S. Skvernelis: apsauginės priemonės tampa prieinamos visiems

S. Skvernelis: apsauginės priemonės tampa prieinamos visiems


Premjeras Saulius Skvernelis informuoja, kad apsaugos priemonės toliau keliauja į Lietuvą. Vyriausybės vadovas pranešė, kad naktį į trečiadienį į Kauną buvo atgabenti apsauginiai skafandrai ir vienkartinė medicininė apranga.


„Šiąnakt Kaune nusileidęs lėktuvas iš Kinijos atgabeno daugiau kaip 2 tūkstančius dėžių. Jose – apsauginiai skafandrai ir vienkartinė medicininė apranga. Kiek daugiau nei po valandos kitas lėktuvas iš Kinijos leisis Vilniuje. Jame – daugiau kaip 3 tūkstančiai dėžių su akiniais, apsauginiais skafandrais ir chirurginėmis kaukėmis.


Kaip jau įprasta, visa tai bus vežama į penkias pagrindines mūsų gydymo įstaigas. Dalis priemonių iš jų keliaus į regionines ligonines, penkių didžiųjų miestų greitosios medicinos pagalbos stotis ir žmonėms, dirbantiems savivaldybių įsteigtuose mobiliuosiuose punktuose“, – feisbuke rašo premjeras.


S. Skvernelio teigimu, apsaugos priemonės vis labiau tampa prieinamos ir piliečiams.


„Kiek esu informuotas, kuo toliau, tuo labiau apsauginės priemonės tampa prieinamos visiems. Tiek dezinfekcinio skysčio, tiek kaukių, tiek pirštinių jau yra prekyboje. Dar ne visur, bet jų tikrai daugėja. Manau, pačiu artimiausiu metu tai jau niekam nebebus problema. Būkime saugūs visi“, – teigė premjeras.