Pamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakuros

Pamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakuros


Daugelyje Japonijos regionų pusmečiu anksčiau pražydo sakuros. Sakurų žiedai Japonijoje tradiciškai laikomi pavasario pradžia - jais pasigrožėti kasmet susirenka milijonai japonių ir japonų. Dabar daugelis medžių sužydo rudenį - ir tai visoje Japonijoje, rašo CNN.


To priežastis yra šiųmečiai orų ekstremumai ir ypač - du stiprūs taifūnai, kurie siautėjo šalyje rugsėjį. Jie ne tik pridarė didelės žalos, bet ir lėmė pradžioje neįprastai šiltą, o po to šaltą orą.


Pamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakurosPamatykite: Japonijoje pusmečiu anksčiau sužydėjo sakuros


Tiesa, žiedų gausa nėra tokia, kokia būna pavasarį.


Sakuros netikėtai pražydo tuo metu, kai visame pasaulyje didėja nerimas dėl klimato šilimo ir tokių jo padarinių, kaip karščio bangos, miškų gaisrai ir galingi viesulai.