Los Andžele išdalyti „Emmy“ apdovanojimai

Los Andžele išdalyti „Emmy“ apdovanojimai


Sekmadienio vakarą Los Andžele išdalyti „Emmy“ apdovanojimai, kuriuos triumfavo HBO kurtas fantastinis serialas „Stebėtojų lyga“ („Watchmen“). Šis serialas iškovojo iš viso 11 apdovanojimų, tarp jų – kaip geriausias mini serialas.


Šiemet dėl pandemijos apdovanojimus serialų kūrėjai ir aktoriai atsiėmė savo namuose.Tuo tarpu komedija „Schitt's Creek“ pelnė iš viso devynis apdovanojimus, tarp jų – kaip geriausia komedija, o iš jų keturi teko serialo kūrėjui ir jame vaidinusiam aktoriui Danieliui Levy.


Savo ruožtu drama „Succession“ susižėrė apdovanojimus už geriausią draminį serialą, geriausią pirmo plano aktorių, geriausią scenarijų ir geriausią režisūrą.Geriausiu draminio serialo pirmo plano aktoriumi pripažintas Jeremy Strongas už vaidmenį seriale „Succession“. Tuo tarpu geriausia dramos pirmo plano aktore tapo Zendaya, suvaidinusi seriale apie paauglius „Euphoria“.


Geriausiu komedijinio serialo pirmo plano aktoriumi tapo Eugene'as Levy, o aktore – Catherine O'Hara, vaidmenis atlikę „Schitt's Creek“.


Geriausiu antro plano draminio serialo aktoriumi tapo Billy's Crudupas už vaidmenį seriale „The Morning Show“. Tuo tarpu geriausia antro plano aktore pripažinta „Ozark“ vaidinusi Julia Garner.


Geriausiu antro plano komedijos aktoriumi pripažintas Danielis Levy, o aktore – Annie Murphy. Abu jie apdovanojimų sulaukė už vaidmenis seriale „Schitt's Creek“.