicijas esamame darbe. Galite sužinoti kažką įdomaus apie savo vaikus ar mylimą asmenį, gerbėją. Savaitgalį galbūt sužlugs kai kurios iliuzijos, susijusios su nauju, pagerintu įvaizdžiu. Neverta išlaidauti ir eksperimentuoti dėl grožio. Nerimo gali sukelti sveikata.


JAUTIS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Nuo pirmadienio atrodysite komunikabilūs, neieškantys žodžio kišenėje, dominuojantys ginčuose. Pasistenkite neišeikvoti visos energijos paviršutiniškiems pokalbiams, pasirūpinkite ir rimtesniais reikalais. Regis, vis labiau trokšite komforto, prabangos. Galbūt kažką pertvarkinėsite ar remontuosite. Jeigu ieškote darbo, galite tikėtis pasiūlymo. Savaitgalį bus malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi. Tačiau venkite per daug reikalauti iš mylimo žmogaus, draugų. Atidžiau prižiūrėkite vaikus.


DVYNIAI


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Savaitė bus kupina smulkių buitinių, piniginių ar turtinių rūpesčių. Tam tikra prasme galite pasijusti neįvertinti pagal nuopelnus. Pravartu aiškintis pareigų klausimus, tvarkyti su transportu, informacija, reklama susijusius reikalus. Savaitgaliui paliktas darbas, kaip ir bet koks bendravimas jus vargins labiau, nei įsivaizdavote. Galimi priekaištai, teks aiškintis, teisintis, nors jausitės visiškai nekalti. Arba jūs patys būsite nepatenkinti kitais, ir tai negerins mikroklimato šeimoje.


VĖŽYS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę nerimo gali sukelti situacija darbe, sava arba artimo žmogaus sveikatos būklė, tyrimų rezultatai ar kt. Regis, nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Galbūt sudarysite sutartį, susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo ar kt. Galite gauti pakvietimą į darbo interviu, pasimatymą ar renginį. Savaitgalį tikėtina netolima kelionė, viešnagė. Arba patys sulauksite svečio. Regis, mielai bendrausite, bet kai kurie pokalbiai ims varginti arba baigsis ne taip, kaip norėtųsi.


LIŪTAS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę normaliai dirbti gali trukdyti nuovargis, emocijos. Aplink netrūks intrigų, nepasitikėjimo, kovos. Sunku bus įtikti vadovybei ir lengva susipykti su kolegomis, užsitraukti nemalonę. Itin rūpinkitės sveikata, nes savo organizmo atsparumu šiuo metu negalite pasitikėti. Nuo trečiadienio jau būsite nusiteikę demonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena. Savaitgalis bus kupinas piniginių, turtinių rūpesčių. Galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie užmojai darosi nuostolingi.


MERGELĖ


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę nestokosite valios, pasitikėjimo, tvarkydami oficialius reikalus, dokumentus. Tačiau iš kai kurių asmenų elgesio jums gali atrodyti, kad jūsų interesai ignoruojami. Nuo trečiadienio jau gali varginti prastesnė savijauta, silpnumas. Galite išgirsti užkulisines kalbas, gandus. Rūpesčių gali sukelti santykiai su draugais, partneriais. Savaitgalį galite jaustis nusivylę savimi ar artimu žmogumi, turbūt kankins savigrauža. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai ir neatsargiai.


SVARSTYKLĖS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę jausite pareigą prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Galbūt teks priimti svarbų sprendimą. Tiktų pasinaudoti ankstesne patirtimi ar pažintimi. Nuo trečiadienio tinkamas metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, ryšių mezgimui, sutarčių sudarymui. Tik nekurkite nepraktiškų planų bei iliuzijų. Savaitgalį turbūt nekaip jausitės dėl keisto negalavimo, sveikatos sutrikimo. Pasistenkite nepervargti ir nesinervinkite, jeigu išgirsite, kad kažkas apkalba jus ar artimą žmogų.


SKORPIONAS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę nuovokumas ir kompetencija jums padės laimėti daugiau įtakos, autoriteto arba apginti savo tiesą. Susitikimai su specialistais ar įtakingais žmonėmis gali paskatinti iš esmės spręsti problemas. Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą sutartį, gausite kreditą, imsitės reformų ar pan. Siekite didesnės darnos santykiuose su aplinkiniais. Savaitgalį visa galva pasinersite į kitų reikalus. Dėl to gali kilti nesusipratimų. Nepakenktų daugiau tolerancijos.


ŠAULYS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Nuo pirmadienio būkite itin apdairūs finansiniuose reikaluose. Dėl palūkanų, mokesčių, atlygio tarkitės konkrečiai ir iš anksto. Ir neskubėkite investuoti, skolinti, jei reikalas ne visiškai aiškus. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Regis, įsisvajosite apie reikšmingas permainas. Savaitgalį bus nelengva racionaliai bendrauti. Galite susidurti su kitų nenoru taikstytis su jūsų trūkumais ar kokiais nors atidėliojimais. Sutelkite dėmesį į rimtesnius reikalus, neslyskite paviršiumi.


OŽIARAGIS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę būsite labai užgaulūs. Dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti konfliktų. Pasistenkite tramdyti ambicijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų skandalų. Nepagailėję pastangų, galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su mokslu, statybomis, draudimu, bankininkyste. Savaitgalį galite turėti reikalų su užsieniečiais. Jausite jų susidomėjimą jūsų asmeniu. Tačiau nebus taip gerai, kaip norėtųsi. Jei įmanoma, pravartu atidėti svarbius susitikimus, kelionę.


VANDENIS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę daugiausiai jėgų ir laiko atims nebaigti darbai, įprasta rutina. Regis, šiokių tokių nemalonumų sulauksite iš konkurentų arba pareigūnų. Kai kurie sprendimai visiškai nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais. Savaitgalį galite išleisti daug pinigų netikusiam daiktui, nereikalingai paslaugai. Arba tai padarys jūsų antroji pusė. Verčiau nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į aferas. Branginkite svarbius santykius, jausmus.


ŽUVYS


Savaitės horoskopai: balandžio 3 – 9 d.


Šią savaitę pravartu užsiimti kūryba, saikingai pasportuoti, pabendrauti su augančia karta. Labiau orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, o ne į lengvabūdiškus nuotykius. Išleiskite vieną kitą litą savo įvaizdžio patobulinimui. Drąsiai ginkite savo poziciją darbe ir kitur. Turėtų pavykti susitarti dėl jums svarbių dalykų. Savaitgalį tikėtinas emocinis stresas, o gal net santykių nutrūkimas, jei į paviršių iškils ilgai slėptas dalykas. Kiek įmanoma švelninkite situaciją, venkite dar gilesnės nuoskaudos ir nuostolio.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)