Vilnonės antklodės – tobulas pasirinkimas šaltajam sezonui

Vilnonės antklodės – tobulas pasirinkimas šaltajam sezonui


Artėjant vėsesniems orams atėjo laikas pasirūpinti tinkama patalyne. Juk dažnai miegodami nejaučiame temperatūros svyravimų. Šiltą ir jaukų miegą jums garantuos kokybiškos vilnos antklodės. Jos tinka visiems gyvenimo atvejams ir net jautriausią odą turintiems mažyliams. Mamos jas perka savo kūdikiams, kareiviai jas naudoja armijoje. Žmonės, sergantys artritu ar besiskundžiantys kaklo ir nugaros skausmais, renkasi ne ką kitą, kaip merino vilnos antklodes. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi natūralios sudėties vilnonė antklodė ir kodėl verta jas įsigyti?


Vilnonės antklodės tinka visiems


Natūralios sudėties vilnonės antklodės yra nuo seno vertinamas natūralus ilgaamžis produktas. Jos pasižymi geru šilumos reguliavimu ir oro laidumu, taip užkirsdamos kelią peršalimui ir sunegalavimui. Merino vilna vadinama stebuklinga dėl savo aukščiausio komforto ir begalės privalumų.


Antklodės, pagamintos iš kokybiškos vilnos yra lengvos, tačiau šiltos. Jas naudoja net armijoje. Kareiviai jomis apsikloja lauko pratybose, kelionėse ir avarinėse pagalbos situacijose. Vilnonės antklodės net ir visiškai permirkusios apsaugo nuo šalčio.

REKLAMA


Merino vilna yra natūrali ir puikiai tinka propaguojantiems žaliąją gyvenseną. Audinys yra biologiškai skaidomas, todėl lengvai suyra ir grįžta ten, iš kur atėjo – į gamtą.


Vilnonės patalynės yra pralaidžios orui, išgarina drėgmę, todėl yra tinkamos artritu sergantiems žmonėms.


Išskirtinis merino vilnos minkštumas dažnai nustebina žmones. Su šia vilna net ir jautriausios odos kūdikiai nejaus perštėjimo ar kitų nemalonių pojūčių. Kadangi kūdikių oda pati dar nemoka reguliuoti savo temperatūros, merino vilna, kitaip nei sintetiniai audiniai, padeda mažyliams neperkaisti.


Kodėl reikėtų rinktis būtent vilnones antklodes?


Priežasčių, kodėl vilnonės antklodės yra vienas geriausių pasirinkimų kokybiškam miegui, yra nemažai:


- šios antklodės yra atsparios dulkėms ir pelėsiams.
- Minkštas ir šiltas audinys stabdo dulkių erkučių atsiradimą, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Vilnonės antklodės yra visapusiškai naudingos sveikatai.
- Užklotai iš vilnos, pasižymintys gera šilumos izoliacija ir oro pralaidumu neleis sušalti ar perkaisti.
- Vilnos antklodės yra ilgaamžės.
- Lengvas audinys (labai mažas svoris) netrikdo poilsio, leidžia laisvai judėti, nekelia diskomforto.
- Temperatūros pastovumas, kurį suteikia vilnonės antklodės, pravers ne tik naktį – jas galite pasiimti su savimi ir į keliones ar stovyklaujant.
- Vilnonės antklodės ne tik apgaubs Jus šiluma ir jaukumu, jos taip pat papuoš Jūsų namus ar terasą.

REKLAMA


Kaip tinkamai prižiūrėti vilnonę antklodę


Vilną lengva prižiūrėti, nes ji savaime išsivalo. Norint užtikrinti vilnonės antklodės šviežumą, pakanka reguliariai purtyti ir vėdinti, tuomet prakaito ar kitoks kvapas išnyksta ir skalbimą galima atidėti. Skalbiant vilnos nereikia trinti. Plauti derėtų atsargiai, nes natūralus vilnos pluoštas gali susitraukti bei užsivelti. Šaltas vanduo užtikrina, kad vilnonės antklodės nesusitrauks. Jeigu vilnoniai daiktai prieš skalbimą dar pamirkomi apie valandą, jų susitraukimo tikimybė sumažėja iki minimumo.


Vilną rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina, pritaikius vilnai skalbti programas ir specialias priemones. Vilnos nereikia gręžti ar lyginti. Taip pat galimas sausas cheminis valymas.


Kupranugario ir kašmyro vilnos gaminiams rekomenduojamas sausas cheminis valymas.


Taigi, yra daug priežasčių, kodėl vilnonės antklodės tokios populiarios. Jos yra patvarios ir universalios. Antklodės iš vilnos garantuotai suteiks Jums jaukumo ir džiaugsmą šaltais žiemos vakarais.


Nostra.lt interneto svetainėje rasite ne tik įprastų merino vilnos antklodžių, bet ir nepapratai švelnių ir jaukių kupranugario vilnos užklotų. Visos merino vilnos antklodės Nostra.lt atitinka visuotinai pripažįstamus Oeko-Tex Standart 100 reikalavimus, garantuojančius, kad gaminys yra saugus bei sveikas.


Partnerio turinys.