Sportinių kostiumėlių tendencijos pavasariui

Sportinių kostiumėlių tendencijos pavasariui


Nors užsiimant aktyvia veikla labiausiai norisi susikoncentruoti į rezultatus, ne paslaptis, kad daugeliui iš mūsų net ir sportuojant rūpi puoselėjamas įvaizdis. Nauji sportiniai kostiumėliai visuomet padidina motyvaciją daugiau pajudėti, todėl pradėjusios ruošti kūną vasaros sezonui, susimąstome ir apie spintos papildymą. Siūlome susipažinti, kokios sportinių kostiumėlių mados vyrauja šį pavasarį – galbūt tarp jų surasite sau patinkančius modelius.


90-ųjų sugrįžimas

Net ir žymiausi prekiniai ženklai pristato naujai atgimusius, klasikinius 90-ųjų stilius. Tamprės aukštu juosmeniu, sportinės liemenėlės su ryškiais logotipais ir sportiniai kostiumai yra keletas tokių sugrįžtančių kūrinių – prognozuojama, kad jie tendencijose išsilaikys kelerius metus. Taip pat drąsiai galite rinktis ryškius, neoninius atspalvius ir kuo įdomiau juos maišyti tarpusavyje: tokia sportinė apranga turėtų suteikti papildomos motyvacijos.


Platėjančios kelnės

Šį pavasarį galite nusikelti ir į dar tolimesnę praeitį: į madą sugrįžta 7-ojo dešimtmečio siluetai, tarp kurių daugiausiai dėmesio susilaukia platėjančios kelnės. Tiesa, jų nepavyks pritaikyti visoms sporto šakoms, tačiau jeigu ieškote rūbų jogai ar tiesiog neįpareigojančiam laisvalaikiui, į tokias timpas iš tiesų verta atkreipti dėmesį.

REKLAMA


Moteriškas žemiškumas


Pavasaris visuomet asocijuojasi su gamtos nubudimu, todėl nieko nuostabaus, kad tarp sportinės aprangos madų vyrauja žemiškos spalvos. Žalumynai, kreminiai, apelsinų ar rudi atspalviai šį sezoną bus vieni populiariausių. Tiesa, juos drąsiai galite derinti su moteriškumu alsuojančiais tonais, tokiais kaip rožinis ar persikinis.


Visiškai nesvarbu, kaip šias spalvas suderinsite tarpusavyje – tokie sportiniai kostiumai moterims bus nuotaikingi ir nestokos saulėto pozityvumo.
Vientisa apranga


Planuodamos kasdienę aprangą, dažnai pirmenybę teikiame lengvai derinamiems sprendimams – akivaizdu, kad tokia tendencija pasiekė ir sportinės aprangos madas. Šį pavasarį siūloma rinktis vientisus sportinius kombinezonus, bodžius ar netgi sportinio stiliaus sukneles. Kitaip tariant, tinka visi rūbai, kurie užtikrintų kuo efektyvesnį pasiruošimą ir leistų išvengti sudėtingų drabužių derinimo vargų. Be to, su tokia apranga judėti galėsite kur kas patogiau.

REKLAMA


Modernus minimalizmas

Nors šį pavasarį madingi dėmesį traukiantys sprendimai, vis dar aktualus išlieka požiūris, jog mažiau yra daugiau. Tai reiškia, kad ne mažiau stilingai atrodysite pasirinkusios klasikinę, savo mėgstamą sportinę aprangą. Dar geriau, jei ji bus vienspalvė, subtilių atspalvių. O jeigu visgi norisi įdomesnių detalių, turėkite omenyje, kad šį pavasarį tendencijose dažnai minimos dailios juostelės. Jomis dažnai puošiamos tamprės moterims – gausų jų asortimentą galėsite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje.


Ekologiškos medžiagos

Ekologiški, gamtą tausojantys sprendimai šiais laikais apima vis daugiau sričių, todėl nieko nuostabaus, kad jie palietė ir sportinius kostiumėlius. Jie vis dažniau gaminami iš ekologiškų ar perdirbtų medžiagų. Gamintojai stengiasi pasiūlyti kuo tvirtesnius sportinius rūbus, kurių nesinorėtų greitai pakeisti naujais – nesuklysite, jei būtent jiems teiksite pirmenybę. Tuo labiau, kad tokios medžiagos taip pat gali pasiūlyti ne vieną naudingą privalumą.


Maksimalus komfortas

Tos, kurios gyvena įtemptu ritmu, po treniruotės dažniausiai turi daugybę kitų planų, tačiau net ir tuomet siūloma neatsisakyti sportinių drabužių. Nesuklysite, jei pasirinksite minkštus ir jaukius kostiumėlius, kurie atrodys stilingai ir tuo pačiu bus maksimaliai patogūs. Tokia apranga pastaruoju metu yra ypač populiari, tad ją galėsite pritaikyti pačiose įvairiausiose situacijose – universalumo šiems drabužiams tikrai netrūksta.


Tarp visų šių tendencijų turėtumėte surasti bent kelias, kurios atspindės Jūsų įvaizdį. Visgi, svarbiausia, kad sportinė apranga būtų patogi, gerai kvėpuotų ir leistų susikoncentruoti į atliekamas užduotis – tuomet treniruotės bus dar efektyvesnės.


Partnerių turinys.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2023)

    Savaitė - Nr.: 22 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>